Відділення гінекології №1

Відділення гінекології №1 – це відділення, яке надає високоспеціалізовану діагностичну, консультативну, хірургічну та реабілітаційну медичну допомогу. Відділення гінекології №1 використовує найпоширеніші новітні технології, ефективно попереджає та розв’язує проблеми здоров’я у найскладніших випадках. Спеціалізується на передових методах діагностики та лікуванні у галузі гінекології.

До послуг пацієнтів Відділення гінекології №1: УЗД, ендоскопія, лабораторні дослідження, фізіотерапевтичні процедури, консультації суміжних спеціалістів (хірург, уролог, проктолог, мамолог, ендокринолог, онкогінеколог, анестезіолог, репродуктолог). Відділення має 8 палат підвищеного комфорту (2-містні палати з телевізором, холодильником, окремим санвузлом з душовими кабінами) та 10 стандартних (4- та 5- містні палати).

У відділенні створені максимально зручні умови для доопераційної підготовки та післяопераційної реабілітації пацієнток.

Комплексне лікування в стаціонарі містить:

 • Ведення вагітних з ускладненим перебігом вагітності
 • Введення післяпологового періоду, консультування з питань грудного вигодовування
 • Сучасну діагностику, профілактику та лікування захворювань патології шийки матки
 • Лікування запальних процесів жіночих статевих органів
 • Лікування безпліддя
 • Лікування синдрому гіперстимуляції яєчників
 • Медикаментозне переривання вагітності
 • Лікування розладів менструальної функції
 • Лікування дисгормональних захворювань грудної залози, поєднаних із гінекологічною патологією
 • Лікування синдрому полікістозних яєчників
 • Консервативне та оперативне лікування гормонозалежних пухлин та передпухлинних утворень

У відділенні проводяться малоінвазивні гінекологічні операції: зондування матки; цервікотомія; вишкрібання слизової оболонки матки; пункція черевної порожнини через заднє склепіння; біопсія шийки матки і видалення поліпів; операції при пухлинах зовнішніх статевих органів; операції при краурозе і лейкоплакії вульви; видалення кондилом; операції при пухлинах і кістах піхви (гартнерових ходів); розсічення шийки матки; інструментальна дефлорація за бажанням; лабіопластика; видалення міоматозного вузла, що народжується; поліпектомія; ампутація шийки матки; діатермоконізації шийки матки; вакуум-аспірація до 12 тижнів вагітності; забір аспірату з порожнини матки; введення та вилучення внутрішньоматкових контрацептивів; гістерорезектоскопія.

Також проводяться гінекологічні операції із довшим терміном реабілітації: гістеректомія,  консервативна міомектомія, аднексектомія, резекція яєчника, тубектомія, резекція маткової труби, вагінальні операції при опущенні та випадінні статевих органів (передня кольпорафія, задня кольпорафія, леваторопластика, транспіхвова гістеректомія, TVT-O), симультанні операції (операції, при яких під час одного оперативного втручання одномоментно проводиться до п’яти хірургічних маніпуляцій (на різних органах)), ендоскопічні операції.

Сучасне лапароскопічне обладнання та підготовлені належним чином професіонали дозволяють в абсолютній більшості випадків відмовитися від лапаротомії в гінекології  (лапароскопія при злуковій хворобі, лапароскопічне лікуванняматкових труб, гідросальпінкс, безпліддя, викликане непрохідністю труб, зрощення фаллопієвої труби; пластика яйцеводів; піосальпінкс; хірургічна стерилізація; ектопічна вагітність; лапароскопічне лікування міоми матки (консервативної міомектомії); надпіхвової ампутації матки, гістеректомія). Пластичні операції на жіночих статевих органах та молочних залозах: реконструктивні (відновлювальні) та естетичні.

 Дотримуючись універсальних та високоякісних правил і стандартів надання медичної допомоги (професіоналізм, компетентність, прозорість, відкритість, чесність та індивідуальний підхід до кожного пацієнта), наш медичний персонал допоможе вам та вашим близьким у діагностиці та лікуванні різноманітних захворювань.

Лікарі відділення

Фото відділення

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук

5 Відгуки

 • Валентина
  Posted 10-11-2021 09:14

  Щиро вдячна лікарям гінекології#1 Яремчуку Ігорю Михайловичу, Забудському Олександру Васильовичу, а також медсестрам, ,нянечкам за професіоналізм, чуйність і турботу. Здоров’я вам !

 • Мила
  Posted 20-05-2021 19:41

  Добрый вечер. Подскажите пожалуйста, делают ли у вас удаление эндометриозных кист и как можно сориентироваться по ценам.

 • Наталія
  Posted 17-03-2021 10:45

  Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи можна зробити у вашому закладі гістероскопію за програмою медичних гарантій? Дякую

 • Аня Левченко
  Posted 22-04-2020 13:56

  Спостерігала вагітність і народжувала в Забудського, дуже гарний лікар, приємний, легкі пологи були, після пологів навідувався, слідкував за станом.

 • Тамара Миколюк
  Posted 12-03-2020 20:44

  Дуже раджу гінеколога Зварич Іванну Василівну. Чудовий лікар. Абсолютно спокійна, адекватна, все детально пояснює, ніколи не призначає зайвих досліджень.