Школа вагітних

Школа майбутніх мам була заснована 2009 року за ініціативою медичного психолога, акушерки пологового будинку №3 Олени Василівни Ель Госейні та за підтримки Потапової Тетяни Василівни, колишньої завідувачка жіночої консультації, а тепер – шанованої колегами пенсіонерки.

Заняття у школі проводить Олена Василівна щодня з понеділка по п’ятницю. Усі бажаючі вагітні можуть відвідати заняття без попереднього запису, у будь-який день тижня. Також у школі цікаві лекції проводять інші спеціалісти: лікар-неонатолог Ільченко Т.В., анестезіолог Фоменко В.В., гінекологи Гичка Н.М., Петренко Т.Г., Манжула Л.В. та Мочалова Л.Н.

Двічі на місяць ми запрошуємо до школи мам-спеціалістів різного профілю з цікавою для вагітних інформацією.

На заняттях Школи майбутніх мам жінкам проводять лекції на тему пологів, вагітності, знайомства з новонародженим, грудного вигодовування. Двічі на тиждень є можливість відвідати заняття з арт-терапії для психоемоційного розвантаження, розкриття творчого потенціалу та гармонізації себе та малюка. За потреби жінки відвідують індивідуальні консультації з психологом, на яких відпрацьовують власні страхи, знаходять підтримку для розв’язання своїх проблем та складних ситуацій.

Відвідування школи майбутніх мам важливе для підготовки до пологів, грудного вигодовування, знайомства з малюком. Жінки, які відвідують школу, формують позитивні сценарії, набувають теоретичних знань та практичних рекомендацій для гармонійного материнства.

Слідкуйте за новинами школи та розкладом занять на сторінці у Facebook.

Розклад занять:

Розклад школі для вагітних

Лікарі відділення

Ель Госейні Олена Василівна
Медичний психолог, акушерка

Фото відділення

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук