Відділення фізіологічного акушерства №2

У Відділенні фізіологічного акушерства №2 народжують та перебувають весь післяпологовий період вагітні з різною патологією вагітності. Відділення розташоване на першому та третьому поверхах пологового будинку №3, і розраховане на 30 пацієнток.

Відділення має свою операційну, індивідуальні пологові зали, палати для вагітних та палати для сумісного перебування матері та дитини – комфортабельні індивідуальні палати з сучасним дизайном та побутовою технікою.

У Відділенні фізіологічного акушерства №2 є можливість народжувати в сімейних палатах, де дозволене цілодобове перебування інших членів родини до виписки з пологового будинку. Палати укомплектовані необхідним обладнанням та інструментами для ведення пологів, зручними меблями та сучасними побутовими приладами.

Є палати типу “домашні пологи”, головна ідея яких – максимально зберегти домашню атмосферу, сімейну та дружню підтримку. Палати обладнані не лише сучасним медичним обладнанням, а й предметами та меблями, які створюють домашній комфорт і затишок.

У нашому пологовому будинку практикуються партнерські пологи. Присутність партнера на пологах забезпечує психоємоційний комфорт породіллі та зменшує хвилювання.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід для кожної вагітної жінки. Більше, ніж 80% лікарів пологового відділення мають першу та вищу кваліфікаційну категорію. Наші акушер-гінекологи володіють сучасними методиками ведення ускладнених пологів, консервативним та оперативним пологорозрішенням.

Ми чекаємо на вас у нашому пологовому будинку №3, аби допомогти і підтримати у найважливіший момент вашого життя!

Лікарі відділення

Манжула Людмила Василівна
Завідувач Відділення фізіологічного акушерства №2, лікар акушер-гінеколог
Курашко Микола Васильович
Лікар акушер-гінеколог
Стукалова Олена Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, к. мед. н.
Сторчак Олена Сергіївна
Лікар акушер-гінеколог
Лузан Олена Олександрівна
Лікар акушер-гінеколог
Приходько Яна Анатоліївна
Лікар акушер-гінеколог
Сокол Ольга Іванівна
Лікар акушер-гінеколог

Фото відділення

2 Відгуки

  • Валентина Іванова
    Posted 15-02-2019 16:43

    Я пролежала до пологів 2 тижні. Весь час за мною був гарний догляд (узі, аналізи, міряли серцебиття плоду). В пологовому будинку всі зручності для мамочок ). Мені визивали пологи, так як, я вже була на 42 тижні вагітності. Я дуже задоволена. Схваток майже не відчувала. Лікарі, акушери постійно були біля мене, міряли тиск, ну взагалі все на найкращому рівні. Дуже гарне ставлення лікарів, всього персоналу. Всім раджу!!!

  • Евгения
    Posted 10-08-2019 19:15

    Хочется сказать огромное спасибо Любови Мочаловой и всей-всей команде 1-го этажа роддома за тот опыт, который мы с мужем получили. Не было стресса, страха, неудобств. Были ненавязчивая забота и внимание. Были самые что ни на есть естественные роды с ощущением почти как дома). Если вкратце про роддом: первый этаж роддома, где мы и были, ну очень красивый – в очень приятных цветах, родзал комфортный, палата как номер, где вы находитесь всей семьей, специалисты замечательные, еда вкусная и её очень много. Когда, например, на обед для мамы приносили по два разных супа и основное и ещё к нему напиток с чем-то пожевать, то я уже улыбалась))). Столько внимания нам уделили в этом роддоме, что словами ощущения трудно выразить. Поддержка очень чувствовалась. А это то, что остаётся в памяти навсегда).

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук