Петренко Тетяна Геннадіївна

Петренко Тетяна Геннадіївна
Завідувач Відділення патології вагітних, лікар акушер-гінеколог, к.м.н

Освіта:

  • У 2002 році закінчила Донецький державний медичний університет ім. М. Горького з відзнакою.

Досвід роботи:

Після випуску з університету з 2002 по 2015 роки, працювала лікарем-інтерном за спеціальністю акушерство та гінекологія, лікарем акушером-гінекологом в лікувально-профілактичному закладі Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання.

Володіє всіма видами консервативного лікування хворих, технікою оперативного втручання під час операцій. З липня 2015 року по березень 2016 року обіймала посаду лікаря акушера-гінеколога в консультативній поліклініці Олександрівської клінічної лікарні м. Києва.

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» з 2015 року.

З 2006 року є членом Київської асоціації ендоскопічних хірургів.

З 2007 року є членом Товариства гінекологів-ендоскопістів і тазових хірургів, сертифікат від 2007 р. № 191.

Рішенням спеціалізованої вченої ради Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України на підставі захисту дисертації, Петренко Тетяні Геннадіївні присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальностю соціальна медицина, диплом кандидата наук ДК № 056964 від 2010 року. Дисертація кандидата медичних наук на тему: «Обґрунтування та розробка моделі надання стаціонарної допомоги, що зорієнтована на сім’ю».

Має свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 32111 монографія «Стаціонарна акушерська допомога, зорієнтована на сім’ю» зареєстрованого 17 лютого 2010 року.

Має диплом післядипломної освіти Донецького державного університету управління за спеціальністю «Менеджер організації» від 29.06.2011 року.

З 2010 по 2011 роки – член громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України від благодійного фонду «Краса Донбасу».

З 2005 по 2010 роки була членом міждисциплінарних груп МОЗ України з розробки національних клінічних протоколів та наказів з акушерства та гінекології.

З 2014 року експерт з хірургії малого таза в навчальному центрі на базі Інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова.

Регулярно проходить стажування за кордоном, бере участь у міжнародних пленумах та конгресах. Пройшла навчання в Міжнародному центрі лапароскопії CICE в м. Клермон - Ферран, Франція. Також проводить курси та майстер-класи по ендоскопічній гінекології в «Центрі хірургічних інновацій» ("Center of Surgical Innovation").

Нагороджена Почесною грамотою Донецької обласної державної адміністрації, 2007 рік; Почесною грамотою кабінету міністрів України, 2011; Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), 2017 рік.

Київський міський пологовий будинок № 3 готується до відкриття пологового відділення, в склад якого включені пологові зали з повним циклом перебування, впроваджені за розробкою кандидатської дисертації Петренко Тетяни Геннадіївни.

Петренко Тетяна Геннадіївна працює заступником головного лікаря з медичної частини протягом чотирьох років. За час роботи зарекомендувала себе як грамотний і висококваліфікований фахівець, володіє високими професійними знаннями й навичками, ефективний і успішний науковець, здатна раціонально організувати свою роботу, володіє високими організаторськими здібностями, уважна до потреб як пацієнтів, так і колег. В колективі користується заслуженим авторитетом.