Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Висококваліфікована команда спеціалістів, лікарів-анестезіологів, цілодобово надає допомогу жінкам акушерського та гінекологічного профілю (вагітним та жінкам з гінекологічними хворобами, яким призначено хірургічне втручання). Лікарі відділення володіють усіма сучасними методами надання невідкладної допомоги, а також сучасними методами загального та місцевого знеболювання. В роботі використовується продукція і препарати провідних світових виробників.

У Відділення анестезіології та інтенсивної терапії пологового будинку №3 розташовані 2 операційних блоки, 4 палати інтенсивної терапії. Повністю укомплектоване наркозно-дихальною апаратурою, а також моніторами, що контролюють стан пацієнтів.

Пологові зали. Одним з найважливіших аспектів в роботі лікарів-анестезіологів є знеболення в пологах. В нашому пологовому будинку ми широко застосовуємо як медикаментозну аналгезію, так і місцеві методи знеболювання (епідуральна анестезія, комбінована анестезія). Застосування епідуральної анестезії дозволяє жінкам активно брати участь в процесі пологів і при цьому не відчувати дискомфорт. Ми докладаємо зусиль, аби перебування в нашому пологовому будинку залишило у пацієнтів лише позитивні емоції.

Операціїйні. Команда кваліфікованих лікарів-анестезіологів забезпечує надання анестезіологічної допомоги при різноманітних видах оперативних втручань. Для пацієнтів використовуються лише сучасні та високоефективні методи знеболювання із застосуванням інгаляційної апаратури (севофлуран), а також місцевої анестезії (спінальна, епідуральна, комбінована спінально-епідуральна анестезія).

Палати інтенсивної терапії. Відділення повністю укомплектоване усіма методами контролю, моніторинговою апаратурою, медикаментозними препаратами для швидшої реабілітації та одужання пацієнтів, які знаходяться в палаті інтенсивної терапії.

Лікарі відділення

Фоменко Віталій Віталійович
Завідувач Відділeння анeстeзіології та інтeнсивної тeрапії, лікар анестезіолог-реаніматолог
Круп Володимир Степанович
Лікар анестезіолог-реаніматолог
Дідух Михайло Васильович
Лікар анестезіолог-реаніматолог
Ковальська Ганна Євгенівна
Лікар анестезіолог-реаніматолог
Малишенко Дмитро Миколайович
Лікар анестезіолог-реаніматолог
Кудрик Олександра Ігорівна
Лікар анестезіолог-реаніматолог
Полушведкін Сергій Сергійович
Лікар анестезіолог-реаніматолог

Фото відділення

1 Відгук

  • Виталина
    Posted 15-02-2019 16:55

    Виталий Витальевич такой забавный анестезиолог))) Заболтает, отвлечет, уже и операция не страшна еще до того, как наркоз возьмет. Спасибо огромное за такое отношение и подход к работе!

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук