Школа вагітних

Школа майбутніх мам була заснована 2009 року за ініціативою медичного психолога, акушерки КНП “КМПБ3” Олени Василівни Ель Госейні та за підтримки Потапової Тетяни Василівни, колишньої завідувачка жіночої консультації, а тепер – шанованої колегами пенсіонерки.

Заняття у школі проводить Олена Василівна щодня з понеділка по п’ятницю. Усі бажаючі вагітні можуть відвідати заняття без попереднього запису, у будь-який день тижня. Також у школі цікаві лекції проводять інші спеціалісти: лікар-неонатолог Ільченко Т.В., анестезіолог Фоменко В.В., гінекологи Гичка Н.М., Петренко Т.Г., Манжула Л.В. та Мочалова Л.Н.

Двічі на місяць ми запрошуємо до школи мам-спеціалістів різного профілю з цікавою для вагітних інформацією.

На заняттях Школи майбутніх мам жінкам проводять лекції на тему пологів, вагітності, знайомства з новонародженим, грудного вигодовування. Двічі на тиждень є можливість відвідати заняття з арт-терапії для психоемоційного розвантаження, розкриття творчого потенціалу та гармонізації себе та малюка. За потреби жінки відвідують індивідуальні консультації з психологом, на яких відпрацьовують власні страхи, знаходять підтримку для розв’язання своїх проблем та складних ситуацій.

Відвідування школи майбутніх мам важливе для підготовки до пологів, грудного вигодовування, знайомства з малюком. Жінки, які відвідують школу, формують позитивні сценарії, набувають теоретичних знань та практичних рекомендацій для гармонійного материнства.

Слідкуйте за новинами школи та розкладом занять на сторінці у Facebook.

Розклад занять:

Розклад школі для вагітних

Лікарі відділення

Ель Госейні Олена Василівна
Медичний психолог, акушерка

Фото відділення

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук

7 Відгуки

 • Наталія
  Posted 26-05-2022 20:07

  Хотіла б до вас приходити на лекції для вагітних.
  Люблю луже все записувати,корисну інформацію.

 • Вика
  Posted 02-08-2021 12:22

  Я після того,як походила на курси для вагітних перестала боятися самого процесу нарождення дитини!😌!

 • Ирина
  Posted 20-05-2021 14:06

  Чи проводяться на даний момент курси?

 • Тетяна
  Posted 20-03-2020 11:48

  Відвідувала Школу для вагітних протягом останніх кількох місяців вагітності (до карантину). Дуже задоволена. Корисна інформація, творча майстерні, навіть, концерти студентів Глієра! Дуже класно, і абсолютно безкоштовно!

 • Ольга Третиниченко
  Posted 19-03-2020 13:34

  Елена Васильевна просто умничка! Она делает невероятную работуу, очень поддерживает беременных, помогает побороть массу страхов, подготовиться к появлению малыша психологически. Это очень важно!

 • Інна
  Posted 20-08-2019 10:25

  19.08.2019 відвідали з чоловіком лекцію “Сценарій свята народження” і лишилися дуже задоволеними! Цікавий і незвичний виклад матеріалу, милі подарунки для майбутніх батьків, інформаційні бюлетені з різних питань, частування ромашковим чаєм. Дякуємо! Рекомендую!

 • Ірина
  Posted 31-07-2019 17:20

  02.07 лікар Герасименко Наталя Петрівна та її команда допомогли з’явитись на світ нашому синочку!Дякуємо за професіональний підхід та підтримку, увагу та піклування! Ні на хвилину не жалкую щодо вибору пологового. Гарні умови та лікарі професіонали – гарантований успіх! Рекомендую 3 пологовий!