Відділення гінекології № 2

У Відділенні гінекології №2 надається медична допомога вагітним та гінекологічним хворим. Ресурси відділення дозволяють вагітним жінкам отримати ефективне лікування гестозу першої половини вагітності, а також нейтралізувати загрозу переривання вагітності до 22 тижнів.

Лікарі, які працюють у відділенні, проводять корекцію шийки матки при невиношуванні вагітності (використовується накладання циркулярного шва та/або накладання акушерського песарію). Надається допомога вагітним після застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Також у відділенні проводиться лікування гострих та хронічних запальних процесів жіночих статевих органів, від комплексного обстеження до повного одужання та реабілітації.

Відділення патології вагітних Пологового будинку №3

Відділення патології вагітних стоїть на варті жіночого здоров’я. До стаціонару приймаються пацієнтки, у яких виникли ускладнення під час вагітності. Головна задача відділення – зберегти життя та здоров’я вагітної та плоду. У відділенні лікують загрози переривання вагітності, лікування пізніх гестозів, ведення переношеної вагітності згідно з сучасними методиками, гормонодіагностика патології вагітності.

Відділення фізіологічного акушерства №1 Пологового будинку №3

Відділення фізіологічного акушерства №1 – це 9 індивідуальних пологових залів і 10 індивідуальних палат для проведення лише фізіологічних пологів із застосуванням сучасних перинатальних технологій. Відділення розташоване на четвертому і п’ятому поверхах пологового будинку і розраховане на 50 породіль. Усі палати призначені для сумісного перебування матері та дитини.

Головний принцип відділення – здорова мама-здорова дитина. Саме тому всі вагітні жінки отримують не лише високопрофесійну медичну допомогу, але і максимум комфорту та підтримки під час народження дитини.

Відділення фізіологічного акушерства №2

У Відділенні фізіологічного акушерства №2 народжують та перебувають весь післяпологовий період вагітні з різною патологією вагітності. Відділення розташоване на першому та третьому поверхах КНП “КМПБ3”, і розраховане на 30 пацієнток.
Відділення має свою операційну, індивідуальні пологові зали, палати для вагітних та палати для сумісного перебування матері та дитини – комфортабельні індивідуальні палати з сучасним дизайном та побутовою технікою.