Відділення фізіологічного акушерства №1

Відділення фізіологічного акушерства №1 – це 9 індивідуальних пологових залів і 10 індивідуальних палат для проведення лише фізіологічних пологів із застосуванням сучасних перинатальних технологій. Відділення розташоване на четвертому і п’ятому поверхах пологового будинку і розраховане на 50 породіль. Усі палати призначені для сумісного перебування матері та дитини.

Головний принцип відділення – здорова мама-здорова дитина. Саме тому всі вагітні жінки отримують не лише високопрофесійну медичну допомогу, але і максимум комфорту та підтримки під час народження дитини.

У Відділенні фізіологічного акушерства №1 працюють лікарі та акушерки з великим досвідом роботи, які проінструктують вагітну про правильну поведінку в пологах, щоб полегшити цей процес і про те, які процедури будуть виконані під час пологів за необхідності.

У кожній палаті встановлено ліжко-трансформер, що дозволяє вагітній прийняти під час пологів найбільш комфортну позу, згідно з її фізіологічними особливостями.

Пологові зали обладнані кардіомоніторами для динамічного спостереження за внутрішньоутробним станом плоду. А для зменшення болю в першому періоді пологів використовується фітбоп, шведська стінка для зменшення навантаження на хребет під час перейм. У Відділенні фізіологічного акушерства №1 є можливість народжувати у воді (в пологових залах є ванни-джакузі).

Також ми впровадили пологи в різних положеннях: горизонтальні, вертикальні, на колінах, навприсядки, на спеціальному стільці. Ми прагнемо зробити процес пологів максимально комфортним для матері та безпечним для дитини.

Лікарі відділення

Бала Оксана Олегівна
Завідувач Відділення фізіологічного акушерства №1, лікар акушер-гінеколог, к. мед. н.
Прищепа Андрій Петрович
Лікар акушер-гінеколог, к. мед. н.
Чернов Артем Володимирович
Лікар акушер-гінеколог, к. мед. н.
Іванченко Тетяна Григорівна
Лікар акушер-гінеколог, лікар трансфузіолог
Воронецька Юлія Василівна
Лікар акушер - гінеколог

Фото відділення

5 Відгуки

 • Евгения
  Posted 10-01-2020 16:18

  Благодаря оперативности Гопоненко Андрея Геннадьевича я обрела счастье всей жизни – дочь♥️ спасибо Вам. Пока есть такие врачи как Вы наша медицина будет жить

 • Тетяна
  Posted 09-01-2020 22:37

  Народжували 30.12.2019 у Прищепи Андрія Петровича, лікаря від Бога. Дякуємо йому за нашого синочка.

 • Наталия
  Posted 13-09-2019 08:07

  Большое спасибо Довгальову Руслану Владимировичу – он просто мастер своего дела! И всему отделению 1 большое спасибо за красивую здоровую красивую доцю! Придём ещё))

 • Евгения Шевченко
  Posted 15-02-2019 16:47

  В пять утра начались схватки. В 9 перевели в родзал. Мужа сразу же провели ко мне. В начале 12 мой комочек счастья уже лежал у меня на груди. Роды принимал хороший врач. Рожала без анестезии. Справилась!
  Послеродовое отделение – тоже все ок. Медсестры внимательные все подсказывали и помогали если нужна была помощь. Педиатр доступно все рассказывала.
  Рекомендую этот роддом!

 • Ірина
  Posted 15-02-2019 16:40

  Це були мої перші пологи, тому для мене досить важливим було відчуття турботи і того, що я не сама. Поки чоловік їхав – мене розмістили в родзалі , дали відповіді на всі питання – дуже доброзичливо і професійно (саме це було і треба). Чоловіку довірили перерізати пуповину – він говорить, що це незабутній момент для нього. Після народження нас ніхто не турбував, ми насолоджувалися один одним. А у післяродовому увага лікарів була максимальною! Виписали нас на 3 день, я не могла очікувати чогось кращого!

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук