Жіноча консультація

Жіноча консультація КНП “КМПБ3” – одне з перших відділень, яке функціонує для жінок Святошинського району ще з моменту забудови КНП “КМПБ3”, а саме з 1981 року.

Лікарі жіночої консультації співпрацюють з усією командою КНП “КМПБ3”, завдяки чому пацієнтки мають можливість консультуватися зі співробітниками кафедри акушерства та гінекології №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Також консультації проводять співробітники КНП “КМПБ3”.

Лікарі жіночої консультації беруть участь у наукових проектах. Наші лікарі зареєстрували 7 патентів на різноманітні методики в акушерстві та гінекології.

Деякі з нововведень, які розробили наші лікарі, активно використовуються спеціалістами інших лікувальних установ. Так, Слонова Олена Петрівна – кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, розробила інструментарій для операцій пролапсу тазового дна у жінок. Ці інструменти використовуються лікарями усієї України.

Бакшеєв Сергій Миколайович – кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, спільно з компанією ПП “Укртехмед” розробили спеціальну стрічку для накладання шва на шийку матки. Це виключно український продукт, який використовують лікарі нашої держави.

Наші лікарі постійно вдосконалюються. 6 лікарів жіночої консультації пройшли сертифікацію Англійського фонду медицини плода. Практично усі лікарі володіють методикою ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології.

В консультації працюють як молоді лікарі, так і лікарі з більш ніж двадцятирічним досвідом роботи в акушерстві та гінекології. Поєднання великого медичного досвіду і сучасних стратегій – є основною характеристикою роботи жіночої консультації КНП “КМПБ3”.

Основними напрямками роботи жіночої консультації є підготовка до вагітності та спостереження за вагітністю, лікування патології шийки матки, ведення пацієнток з гінекологічними захворюваннями.

З 2019 року жіноча консультація КНП “КМПБ3” бере участь в проекті “Домашнього моніторингу внутрішньоутробної дитини”. Вагітній жінці з 36 тижнів і до моменту пологів видається спеціальний домашній монітор, який синхронізується з мобільним телефоном і передає запис серцебиття плода лікарю або черговій бригаді КНП “КМПБ3”. Лікар коментує запис і приймає рішення щодо термінової госпіталізації до пологового будинку. Дана стратегія декілька років тому була реалізована в США. В Україні вперше даний проект реалізувався командою КНП “КМПБ5”. Жіноча консультація нашого пологового будинку підтримала даний проект з перших днів його планування, щоб кожна породілля була впевнена у тому, що її здоров’я і здоров’я малюка у надійних руках!

Лікарі відділення

Бакшеєв Сергій Миколайович
Завідувач жіночої консультації, лікар акушер-гінеколог
Бубнова Яна Павлівна
Лікар акушер-гінеколог
Машир Наталія Вікторівна
Лікар акушер-гінеколог
Олефір Віра Сергіївна
Лікар акушер-гінеколог
Павленко Ніна Яківна
Лікар акушер-гінеколог
Слонова Олена Петрівна
Лікар акушер-гінеколог
Хіміч Людмила Іванівна
Лікар акушер-гінеколог
Шепіцена Людмила Іванівна
Лікар акушер-гінеколог
Шостак Юлія Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог

Фото відділення

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук

13 Відгуки

 • Марина
  Posted 16-04-2021 21:07

  Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, можно-ли попасть на примем с мужем? Запись на 20.04.21? Хочу чтобы был со мной на узи, но не знаю как сейчас, пускают или нет

 • Марина
  Posted 03-02-2021 18:17

  Скажіть, будь ласка, з якого строку у Вашій консультації беруть на облік вагітних? І взагалі, чи можна у вас спостерігатися, а не тільки народжувати? Чи є можливіть у вашій лабораторії здати до пологів всі необхідні аналізи і зробити обстеження, які гарантовані державою?

 • Елена
  Posted 21-12-2020 18:13

  Подскажите сколько платить доктору за приём ? Просто на руки ( консультация , узи ) как благодарность

  • Марина
   Posted 16-01-2021 13:51

   зачем? вы таким образом поддерживаете систему взяток.
   потом говорят что у нас государство виновато во всем. начинайте с себя!!!

