Відділення гінекології № 2

У Відділенні гінекології №2 надається медична допомога вагітним та гінекологічним хворим. Ресурси відділення дозволяють вагітним жінкам отримати ефективне лікування гестозу першої половини вагітності, а також нейтралізувати загрозу переривання вагітності до 22 тижнів. Лікарі, які працюють у відділенні, проводять корекцію шийки матки при невиношуванні вагітності (використовується накладання циркулярного шва та/або накладання акушерського песарію). Надається допомога вагітним після застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Також у відділенні проводиться лікування гострих та хронічних запальних процесів жіночих статевих органів, від комплексного обстеження до повного одужання та реабілітації.

Усі лікарі відділення володіють сучасними методами діагностики та лікування патології шийки матки, пройшли курси та проводять кольпоскопічне дослідження для виявлення різноманітних захворювань шийки матки.

Для надання медичної допомоги гінекологічним хворим проводяться малі гінекологічні операції, а саме: лікувально-діагностичні вишкрібання порожнини матки, вакуум-аспірація порожнини матки, біопсія шийки матки, високочастотна радіохвильова конізація/ексцизія/коагуляція шийки матки, видалення кондилом/папілом зовнішніх статевих органів, розтин абсцесу бартолінієвої залози, марсупіалізація кісти бартолінієвої залози, операції з видалення кіст піхви, взяття аспірату з порожнини матки, введення та видалення внутрішньоматкових контрацептивів, діагностична гістероскопія/гістерорезектоскопія/поліпектомія.

Відділення гінекології №2 розраховане на 30 пацієнтів (стацінарного лікування), розташоване на другому поверсі КНП “КМПБ3”. Відділення нараховує шість 5-містних палат та чотири 2-містні палати, дві з яких із підвищеним комфортом.

Відділення гінекології № 2 співпрацює з кафедрою акушерства та гінекології №3 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Завдяки співпраці з кафедрою у відділенні проводяться оперативні втручання за новітніми технологіями та з сучасною ендоскопічною  апаратурою.

Серед великих гінекологічних операцій у нас проводяться лапароскопічні (діагностична лапароскопія, операції на додатках при кістах яєчників різноманітної етіології, операції на трубах при ектопічній вагітності, злуковій хворобі, гідросальпінках м/труб, операції на матці – консервативна міомектомія) та лапаротомні операції (гістеректомія з/без додатків, надпіхвова ампутація матки, консервативна міомектомія, аднексектомія, тубектомія, пластика труб).

Також проводяться різноманітні пластичні операції. При опущенні або випадінні статевих органів проводяться наступні операції: передня кольпорафія, задня кольпорафія, леваторопластика, ниткова перинеопластика, ТVТ-О, транспіхвова гістеректомія, за необхідності проводиться комбінація декількох методик одночасно.

В нашому відділенні проводяться різноманітні естетичні операції, серед яких і операція з корекції малих статевих губ (лабіопластика).

У Відділенні гінекології №2 проводиться симптоматичне лікування онкологічних пацієнтів. Всі лікарі відділення мають індивідуальний підхід до різних ситуацій. Надання висококваліфікованої допомоги нашим пацієнткам з використанням сучасного високотехнологічного обладнання в максимально короткі терміни – є нашим головним завданням.

Лікарі відділення

Пастушенко Валентина Вікторівна
Завідувач Відділення гінекології №2, лiкар акушер-гiнеколог
Холоденко Ніна Василівна
Лiкар акушер-гiнеколог
Пучко Марина Сергіївна
Лікар акушер-гінеколог

Фото відділення

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук

13 Відгуки

 • Svitlana
  Posted 02-12-2022 09:15

  Хочу висловити особисту подяку всім працівникам – лікарям, медсестрам, санітарній частині гінекологічного відділення 2.
  Враження, якому справили турбота, допомога, охайність, слова підтримки й підбадьорення, виявилися добрими та вдячними почуттями та швидким одужанням. Особливо хочу відзначити Поліщук Ірину Анатоліївну, Довгольова Руслана Володимировича, які фахово та оперативно провели всі діагностичні та лікувальні процедури.
  Зважаючи на важки часи, зворушливо споглядати за тим, як зберігається майбутнє життя та жіноче здоров’я.
  Низький вам всім уклін!
  Бажаю й подальшого процвітання, прогресу та відновлення. Хай лічильник радості поповнюється ще більшою кількістю хлопчиків та дівчаток.

 • Ольга
  Posted 15-10-2022 19:12

  Хочу подякувати усьому медичному персоналу 2-го відділення гінікології за уважність, чуйність та позитив! Старшій медичній сестрі Мовчанюк Оксані Костянтинівні за доброту та професіоналізм. Завідуючому відділення Довгальову Руслану Володимировичу особлива подяка, він не тільки чудовий лікар, а й добра, чуйна людина. Взагалі у пологовому будинку дуже чисто, тепло та комфортно, харчування дієтичне і смачне, чудова позитивна атмосфера, що дуже важливо для вагітних жінок в наш військовий час.

 • Іванна
  Posted 27-09-2022 13:16

  Вдячна Валентині Вікторівні Пастушенко за двох своїх чудових діток. Різниця між вагітностями 11р, обидві були складні, але з такою підтримкою, завжди є надія на краще, і ми це зробили. Нехай Господь Вас оберігає і дарує довгі роки життя! Щиро вдячна за все!

 • Тамара
  Posted 21-01-2021 15:14

  Дякую лікарям,відділення гінекології номер 2. А особливо Бабаку Махмудовичу. Лікар від Бога! Народжувала першу дитину в нього, та під наглядом другої вагітності.

 • Оксана
  Posted 29-10-2020 23:42

  Хочу дуже подякувати лікарю від Бога – Бабак Махмудович!!! Довго не виходило завагітніти, були супутні хвороби, прийоми у інших лікарів не давали результату, Після першого знайомства зрозуміла що це мій лікар!!! Бабак Махмудович призначив правильне лікування, і воно дало свій результат. Вже через пів року змогла завагітніти, Всю вагітність лікар супроводжував мене, завжди відповідав на всі питання, дзвінки. Дуже йому дякую за мою донечку, це дійсно чудовий а головне компетентний лікар. Людина з великоі літери. Всім раджу

 • Ирина
  Posted 18-05-2020 21:40

  Когда я первый раз легла на сохранения мне посоветовали Пучко Марину Сергеевну и не зря она мне сразу понравилась как доктор нашла ко мне подход а когда у меня было кровотетечения сильное то она спасла и не только меня а и моего малыша Иллюшку. я лежала под ее наблюдением полгода. Вопщем спасибо ей большое.

 • Ирина
  Posted 28-04-2020 19:20

  Всім добрий вечір у мене теж лікар Марина Сергіївна чудовий лікар вона теж врятувала життя моему малюку якби не вона був би викидень велика її подяка.

 • Светлана
  Posted 15-03-2020 16:46

  Наблюдаюсь у Пучко Марины Сергеевны еще с 18 лет. Отличный врач. Очень внимательная. Берменность тоже у нее вела, и роды она принимала. Очень довольна отношением. За вторым тоже у ней пойду)

  • Наталія
   Posted 16-10-2020 10:52

   Лікувались планували народжували … Було непросто, складний рубець на матці… Але в 38 тижнів шляхом к.розтину з’явилась наша крихітка. Завдяки Марині Сергіївні Пучко та всій команді медичних працівників все пройшло на високому професійному рівні. Безмежно вдячна!!! Дякую долі за зустріч з Вами…

 • Светлана
  Posted 11-03-2020 18:46

  Наблюдаюсь у Пучко Марины Сергеевны еще с 18 лет. Отличный врач. Очень внимательная. Берменность тоже у нее вела, и роды она принимала. Очень довольна отношением. За вторым тоже у ней пойду)

 • Ісаєвич
  Posted 17-12-2019 13:34

  Хочу поделиться с вами своими впечатлениями от пребывания в 3 роддоме. Мне есть что рассказать,учитывая что я сейчас счастливая мама,только благодаря профессиональной и слаженной работе всего персонала роддома.Сначала мне просто спасли беременность во втором отделении гинекологии Пучко Марина Сергеевна настоящий профессионал, Имея уже 2 выкидыша на поздних сроках,в этот раз поступив с кровотечением,она просто спасла моего малыша.А потом у меня начались панические атаки и я около
  3 недель лежала в этом отделении,где совершенно бесплатно получила великолепное отношение и помощь в лице всех медсестер,санитарок и главное заведующей Пастушенко Валентины Викторовны.

 • Анна
  Posted 04-09-2019 12:35

  Оба ребёнка появились на свет в 3-и роддоме. Огроменное спасибо всему персоналу за трепетное отношение как к роженицам так и к деткам.

 • Інна
  Posted 27-02-2019 19:05

  Рік тому захворіла грипом на останньому місяці вагітності, але до пологів ще залишалося багато часу. Звичайно, дуже нервувала, щоб інфекція не зашкодила малюку. Терміново лягла до пологового будинку № 3 і завдяки чудовим лікарям вже через 2 дні народився мій малюк. Хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю, людяність, уважне ставлення, турботу і професіоналізм всьому медичному персоналу пологового будинку № 3 – лікарям, медсестрам, неонатологам. Особлива подяка Марині Сергіївні – талановитому лікарю, прекрасній людині, яка нас і врятувала.Тепер якщо народжувати – тільки до пологового будинку № 3.