PicsArt_07-26-05.05.30

Ще 10 років тому фотосесії новонароджених або вагітних – були чимось незвичайним. Але пізніше вплив заходу зробив свою справу і тепер складно уявити сім’ю, яка не замовляє подібну зйомку. Які фотосесії сьогодні пропонують агентства і до кого краще всього звернутися – розповідаємо далі!

Зйомка вагітної

Ви будете сумувати за своїм животиком – це ми вам точно говоримо. Саме тому вам варто закарбувати цей момент, щоб в майбутньому з трепетом переглядати подібні знімки. А сам процес зйомки подарує мамі багато яскравих емоцій, починаючи від підготовки та макіяжу, закінчуючи результатом.

Зйомка виписки з пологового будинку

Будь-який чоловік захоче приємно здивувати свою кохану і подарувати їй приємні спогади. Так, після всіх труднощів пережитих молодою мамою в пологовому будинку їй буде дуже приємно, якщо при виписці її зустрінуть з надуаними кулями, музикою, подарунками та квітами.

Фотосесія в стилі newborn

Сьогодні фотографувати немовлят вважається модно і навіть престижно. Головне правило – фотографувати можна тільки тих дітей, яким від декількох днів до двох тижнів. По-перше, в цей період життя їх ще не мучать спазми і коліки у животі, і тому вони можуть довго і міцно спати. Зазвичай дітей фотографують сплячими, при цьому фотографи так спритно і швидко змінюють їм пози, що багато малюків за всю фотосесію ні разу не прокидаються. А по-друге, у таких маленьких дітей дуже гнучкі і податливі хрящики, тому їх можна абсолютно безпечно укласти в будь-яку позу. Ну потім можна все життя насолоджуватися солодкими фото крихти.

Хрестини

Такий особливий момент таїнства хрещення дуже важливо зберегти у пам’яті і з цим важко не погодитися. Атмосфера події, інтер’єр храму і багато іншого створюють особливу атмосферу на світлинах. Коли ваша дитина підросте, ій буде дуже цікаво на переглянути такі знімки.

Фотосесія першого року

І ось ваш перший спільний рік промчав немов один день. Ви збираєте свято, замовляєте аніматорів, запрошуєте гостей і замовляєте торт. І звичайно ж не варто забувати про фотографа!

Все ще думаєте чи потрібна вам одна з перерахованих вище зйомок? Впевнені, ви не пошкодуєте про свій вибір! Телефонуйте: +38 066 727 39 93

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук

1 Відгук

 • Светлана
  Posted 22-07-2020 23:04

  Огромное спасибо всему персоналу роддома #3 за то, что в нашей критической ситуации вы все были рядом и сейчас наше ЧУДО Николь 13.06.2019 г. с весом 1200 гр. и ростом 36 см радует нас и растёт очень весёлой, жизнерадостной, любознательной и подвижной девочкой.
  1.В первую очередь, спасибо Бакшееву Сергею Николаевичу и Белько Елене Михайловне, которые наблюдали нашу беременность и своевременно настояли на госпитализации.
  2.Спасибо отделению патологии, а в частности:Тригубчук Татьяне Геннадиевне, которая боролась, чтоб протянуть срок родов. Спасибо Мочаловой Любви Николаевне, которая настояла на переводе в реанимацию.
  3.Спасибо Фоменко Виталию Витальевичу за огромную поддержку,советы и человечность. Он просто умничка!Переживал, был опорой и “жилеткой”.
  4.Спасибо Довгалеву Руслану Владимировичу за то, что во время КС мы весело обсуждали глобальные проблемы страны, за второе имя для моей крошки и за красивый и почти незаметный шрамчик.