Відкрито відремонтоване відділення Пологового будинку №3

Сьогодні в нас є привід для гордості. Адже 5 лютого наш пологовий будинок відвідав сам мер Києва Віталій Кличко для того, щоб перевірити як відремонтували одне з пологових відділень.

Після ремонту у нашому пологовому будинку тепер функціонують 4 звичайні пологові зали та 6 сімейних. Сучасна операційна та палата інтенсивної терапії для новонароджених, палата інтенсивної терапії для породіль після операції. Також у цьому році плануємо відремонтувати фасад будівлі та ще два поверхи лікарні.

«У пологовому будинку No3 зробили капітальний ремонт першого поверху акушерського відділення. Капітальний ремонт зовнішньої та внутрішніх інженерних мереж, зовнішньої каналізаційної мережі. Вартість робіт склала понад 10 мільйонів гривень. Окрім того, закупили сучасне медичне обладнання на 36,5 мільйонів гривень. Це, як зазначають лікарі, дозволило удвічі зменшити патології під час вагітності та пологів», – прокоментував мер Кличко.

Сьогодні наш медичний заклад надає цілодобову акушерсько-гінекологічну допомогу населенню Святошинського, Солом’янського та Шевченківського районів. За цілий рік лікування у стаціонарі проходить майже 13 тисяч жінок, у тому числі приймають близько 3500 пологів. Всього у стаціонарі відділення 190 ліжок. Тепер кожна з вас матиме можливість лікуватися в найкомфортніших умовах.

Мер також на голосив, що сьогодні медична галузь – є пріоритетною для міської ради. Цього року на сферу охорони здоров’я у бюджеті столиці передбачили майже 11 мільярдів гривень.

«Продовжиться впровадження реформи охорони здоров’я, за принципом фінансування медичних послуг «Гроші йдуть за пацієнтом». І, звичайно, ми й далі будемо ремонтувати медичні заклади міста та купувати необхідне сучасне обладнання. Також будемо підвищувати зарплатню медпрацівникам», – відзначив мер Києва Віталій Кличко.

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук