Відділення фізіологічного акушерства №2

У Відділенні фізіологічного акушерства №2 народжують та перебувають весь післяпологовий період вагітні з різною патологією вагітності. Відділення розташоване на першому та третьому поверхах пологового будинку №3, і розраховане на 30 пацієнток.

Відділення має свою операційну, індивідуальні пологові зали, палати для вагітних та палати для сумісного перебування матері та дитини – комфортабельні індивідуальні палати з сучасним дизайном та побутовою технікою.

У Відділенні фізіологічного акушерства №2 є можливість народжувати в сімейних палатах, де дозволене цілодобове перебування інших членів родини до виписки з пологового будинку. Палати укомплектовані необхідним обладнанням та інструментами для ведення пологів, зручними меблями та сучасними побутовими приладами.

Є палати типу “домашні пологи”, головна ідея яких – максимально зберегти домашню атмосферу, сімейну та дружню підтримку. Палати обладнані не лише сучасним медичним обладнанням, а й предметами та меблями, які створюють домашній комфорт і затишок.

У нашому пологовому будинку практикуються партнерські пологи. Присутність партнера на пологах забезпечує психоємоційний комфорт породіллі та зменшує хвилювання.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід для кожної вагітної жінки. Більше, ніж 80% лікарів пологового відділення мають першу та вищу кваліфікаційну категорію. Наші акушер-гінекологи володіють сучасними методиками ведення ускладнених пологів, консервативним та оперативним пологорозрішенням.

Ми чекаємо на вас у нашому пологовому будинку №3, аби допомогти і підтримати у найважливіший момент вашого життя!

Лікарі відділення

Манжула Людмила Василівна
Завідувач Відділення фізіологічного акушерства №2, лікар акушер-гінеколог
Курашко Микола Васильович
Лікар акушер-гінеколог
Стукалова Олена Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, к. мед. н.
Сторчак Олена Сергіївна
Лікар акушер-гінеколог
Лузан Олена Олександрівна
Лікар акушер-гінеколог
Приходько Яна Анатоліївна
Лікар акушер-гінеколог
Сокол Ольга Іванівна
Лікар акушер-гінеколог

Фото відділення

3 Відгуки

 • Светлана
  Posted 01-12-2019 22:46

  Роддом №3 –это роддом, где работают прекрасные специалисты и просто заботливые, чуткие и хорошие люди. Я очень благодарна:
  Манжула Людмиле Васильевн;
  Фоменко Виталию Витальевичу
  Забудскому Александру Васильевичу

  за прекрасно проведенную операцию КС, а также каждому из сотрудников, с которыми столкнулась в этом роддоме. СПАСИБО! Благодаря вам я сохранила веру в хороших людей и смогла двигаться дальше!

 • Евгения
  Posted 10-08-2019 19:15

  Хочется сказать огромное спасибо Любови Мочаловой и всей-всей команде 1-го этажа роддома за тот опыт, который мы с мужем получили. Не было стресса, страха, неудобств. Были ненавязчивая забота и внимание. Были самые что ни на есть естественные роды с ощущением почти как дома). Если вкратце про роддом: первый этаж роддома, где мы и были, ну очень красивый – в очень приятных цветах, родзал комфортный, палата как номер, где вы находитесь всей семьей, специалисты замечательные, еда вкусная и её очень много. Когда, например, на обед для мамы приносили по два разных супа и основное и ещё к нему напиток с чем-то пожевать, то я уже улыбалась))). Столько внимания нам уделили в этом роддоме, что словами ощущения трудно выразить. Поддержка очень чувствовалась. А это то, что остаётся в памяти навсегда).

 • Валентина Іванова
  Posted 15-02-2019 16:43

  Я пролежала до пологів 2 тижні. Весь час за мною був гарний догляд (узі, аналізи, міряли серцебиття плоду). В пологовому будинку всі зручності для мамочок ). Мені визивали пологи, так як, я вже була на 42 тижні вагітності. Я дуже задоволена. Схваток майже не відчувала. Лікарі, акушери постійно були біля мене, міряли тиск, ну взагалі все на найкращому рівні. Дуже гарне ставлення лікарів, всього персоналу. Всім раджу!!!

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук