Відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком

Висококваліфікована команда спеціалістів, лікарів-анестезіологів, цілодобово надає допомогу жінкам акушерського та гінекологічного профілю (вагітним та жінкам з гінекологічними хворобами, яким призначено хірургічне втручання). Лікарі відділення володіють усіма сучасними методами надання невідкладної допомоги, а також сучасними методами загального та місцевого знеболювання. В роботі використовується продукція і препарати провідних світових виробників.

У Відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП “КМПБ3” розташовані 2 операційних блоки, 4 палати інтенсивної терапії. Повністю укомплектоване наркозно-дихальною апаратурою, а також моніторами, що контролюють стан пацієнтів.

Пологові зали. Одним з найважливіших аспектів в роботі лікарів-анестезіологів є знеболення в пологах. В нашому пологовому будинку ми широко застосовуємо як медикаментозну аналгезію, так і місцеві методи знеболювання (епідуральна анестезія, комбінована анестезія). Застосування епідуральної анестезії дозволяє жінкам активно брати участь в процесі пологів і при цьому не відчувати дискомфорт. Ми докладаємо зусиль, аби перебування в нашому пологовому будинку залишило у пацієнтів лише позитивні емоції.

Операціїйні. Команда кваліфікованих лікарів-анестезіологів забезпечує надання анестезіологічної допомоги при різноманітних видах оперативних втручань. Для пацієнтів використовуються лише сучасні та високоефективні методи знеболювання із застосуванням інгаляційної апаратури (севофлуран), а також місцевої анестезії (спінальна, епідуральна, комбінована спінально-епідуральна анестезія).

Палати інтенсивної терапії. Відділення повністю укомплектоване усіма методами контролю, моніторинговою апаратурою, медикаментозними препаратами для швидшої реабілітації та одужання пацієнтів, які знаходяться в палаті інтенсивної терапії.

Лікарі відділення

Фоменко Віталій Віталійович
Завідувач Відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком, лікар анестезіолог-реаніматолог
Малишенко Дмитро Миколайович
Лікар анестезіолог-реаніматолог
Кудрик Олександра Ігорівна
Лікар анестезіолог-реаніматолог
Полушведкін Сергій Сергійович
Лікар анестезіолог-реаніматолог

Фото відділення

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук

4 Відгуки

 • Наталія
  Posted 16-07-2020 00:48

  Виталий Витальевич отличный специалист и очень хороший человек. Идеал врача для меня! Спокойный, тактичный, на операции с ним чувствуешь себя в надёжных руках, все свои действия комментирует, поддерживает как родных.
  Человек-душка и душа роддома 🙂 Спасибо Вам за всё! Пусть Ваши ручки не болят и здоровья крепкого всегда!
  И в отделении все молодцы, и медсестрички и санитарочки, очень доброжелательное отношение. Огромная благодарность за Ваш труд!

 • Оксана
  Posted 13-03-2020 21:20

  Огромная благодарность Дмитрию Николаевичу Малышенко! Схватки были крайне болезнены, если бы не он, не знаю, как бы смогла родить!

 • Стефанія
  Posted 10-03-2020 11:59

  Висловлюю величезну подяку завідувачу відділенням Віталію Віталійовичу. Компетентний спеціаліст, робив мені на обох пологах епідуральну анестезію. А також гарний організатор, оскільки тримає все відділення в порядку.

 • Виталина
  Posted 15-02-2019 16:55

  Виталий Витальевич такой забавный анестезиолог))) Заболтает, отвлечет, уже и операция не страшна еще до того, как наркоз возьмет. Спасибо огромное за такое отношение и подход к работе!