 • Наталія
  Posted 17-06-2020 21:32

  На початку червня народила тут третього сина. Всі три рази приїжджала по швидкій. Відгуки тільки НАЙКРАЩІ!!! Відношення чудове, все безкоштовно, персонал кваліфікований і людяний! Спостерігалась останню вагітність у Кузьміної Анни Володимирівної. Чудовий лікар і людина просто прекрана!!!Рекомендую!!!

 • Кристина
  Posted 15-03-2020 09:31

  Единственный и неповторимый, звезда отделения, Бакшеев Сергей. Наблюдалась у него по гинекологическим вопросам, потом с берменностью, и рожала у него (3-го ребенка). Так весело я еще не рожала, а мне, благо, есть с чем сравнить))))) Отличный врач!

  • Екатерина
   Posted 07-09-2020 08:45

   Кристина здравствуйте, скажите пожалуйста вы заключали договор с Бакшеевым, сколько платили???хочу с ним рожать но боюсь что денег много нужно ему заплатить)

 • Юлия
  Posted 10-12-2019 11:13

  Рожала в апреле с Животок. Очень порадовал роддом и отношение 👌 По сравнению с 2014 годом, когда я рожала старшую, это небо и земля. Сейчас роддом абсолютно другой. Спасибо так же Мочаловой, она как и Животок приходили постоянно в палату спрашивала о самочувствие моем и ребенка. Роддом супер 👌 Рожать больше не собираюсь, но рекомендую всем!

  • Hanna
   Posted 16-02-2020 10:12

   Соглашусь, доктор Животок один из лучших!

 • Юля
  Posted 27-08-2019 13:43

  Приехала по скорой 20.08 вечером, отошли воды на 17.4 недели беременности.Сотрудники приняли оперативно, с сочувствием и пониманием , отзывчивый персонал.К сожалению, у меня вариантов решения моей беды было не много, и они сделали все возможное.Пролежала 3 дня, ни копейки с меня не взяли, никаких рулонов списков для покупки и тд! В отличии от 4 роддома на Оболони,к сожалению,была в прошлом году там по похожей ситуации.Небо и земля!Извините за подробности, но я стояла с водопадом крови по ногам,с зажатым полотенцем между ног на пропускном пункте,когда баба(по другому не могу назвать ее) кривя лицом говорила *девушка,не мажте мне пол,давайте быстрее пишите свои данные в журнал* ,УЖАС!!!Ни понимания ни жалости ни человечности, в добавок конечно же списки покупок им срочно бегите в аптеку, благотворительность по желанию,НО НЕ менее 300 грн))) В общем , Роддом 3 по улице В.Кучера 7, СПАСИБО ЗА ВСЕ! В след раз я к Вам только рожать!)

 • Юля
  Posted 27-08-2019 13:34

  Попала в данный роддом в отделение ЖК по скорой, живу рядом и на учете стояла у них ,беременность 17.4 недели.Приехала по причине потери вод ((( Приняли меня с пониманием,сочувствием,сразу приступили к помощи.Отзывчивы

 • Гапоненко Анастасия.
  Posted 15-02-2019 16:45

  К роддому претензий нет. Весь персонал профессионально делал свою работу, на все вопросы отвечали, давали нужные советы, денег не требовали. Необходимое оборудование имеется. Роддом заслуживает 5 звёзд.

 • Светлана Долинская
  Posted 15-02-2019 11:47

  Год назад 14 февраля пока все допивали шампанское мы на Смарте топили в роддом.
  – давай полицейских с мигалкой вызовем?
  – и цыган с медведем!
  Потом мы веселились с ночным дежурным, читали вслух Славу Сэ с акушеркой Еленой Белько, обсуждали бары с анастезиологом. А в 10:45 утра появилась дочь Полина.

  Наблюдалась у Сергея Бакшеева, рожала у Людмилы Манжулы, она просто чудесная. Деликатная, поддерживающая, спокойная.