Відділення фізіологічного акушерства №1

Відділення фізіологічного акушерства №1 – це 9 індивідуальних пологових залів і 10 індивідуальних палат для проведення лише фізіологічних пологів із застосуванням сучасних перинатальних технологій. Відділення розташоване на четвертому і п’ятому поверхах пологового будинку і розраховане на 50 породіль. Усі палати призначені для сумісного перебування матері та дитини.

Головний принцип відділення – здорова мама-здорова дитина. Саме тому всі вагітні жінки отримують не лише високопрофесійну медичну допомогу, але і максимум комфорту та підтримки під час народження дитини.

У Відділенні фізіологічного акушерства №1 працюють лікарі та акушерки з великим досвідом роботи, які проінструктують вагітну про правильну поведінку в пологах, щоб полегшити цей процес і про те, які процедури будуть виконані під час пологів за необхідності.

У кожній палаті встановлено ліжко-трансформер, що дозволяє вагітній прийняти під час пологів найбільш комфортну позу, згідно з її фізіологічними особливостями.

Пологові зали обладнані кардіомоніторами для динамічного спостереження за внутрішньоутробним станом плоду. А для зменшення болю в першому періоді пологів використовується фітбоп, шведська стінка для зменшення навантаження на хребет під час перейм. У Відділенні фізіологічного акушерства №1 є можливість народжувати у воді (в пологових залах є ванни-джакузі).

Також ми впровадили пологи в різних положеннях: горизонтальні, вертикальні, на колінах, навприсядки, на спеціальному стільці. Ми прагнемо зробити процес пологів максимально комфортним для матері та безпечним для дитини.

Лікарі відділення

Бала Оксана Олегівна
Завідувач Відділення фізіологічного акушерства №1, лікар акушер-гінеколог, к. мед. н.
Прищепа Андрій Петрович
Лікар акушер-гінеколог, к. мед. н.
Іванченко Тетяна Григорівна
Лікар акушер-гінеколог, лікар трансфузіолог
Воронецька Юлія Василівна
Лікар акушер - гінеколог

Фото відділення

15 Відгуки

 • Новак Татьяна
  Posted 20-10-2020 15:12

  Огромное спасибо Довгалёву Руслану Владимировичу!!!! Всем кто меня спас от смерти!!!
  Девочкам из реанимации, за то что поддержали меня в тяжёлые для меня дни🙏
  Дай Боженька вам всем здоровья и терпения!!!

 • Лариса
  Posted 16-09-2020 14:44

  Хочу выразить огромную благодарность самому прекрасному доктору, профессионалу с большой буквы Довгалеву Руслану Владимировичу!всем советую и буду советовать рожать именно у него. Кессарево прошло замечательно. Большое спасибо всей команде доктору Ларисе Юрьевне (очень душевный и прекрасный врач) анастезиологу Дмитрию Николаевичу и Ниночке реанимационной медсестре.Благодаря команде профессионалов я самая счастливая мама в мире!

 • Катерина
  Posted 15-08-2020 23:00

  Величезне дякую Воронецькій Юлії Василівна!!! З нею та її командою 29.06 став щасливим днем у нашій сім’ї. З’явився на світ синочок! Дякую за увагу та підтримку!!!

 • Тамила
  Posted 20-07-2020 15:49

  Хочу сказать огромное спасибо профессионалам своего дела Поканевич Наталья Николаевна ,Бала Оксана Олеговна,Луценко Зоя Ивановна за нашего сыночка.Который появился на свет 17.07.20 11:18 .Все очень отзывчивые.Пддержки было даже больше чем на 200 %.Акушерочки ,медсестры все молодцы.Помогают все и во всем.ЕЩЕ РАЗ ОГРОМНОЕ ИМ СПАСИБО.и хочу сказать все это без каких-либо договорённостей.в роддоме #3 лучшие специалисты

 • Ольга
  Posted 31-05-2020 06:23

  Величезне дякую, Тетяні Григорівні, і всій її команді, хороший лікарі і медсестри. З їхнею допомогою народила синочка.

 • Олеся
  Posted 30-05-2020 18:49

  Народжувала 09.04.2020. Був кесарів розтин, дякую велике Андрію Геннадійович та анастезіологу Дмитру Миколайовичу. Завдяки їм донечка появилась на світ живенька та ціленька. Відношення супер , що зі сторони лікарів, так і зі сторони персоналу.

