Відділення фізіологічного акушерства №2

У Відділенні фізіологічного акушерства №2 народжують та перебувають весь післяпологовий період вагітні з різною патологією вагітності. Відділення розташоване на першому та третьому поверхах пологового будинку №3, і розраховане на 30 пацієнток.

Відділення має свою операційну, індивідуальні пологові зали, палати для вагітних та палати для сумісного перебування матері та дитини – комфортабельні індивідуальні палати з сучасним дизайном та побутовою технікою.

У Відділенні фізіологічного акушерства №2 є можливість народжувати в сімейних палатах, де дозволене цілодобове перебування інших членів родини до виписки з пологового будинку. Палати укомплектовані необхідним обладнанням та інструментами для ведення пологів, зручними меблями та сучасними побутовими приладами.

Є палати типу “домашні пологи”, головна ідея яких – максимально зберегти домашню атмосферу, сімейну та дружню підтримку. Палати обладнані не лише сучасним медичним обладнанням, а й предметами та меблями, які створюють домашній комфорт і затишок.

У нашому пологовому будинку практикуються партнерські пологи. Присутність партнера на пологах забезпечує психоємоційний комфорт породіллі та зменшує хвилювання.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід для кожної вагітної жінки. Більше, ніж 80% лікарів пологового відділення мають першу та вищу кваліфікаційну категорію. Наші акушер-гінекологи володіють сучасними методиками ведення ускладнених пологів, консервативним та оперативним пологорозрішенням.

Ми чекаємо на вас у нашому пологовому будинку №3, аби допомогти і підтримати у найважливіший момент вашого життя!

Лікарі відділення

Манжула Людмила Василівна
Завідувач Відділення фізіологічного акушерства №2, лікар акушер-гінеколог
Курашко Микола Васильович
Лікар акушер-гінеколог
Стукалова Олена Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, к. мед. н.
Ніжинська Юлія Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог
Сторчак Олена Сергіївна
Лікар акушер-гінеколог
Лузан Олена Олександрівна
Лікар акушер-гінеколог
Приходько Яна Анатоліївна
Лікар акушер-гінеколог
Сокол Ольга Іванівна
Лікар акушер-гінеколог

Фото відділення

1 Відгук

  • Валентина Іванова
    Posted 15-02-2019 16:43

    Я пролежала до пологів 2 тижні. Весь час за мною був гарний догляд (узі, аналізи, міряли серцебиття плоду). В пологовому будинку всі зручності для мамочок ). Мені визивали пологи, так як, я вже була на 42 тижні вагітності. Я дуже задоволена. Схваток майже не відчувала. Лікарі, акушери постійно були біля мене, міряли тиск, ну взагалі все на найкращому рівні. Дуже гарне ставлення лікарів, всього персоналу. Всім раджу!!!

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук