Белько Олена Михайлівна

Белько Олена Михайлівна
Головна акушерка

Освіта:

  • Белько Олена Михайлівна у 2003 році закінчила Черкаський медичний коледж і відразу ж була працевлаштована у Пологовий будинок №3 міста Києва. З самого початку своєї трудової діяльності була акушеркою Жіночої консультації.

Досвід роботи:

  • У 2016 році була переведена на посаду головної акушерки пологового будинку №3.
  • З 2013 року має вищу категорію за спеціальністю «Акушерська справа».
  • Стаж роботи 15 років.

За час роботи зарекомендувала себе як кваліфікований спеціаліст, чесний, добросовісний працівник, а такж чуйна, доброзичлива до колективу та хворих. Чітко, кваліфіковано і грамотно веде медичну документацію.

Є членом режимної, фармако-терапевтичної, формулярної, інфекційного комісії Пологового будинку №3, проводить санітарно-просвітню роботу серед хворих.

Постійно відвідує конференції, лекції, семінари. Орієнтується в медичних питаннях високої складності. Володіє всіма необхідними практичними навичками, щодо роботи як стаціонару, так і жіночої консультації. Легко входить в контакт з хворими та підлеглими. Вимоглива, дотримується правил трудової дисципліни.

Пройшла тестування по програмі “Лікарня доброзичлива до дитини” та політиці підтримки та пропаганди грудного годування з ініціативи ВІЗ/ЮНІСЕФ. Проводить індивідуальні та групові консультації з грудного вигодовування серед вагітних та породіль.

Бере активну участь в проекті “Здоров’я матерів та дітей”. У 2016 році пройшла курси підвищення кваліфікації.