 • Світлана
  Posted 28-04-2020 15:30

  Хочу подякувати лікарю Чернову Артему Володимировичу, і вдячна всьому персоналу який приймав у мене пологи.
  Дуже хороше відношення і турбота лікарів. Навіть в умовах карантину все пройшло на вищому рівні, хоч і партнерські роди відмінили.
  Палати дуже хороші і теплі, як і роздали, годують теж не погано. Я рекомендую всім народжувати з такими лікарями, які працюють в цьому пологовому, адже крім обов’язків вони надавали турботу, підтримку і переживали з тобою кожну годину важких і щасливих моментів.

 • Наталья
  Posted 25-03-2020 19:20

  РОжала у Гапоновой Екатерины Владимировны 21 марта. Как раз в период эпидении и карантина. Хочу отметить слаженную работу врачей, порядок и дисциплину в роддоме в йелом. Спасибо огромное за вашу отачу.

 • Юлия Олеговна Шевчук
  Posted 16-03-2020 14:22

  Рожала с дежурной бригадой, попала к Воронец Ю.В. Очень повезло))) отличный врач, приятный человек, очень аккуратная, вежливая, и не скажешь, что в гос.роддоме работает. Сразу видно, когда человек нашел свое призвание!

 • Юлія
  Posted 11-03-2020 14:56

  Хочу подякувати лікарю Чернову Артему Володимировичу.
  Народила донечку 14.01.2020
  Пологовий будинок обрала заздалегідь. З лікарями не домовлялись, заплатила до каси 3000 грн і все.
  Приїхала по швидкій , потрапила на зміну до Артема Вололимировича, і відразу зрозуміла ,що хвилюватися не варто.
  Персонал дуже ввічливо спілкувався, за партнерські пологи ми не домовлялись, але чоловікові дозволили залишитися, пологові зали у відмінному стані, відчуття неначе вдома.
  Поки в мене були перейми ,акушерка була постійно біля мене, лікар через кожних хвилин 15 заходив, медсестра постійно контролювала серцебиття дитини .
  Одним словом біля мене було багато персоналу, хоч ми нікому нічого не платили і не домовлялись.
  Пологи пройшли чудово, швидко, без проблем.
  Хочу подякувати всьому персоналу хто був тоді поруч.
  І сказати, що є все таки люди які люблять свою професію, і не за гроші.

 • Евгения
  Posted 10-01-2020 16:18

  Благодаря оперативности Гопоненко Андрея Геннадьевича я обрела счастье всей жизни – дочь♥️ спасибо Вам. Пока есть такие врачи как Вы наша медицина будет жить

 • Тетяна
  Posted 09-01-2020 22:37

  Народжували 30.12.2019 у Прищепи Андрія Петровича, лікаря від Бога. Дякуємо йому за нашого синочка.

 • Наталия
  Posted 13-09-2019 08:07

  Большое спасибо Довгальову Руслану Владимировичу – он просто мастер своего дела! И всему отделению 1 большое спасибо за красивую здоровую красивую доцю! Придём ещё))

 • Евгения Шевченко
  Posted 15-02-2019 16:47

  В пять утра начались схватки. В 9 перевели в родзал. Мужа сразу же провели ко мне. В начале 12 мой комочек счастья уже лежал у меня на груди. Роды принимал хороший врач. Рожала без анестезии. Справилась!
  Послеродовое отделение – тоже все ок. Медсестры внимательные все подсказывали и помогали если нужна была помощь. Педиатр доступно все рассказывала.
  Рекомендую этот роддом!

 • Ірина
  Posted 15-02-2019 16:40

  Це були мої перші пологи, тому для мене досить важливим було відчуття турботи і того, що я не сама. Поки чоловік їхав – мене розмістили в родзалі , дали відповіді на всі питання – дуже доброзичливо і професійно (саме це було і треба). Чоловіку довірили перерізати пуповину – він говорить, що це незабутній момент для нього. Після народження нас ніхто не турбував, ми насолоджувалися один одним. А у післяродовому увага лікарів була максимальною! Виписали нас на 3 день, я не могла очікувати чогось кращого!

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук