Відділення гінекології № 2

У Відділенні гінекології №2 надається медична допомога вагітним та гінекологічним хворим. Ресурси відділення дозволяють вагітним жінкам отримати ефективне лікування гестозу першої половини вагітності, а також нейтралізувати загрозу переривання вагітності до 22 тижнів. Лікарі, які працюють у відділенні, проводять корекцію шийки матки при невиношуванні вагітності (використовується накладання циркулярного шва та/або накладання акушерського песарію). Надається допомога вагітним після застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Також у відділенні проводиться лікування гострих та хронічних запальних процесів жіночих статевих органів, від комплексного обстеження до повного одужання та реабілітації.

Усі лікарі відділення володіють сучасними методами діагностики та лікування патології шийки матки, пройшли курси та проводять кольпоскопічне дослідження для виявлення різноманітних захворювань шийки матки.

Для надання медичної допомоги гінекологічним хворим проводяться малі гінекологічні операції, а саме: лікувально-діагностичні вишкрібання порожнини матки, вакуум-аспірація порожнини матки, біопсія шийки матки, високочастотна радіохвильова конізація/ексцизія/коагуляція шийки матки, видалення кондилом/папілом зовнішніх статевих органів, розтин абсцесу бартолінієвої залози, марсупіалізація кісти бартолінієвої залози, операції з видалення кіст піхви, взяття аспірату з порожнини матки, введення та видалення внутрішньоматкових контрацептивів, діагностична гістероскопія/гістерорезектоскопія/поліпектомія.

Відділення гінекології №2 розраховане на 30 пацієнтів (стацінарного лікування), розташоване на другому поверсі пологового будинку №3. Відділення нараховує шість 5-містних палат та чотири 2-містні палати, дві з яких із підвищеним комфортом.

Відділення гінекології № 2 співпрацює з кафедрою акушерства та гінекології №3 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Завдяки співпраці з кафедрою у відділенні проводяться оперативні втручання за новітніми технологіями та з сучасною ендоскопічною  апаратурою.

Серед великих гінекологічних операцій у нас проводяться лапароскопічні (діагностична лапароскопія, операції на додатках при кістах яєчників різноманітної етіології, операції на трубах при ектопічній вагітності, злуковій хворобі, гідросальпінках м/труб, операції на матці – консервативна міомектомія) та лапаротомні операції (гістеректомія з/без додатків, надпіхвова ампутація матки, консервативна міомектомія, аднексектомія, тубектомія, пластика труб).

Також проводяться різноманітні пластичні операції. При опущенні або випадінні статевих органів проводяться наступні операції: передня кольпорафія, задня кольпорафія, леваторопластика, ниткова перинеопластика, ТVТ-О, транспіхвова гістеректомія, за необхідності проводиться комбінація декількох методик одночасно.

В нашому відділенні проводяться різноманітні естетичні операції, серед яких і операція з корекції малих статевих губ (лабіопластика).

У Відділенні гінекології №2 проводиться симптоматичне лікування онкологічних пацієнтів. Всі лікарі відділення мають індивідуальний підхід до різних ситуацій. Надання висококваліфікованої допомоги нашим пацієнткам з використанням сучасного високотехнологічного обладнання в максимально короткі терміни – є нашим головним завданням.

Лікарі відділення

Пастушенко Валентина Вікторівна
Завідувач Відділення гінекології №2, лiкар акушер-гiнеколог
Холоденко Ніна Василівна
Лiкар акушер-гiнеколог
Пучко Марина Сергіївна
Лікар акушер-гінеколог

Фото відділення

2 Відгуки

  • Інна
    Posted 27-02-2019 19:05

    Рік тому захворіла грипом на останньому місяці вагітності, але до пологів ще залишалося багато часу. Звичайно, дуже нервувала, щоб інфекція не зашкодила малюку. Терміново лягла до пологового будинку № 3 і завдяки чудовим лікарям вже через 2 дні народився мій малюк. Хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю, людяність, уважне ставлення, турботу і професіоналізм всьому медичному персоналу пологового будинку № 3 – лікарям, медсестрам, неонатологам. Особлива подяка Марині Сергіївні – талановитому лікарю, прекрасній людині, яка нас і врятувала.Тепер якщо народжувати – тільки до пологового будинку № 3.

  • Анна
    Posted 04-09-2019 12:35

    Оба ребёнка появились на свет в 3-и роддоме. Огроменное спасибо всему персоналу за трепетное отношение как к роженицам так и к деткам.

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук