Залиште свій відгук про Пологовий №3

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук

466 Відгуки

 • Наталі
  Posted 05-02-2022 16:42

  Дуже вдячні всій команді пологового будинку #3,які допомогли народитися нашій донечці. Приємний персонал з яким весь період вагітності,пологи, та післяпологовий період був максимально комфортним та спокійним і з усмішкою на обличчі.
  Перебіг вагітності спостерігав Куфльовський Дмитро Володимирович, пологи – під керівництвом Довгальова Руслана Володимировича.

 • Валерія
  Posted 04-02-2022 03:18

  Доброго дня!
  Хотіла б залишити відгук про свої пологи .
  9 січня 2022 року. народила свою прекрасну донечку і за це дуже вдячна своєму лікарю Бакшеєву Сергію Миколайовичу та головній акушерочці Белько Олені Михайлівні. З 12 тижнів стояла у них на обліку по вагітності і народжувала також у Сергія Миколайовича. Я дуже задоволена, що того часу знайшла цього лікаря .
  Води в мене відійшли вдома та незважаючи на свій вихідний – Сергій Миколайович приїхав за 20 хвилин в пологовий , дуже швидко і оперативно організував бригаду чудових акушерів та лікарів , пологи пройшли добре. Весь післяпологовий час мене навідував Сергій Миколайович , цікавився як я та маля. Сам особисто прийшов на нашу виписку , ще й зробив нам прекрасні фото на пам‘ять .
  Атмосфера завжди була як вдома , персонал дуже привітний та уважний.
  Ми залишились дуже задоволені. За наступним малюком прийдемо обов’язково в цей пологовий та до цих професіоналів своєї справи .

 • Ирина
  Posted 02-02-2022 22:12

  Хочу выразить благодарность Липко Ирине Николаевне. Вы не только профессионал своего дела, но и очень внимательный, добрый и отзывчивый врач. Спасибо, что не оставляли меня без присмотра, переживали за меня, поддерживали. Благодаря Вам у меня появилась вера, что все будет хорошо! Смело могу порекомендовать Вас как прекрасного врача. Ещё раз спасибо!

 • Ірина
  Posted 18-01-2022 13:17

  31 січня потрапила до роддому у відділ патології вагітності. Лікар Гуль Тетяна Геннадіївна дуже чудово вела моє лікування, велика вдячність їй за це та чудову підтримку протягом всього періоду перебування в патології і не тільки. Народжувала я 08.01.2022, і хотіла б також подякувати лікарю який приймав у мене пологи. Колот Олександр Андрійович – ви лікар своєї справи, давали великі надії на фізіологічні роди, і ці надії справдились, дуже вдячна вам за це, ви найкращий! І окрема вдячність вам за пологи, які ви приймали у моєї мами в 1998 році, коли народжувалась я. Як чудово і несподівано співпало, що через 23 роки ми з вами знову зустрілись, але вже народжувала я, а не мене 😊
  Загальне враження, повертаючись додому, дуже чудове, на душі тільки теплі і щирі спогади, все пройшло на відмінно!

 • Карина
  Posted 17-01-2022 01:05

  Прекрасне відношення, гарний ремонт, комфортні умови.
  Дякуємо Іванченко Тетяні Григорівні за те, що 10.07.21 допомогла нашій донечці з’явитися на світ☺️

 • Татьяна
  Posted 08-01-2022 18:14

  Рожала по договоренности 02.01.2022 с Гуль Татьяной Геннадьевной и хочу выразить огромную благодарность ей и всем кто был со мной. Татьяна Геннадьевна постоянно была рядом, давала советы и поддерживала, сделала все чтобы роды прошли комфортно и легко. После родов также остается на связи и дает рекомендации, это важно. Очень рада что рожала с ней. У нас с мужем осталось хорошее впечатление и приятные воспоминания. Палатой, едой, и отношением персонала также остались довольны. Рекомендую этого доктора и роддом! Спасибо за сыночка❤

 • Юлия
  Posted 06-01-2022 19:28

  Спасибо большое Гуль Татьяне Геннадиевна за чуткость и профессионализм. Спасибо всему персоналу роддома за внимательное отношение. По сравнению с ситуацией 13 лет назад, все очень изменилось. Отношение намного “человечнее”. Все готовы прийти на помощь. Я очень рада что мой сыночек появился на свет именно здесь.

 • Наталія
  Posted 04-01-2022 19:54

  Народила 04.01.22, на 41 неділі !!!
  Хочу подякувати всім лікарям 3го Пологового Будинку , а особливо – Колоту Олександру Андрійовичу , Довгальову Руслану Вікторовичу , Геросіній Наталії Миколаївні , і всім акушерочкам і санітарочкам з 4 поверху !!! дякую за синочка 🤗💋 💐

 • Виктория
  Posted 03-01-2022 23:02

  Хочу поблагодарить врачей от Бога🙏 Колот Александр Андреевич, Бала Оксана Олеговна, спасибо за крошку 23.12.2021❤️🐣
  благодаря вам, после родов остались только хорошие воспоминания. За вторым однозначно к вам😉 Здоровья и счастья вам и вашим семьям.

 • Кристина
  Posted 02-01-2022 20:10

  Народжувала 01.01.2022, дівчинку
  Хочу висловити подяку Довгальову Руслану Володимировичу та Гуль Тетяні Генадіївні за оперативність та професіоналізм при родах в новорічну ніч! Перші роди і я рада що довірилась Вам! Бажаю добра, миру, міцного здоров’я в новому році!

 • Любовь
  Posted 31-12-2021 13:04

  09.10.2021 моя доченька родила долгожданного сыночка. Все нас отговаревали от родов по договоренности, но сердце бабушки подсказало, только так и я ни капельки не пожалела! В последний момент было обвитие пуповиной, замедленное сердцебиение у ребеночка, Пучко Марина Сергеевна и ее команда сработали мгновенно и провели кесарево. Операция прошла успешно, Нашему малышу уже почти 3 месяца. Девочки решение принимать Вам. Деньги это наживное, а жизнь ребеночка не входит ни в какое сравнение.
  Марина Сергеевна, огромнейшая Вам благодарность за внучка! Вы большой проффесионал, человек с очень добрым сердцем!!! Мы очень рады, что Вы встретились на нашем пути! Будьте здоровы и счастливы, приносите только радость роженицам!

 • Юлія
  Posted 28-12-2021 09:50

  Народжувала 21.12.21 у 3 пологовому будинку без домовленостей. Приїхала за декілька днів до кінця 40 неділі, хоча і не було ніяких признаків пологів, але відчула щось негаразд, ще різко з‘явились дуже сильні головні болі, тому ми з чоловіком за речі і в пологовий. Невстигла я нічого зрозуміти як після узі мене швидко почали всі оглядати, черговий лікар Колот Олександр Андрійович пояснив, що моя ситуація потребує дуже швидкого хірургічного втручання. Я дуже хотіла народжувати природньо, але питання стало життя дитини. Прооперували мене негайно. Потім реанімація, потім звичайна палата, тому що сімейні були зайняті і ще й ремонт. Я в шоці ще й досі. Я думаю що мені деже сильно пощастило з лікарем, це він наполіг і зреагував як профі, Напевно в мене є ангел охоронець, Я неймовірно щаслива, що маю зараз на руках сина, мені страшно подумати що могло бути, Я непросто рекомендую лікаря Колот О.А., а і безмежно вдячна йому за все.

 • Тетяна
  Posted 22-12-2021 23:32

  Партнерські пологи без стресу в комфортних умовах сучасного пологового будинку європейського рівня! 10.12.2021 на світ з’явилася наше сонечко Катюша у Третьому пологовому на Борщагівці. Перша вагітність, перші пологи, переживання, страхи … Дякувати Богові, доля звела нас з лікарем-професіоналом, лікарем із щирим серцем і відкритою душею, Лікарем з великої букви Гуль Тетяною Геннадіївною. Пологи пройшли успішно завдяки рішучій і злагодженій роботі бригади на чолі з Тетяною Геннадіївною. А ще післяпологове супроводження 24/7, моральна підтримка новоспечених батьків і просто людське відношення – це все те, що важливо в такий період життя. Крім цього, палати після ремонту, харчування різноманітне і смачне, кожен мед працівник допомагає, консультує без натяку на «винагороду». Все на вищому рівні. Однозначно рекомендую і будинок, і лікарів, особливо Гуль Тетяну Геннадіївну. Спасибі Вам за донечку!

 • Руслана
  Posted 17-12-2021 10:56

  11.11.21 народжувала в 3 Пологовому, Сказати що задоволена це не сказати нічого. Пологи перші і страху було багато оскільки всі знайомі про пологи розповідають як про найгірший день. На щастя в мене все було інакше. Народжувала за домовленістю з лікарем Нестерчук Людмилою Іванівною і це було найкраще рішення. Людмила Іванівна професіонал своєї справи. Завжди була на зв’язку ще з 35 тижня вагітності, контролювала мій стан і відповідала на всі запитання. Про пологи тільки найкращі спогади хоча і не все було так гладко оскільки малюк був більше 4 кг, але лікар і команда все зробили як найкраще. Після пологів були в одномісній палаті, харчуванням і відношення персоналу задоволена. Якщо народжувати то тільки в 3 пологовий і до Людмили Іванівни! Ми дуже вдячні і щасливі що знайшли вас!❤️

 • Анна
  Posted 09-12-2021 15:04

  Родила 28.11 2021г.Хочу поблагадарить Довгалева Руслана Владимировича.Доктора с большой буквы. Было кесарево на следующий день,встала.все хорошо.Роды прошли хорошо и быстро.Так же хочется поблагадарить Куфлевского Дмитрия Владимировича.стояла у него на учете в жк 3.Очень хороший,толковый специалист.Всегда приходил на помощь.Давал ответы на все мои вопросы.Спасибо Вам большое.

 • Татьяна
  Posted 24-11-2021 13:26

  Здравствуйте! Посчастливилось рожать в вашем роддоме у Герасименко Натальи Петровны и ее Команды- супер доктора🧑‍⚕️👨‍⚕️👩‍⚕️, супер специалисты 🩺и суперЧеловеки! 👍💪Большое спасибо за таких людей в вашей команде, они – на вес золота! Так легко и быстро я еще не рожала. Знала бы ее раньше, то и первого ребёночка родила бы у нее 👶🥰и настроит на роды, и проведёт все «без сучка и задоринки», и в жизнь выдаст настанову🔥вот так бы все и везде☺️

 • Мацків Лілія
  Posted 23-11-2021 16:18

  Відгук про ковідне відділення:
  Низький уклін від усього серця лікарям, медсестрам від Бога
  і заботливии нянечкам за життя і здоров’я!
  Щира дяка
  Забудському Олександру Васильовичу, Фоменко Віталію Віталійовичу за щирий інтерес про стан самопочуття і здоров’я.
  У відділені лікують заботливо і професійно, кисневий апарат є у кожного, здійснюється постійний контроль здоров’я пацієнтів!
  Нехай Вас всіх наших рятувальників береже Господь!

 • Богданенко Олександра
  Posted 13-11-2021 13:02

  Родила 9.11.2021 и хочу поблагодарить нашего доктора Нестерчук Людмилу Ивановну за круглосуточную помощь, ответы на все мои вопросы, за легкие роды. Персонал роддома, приветливы и открыты всегда приходили на помощь. В общем очень довольна и переполнена эмоциями за рождения сына. Спасибо Вам!!!

 • Леся
  Posted 10-11-2021 19:24

  Однозначно рекомендую і народжувати і бути на обліку вагітності в Пологовому будинку №3. По справжньому людське і професійне відношення, персонал на вищому рівні. Наша сім’я щиро вдячна лікарю акушер-гінекологу Джураєвій Лолі Садодівніта медсестрі Аллі Іванівні за 9 місяців опіки перебігу вагітності. Окрема подяка за пологи лікарю акушер-гінекологу Герасименко Наталії Петрівні та всій бригаді, яка допомогла з’явитися на світ нашій донечці. Ви найкращі, найпрофесійніші!!!

 • Елена
  Posted 05-11-2021 11:06

  Хочу выразить благодарность Мочаловой Любови Николаевне. Врач от Бога, Богиня акушерства, как называет ее мой муж.
  Беременность проходила прекрасно, никто и не подозревал что будут патологические роды (обвитие пуповиной, замедление сердца у плода)
  Любовь Николаевна и ее команда сработали мгновенно и провели кесарево. Операция прошла успешно, на следующей день я ходила а через неделю восстановилась полностью.
  Любовь Николаевна чуткая и прекрасная женщина, по сей день обращаюсь к ней с вопросами и просьбами, она всегда готова помочь.
  Низкий Вам поклон и огромное спасибо за малыша!!

 • Елена
  Posted 03-11-2021 16:09

  Хочу оставить отзыв о роддоме номер 3, рожала 29.10.21. очень благодарна всем сотрудникам род. дома за внимательное, в какой-то мере даже домашнее отношение . Отдельно хочу поблагодарить врача- гинеколога Гуль Татьяну Геннадьевну. Так уж случилось что малыш не смог родится сам и в этой ситуации раскрылся весь профессионализм Татьяны Геннадьевны , Операция была проведена быстро , шов после операции просто идеален , врач на этапе операции и лечения исключительно внимательная, отвечала на все задаваемые ей вопросы , давала квалифицированные ответы . Конечно это субъективная точка зрения , но если когда либо Вы попадёте к этому профессионалу Вы никогда не пожалеете . Ещё раз спасибо за всё.

 • Наталія Козачок
  Posted 29-10-2021 12:48

  26.10.21 народився мій синочок. Пологи були по домовленості з лікарем Манжула Людмила Василівна. Пологи пройшли шикарно і швидко. Новий підхід до пологів, все наближено до пологів вдома( фітбол, шведська стінка,мат, стільчик для пологів,туалет,ліжко, навіть приносили ночнік з зоряним небом і світло вимикали). Відношення всього персоналу за 3 дні мене приємно вразило. Харчування як в ресторані. Палата (1 поверх) супер, з туалетом, душем, великим диваном, і всім
  необхідним враховуючи навіть посуд новенький. Все частеньке, новеньке, щойно після ремонту. Безкоштовний чай і кава на коридорі, кулер з гарячою і холодною водичкою. Якщо порівнювати з 5 роддомом, де я народила 2х діток, то тут як в приватному роддомі.
  Доплатити за кращі умови я вважаю воно того варте.
  Єдине що не сподобалось, то це перед пологами направили на узі на 3 поверх і там попросили 300грн за узі, ну то таке.

 • Sasha
  Posted 25-10-2021 14:55

  Народжувала рік тому по швидкій з черговою бригадою, було екстрене кесареве. Лікар Романська Ірина Василівна, доброї душі людина! Ніхто не натякав ні на які гроші, ні на яку подяку! За кесарів не було ніяких списків! На обліку стояла також в жіночій консультації при 3 пологовому будинку, залишилася всім дуже задоволена! Лікар робила все чітко без зайвих призначень та аналізів. Я всім залишилася задоволена, якщо коротко)

 • Ірина Калач
  Posted 22-10-2021 19:35

  Однозначно всім рекомендую народжувати в КНП “КМПБ3”. Народжувала першу дитинку. Під час вагітності виникли проблеми, тому була змушена провести 3 неділі до пологів на 2 поверсі у відділенні патології. Зразу у відділенні були зроблені всі необхідні аналізи і обстеження, маніпуляції, постійно вівся моніторинг плоду (кардіотокографія). Палати просторі,все чистенько,харчування чудове.
  Медперсоналу щирий уклін!!!!!!

 • Анастасия Ч
  Posted 20-10-2021 20:23

  Наша семья выражает искреннюю благодарность медицинскому персоналу родильного дома №3 за их заботливое отношение, внимательность и домашнее тепло, спасибо вам!

 • Крес Яніна
  Posted 20-10-2021 18:45

  Вже рік нашому дорогому синочку. Все хотіла подякувати, ніяк не доходили руки, команді професіоналів пологового #3. Особливо дуже вдячна Дядечко Ірині Миколаївні, яка була чергова та приймала пологи. В не простій ситуації прийняла правильне рішення і допомогла залишитися здоровою мені та малюку. Я чесно, була в приємному шоці від спокійного ставлення в не простій ситуації та швидкому реагуванню лікарки а потім і всієї команди чергових лікарів! Низький вам уклін від нашої сім’ї, нехай у вас все буде якнайкраще )

 • Аліна Ж
  Posted 19-10-2021 11:43

  Нарешті наважилася написати відгук про пологовий будинок #3. Народжувала в даному пологовому в липні, робили плановий кесарів розтин. Приїхала в пологовий за домовленістю на призначений день, оформилася, переодяглася і пішла в операційну. Від моменту появи мого хлопчика до зустрічі з татом (дитину поклали на груди чоловіка) промайнуло близько 15-20 хв, він досі під враженням))

 • Оксана
  Posted 17-10-2021 13:43

  В пологовому будинку # 3 народжувала двічі: перший в 2010 році, другий у червні 2021 року. Була приємно здивована змінами, які відбулися в пологовому за цей час, умови значно покращилися. Ні в перший, ні в другий раз не домовлялися з лікарями, а просто приїхали з переймами так як приписані до даного пологового будинку. Мене спокійно оглянули, оформили. Пологи пройшли швидко та легко. Всі були до мене уважними, ввічливими починаючи від санітарки і закінчуючи акушером-гінекологом, останній – окрема вдячність))

 • Елена
  Posted 16-10-2021 18:42

  Рожала в родильном весной этого года. Чистенько, аккуратно, хороший ремонт – такое ощущение, что находишься в частной клинике. Персонал очень приветливый, никто не бумкает)) в палату заходят со стуком и улыбкой. В родзале спокойная атмосфера, акушерка и санитарка очень отзывчивые и терпеливые. Объясняют все спокойно по нескольку раз. Еда больничная, простая, но вкусная! Искренне благодарна всем врачам, акушеркам, медсестрам, санитарочка!

 • Доманец А
  Posted 15-10-2021 18:51

  Искренне благодарна врачу акушер-гинекологу, которая вела мою 3 беременность, за высокий профессионализм. Впервые чувствовала уверенность, что я “в руках” специалиста. За ее советом рожать поехала в Киев, в роддом №3 и не пожалела ни на минутку. Тут совсем другой уровень обслуживания, качество оказания медицинских услуг, условия проживания рожениц (отдельная семейная палата, где может проживать муж вместе с вами весь послеродовой период), индивидуальный подход к ведению родов каждой женщины. Благодаря этому я родила ребенка весом 4000 кг без всякого разрыва и осложнений. Особая благодарность врачам и акушеркам за профессионализм, хорошее и чуткое отношение.

 • Екатерина
  Posted 15-10-2021 14:19

  В беременность наблюдалась у замечательного врача Куфлевского Дмитрия Владимировича. Спасибо большое Вам за терпение и внимание! Приятно что можно быть на связи постоянно с врачем, это ценно! Спасибо!

 • Іванна
  Posted 14-10-2021 21:52

  Доброго вечора!
  Я 8 років обстежувалась в лікаря Гайдайчук Ларіси Григорівни. Прийшла до лікаря на прийом, а мені в реєстратурі говорять, лікаря звільнили… Відповідь,яку я почула, мене шокувала. Лікар, яка багато років відпрацювала на своїй роботі спеціаліст свої справи. Чітко та вправно дає рекомендації щодо лікування, та ніколи не відмовляє в допомозі…
  Я не знаю, що мені робити?
  До кого звертатися, щоб повернути лікаря на роботу???
  Прошу керівництвом роддому відреагувати на дану ситуацію!!!

 • Ірина
  Posted 14-10-2021 18:01

  Супер кваліфікований мед.персонал, чуйні і доброзичливі люди , які працюють в цьому пологовому будинку дарують життя дітям і радість батькам. Дуже раді, що наша дівчинка народжувалася в добрих і професійних руках!

 • Инна
  Posted 13-10-2021 18:48

  Замечательный роддом! Рожала здесь в январе 2021. Всем реально довольна, супер классные палаты, хотя я прям сильно переживала из-за того, что что гос. Девочки, сильно рекомендую, рожала с Романской

 • Наташа
  Posted 10-10-2021 15:46

  Чудовий пологовий будинок! Персонал ввічливий, доброзичливий, при потребі підскажуть і допоможуть у будь-який час доби. Палати добротні, укомплектовані всім, що потрібно на перший час. Прибирання проводять регулярно. Харчування просте, але ситне та смачне. Рекомендую

 • Олександра
  Posted 08-10-2021 10:31

  Скажите пожалуйста для партнёрских родов что нужно мужу по мимо сменной одежды и фотографии?

 • Тетяна
  Posted 01-10-2021 21:32

  Дуже вдячна лікарці Гуль Тетяні Генадіївні та акушерці Маркевич Ірині Вікторівна за те , що допомогли з’явитися моїй донечці на світ. Тетяна Генадіївна постійно була поруч, турботливо давала поради та допомагала під час пологів. Ще раз дякую всім хто також був поруч та допомагав.

 • Катя
  Posted 27-09-2021 20:43

  Уже второй раз я рожала с Мочаловой Любовью Николаевной. В 2018м году все прошло отлично, я была очень довольна родами и отношением к себе, а сейчас 2021 год в роддоме стало ещё лучше (ремонт), команда Любови Николаевны прекрасна, я чувствовала себя окружённой заботой и теплотой. Роды были быстрыми (меньше часа от начала первых схваток), я все это время провела в ванной и родила тоже там. Всё разрешали делать по моему удобству и для моего комфорта.
  Благодарю!

 • Анна
  Posted 27-09-2021 00:50

  Були з чоловіком в очікуванні природніх пологів, але серцебиття дитини різко почало знижуватися із-за обвиття пуповини навколо шиї дитинки. Завдяки регулярному моніторингу серцебиття дитини та оперативному прийнятті рішення щодо мого кесаревого розтину лікаркою Мочаловою Любов’ю Миколаївною – врятували життя моєї дитини!!! Я дуже вдячна професійній команді персоналу Пологового будинку #3 м. Києва за пологи з щасливим народженням дитинки!!! На протязі всього часу перебування було дуже уважне ставлення персоналу до нас та ми відчули комфортні умови перебування в палаті 1 поверху. ВЕЛИКА ПОДЯКА всьому персоналу, який допоміг мені народити 23 вересня 2021 року!!!

 • Олена
  Posted 12-09-2021 15:35

  Щиро вдячна Лікарю – Олегу Івановичу. Нам його порадили, як професіонала своєї справи. Після знайомства на прийомі склалися дуже позитивні враження – одразу відчувалася його компетентність. Під час пологів давав правильні настанови, що і як робити, як правильно дихати, тужитися, підбадьорював.

  Після пологів постійно приходив, телефонував, питав як самопочуття, чи нічого не турбує, налаштовував на позитив. Також контролював мій стан після виписки. Дуже хороший та чуйний лікар, раджу усім!!!

 • Марина
  Posted 10-09-2021 12:35

  9.09.2021
  Хочу поблагодарить моего акушер-гинеколога Сторчак Елену Сергеевну, Всю беременность наблюдалась у неё и мои вторые роды прошли идеально благодаря её вниманию и четким подсказкам🥰. Всему персоналу благодарность за заботу❤️

 • Ірина Х
  Posted 08-09-2021 17:47

  Атмосфера топ, персонал теж, я була впевнена, що не народжуватиму у державному, але я супер задоволена, чудові умови й чудові лікарі, дякую вам!

 • Наталія
  Posted 06-09-2021 13:15

  Велике дякую Боженко Олесі Олександрівні за ведення вагітності та пологи. Уважна, завжди надасть допомогу і підскаже, нічого зайвого не назначає, підтримає. Пологи пройшли добре. На першому поверсі хороший ремонт і смачно годують.

 • Юлия
  Posted 01-09-2021 23:01

  27.08.2021 родила доченьку в этом роддоме с помощью кс! Оперировали два замечательных доктора Гуль Татьяна Геннадьевна и Довгалев Руслан Владимирович, также хочу сказать большое спасибо анастезиологу Нечай Сергею Витальевичу за умение быстро среагировать в экстренной ситуации. Доченьку осмотрела неонатолог Костина Ирина Анатольевна!!!!В послеродовом отделении персонал вежливый и отзывчивый, очень довольна выбором роддома!!!!

 • Олександра
  Posted 27-08-2021 17:54

  Всю вагітність була на спостереженні в цьому пологовому, прив’язана за місцем приписки, тому народжувати було вирішено також тут. Хочу сказати, що зовсім не пошкодувала, хоча були деякі хвилювання, бо все-таки це державний пологовий (жінки мене зрозуміють). Лікарі професійні, уважні, все пройшло легко, без розривів. Дякую!

 • Наташа
  Posted 25-08-2021 21:49

  Потрапила на консультацію до Оксани Олегівни за рекомендацією. Вона вислухала всі мої скарги, уважно провела огляд, дала свої рекомендації та призначення. Що важливо: лікарі не нав’язувала ніяких процедур, аналізів все чітко і по справі. На всі мої запитання давала чіткі, розгорнуті роз’яснення, що супер цінно)

 • Люба
  Posted 25-08-2021 17:53

  Близько року тому я нарешті знайшла свого гінеколога. До цього якось взагалі не складалося. Це Тетяна Григорівна. До пологового будинку #3 я потрапила за направленням амбулаторно-поліклінічних ЛПЗ. Саме вона допомогла мені виносити та народити здорову дитинку. Під час всієї вагітності в мене був страшний токсикоз та загроза викидня, набряки. Але ми все це пережили і зараз я насолоджуюся материнством. Дякую особисто Тетяні Григорівна та всьому персоналу пологовому. Процвітання Вам!

 • Ігор
  Posted 25-08-2021 13:54

  Хочу висловити щиру вдячність всьому персоналу і керівництву пологовому за відповідальне, уважне ставлення до моєї дружини. До виконання свої обов’язків підходять дуже професійно. Хочу відзначити, що в пологовому дійсно порядок і ідеальна чистота, який постійно підтримується та контролюється. А все завдяки відношенню колективу до роботи.

 • Луиза
  Posted 23-08-2021 08:03

  Девочки у кого есть номер гинеколога,или хирурга? срочно нужно

 • Луиза
  Posted 23-08-2021 08:00

  Родила 2.03.21Своего второго мальчика,я очень благодарна мед.персоналу За их работу,в двух словах; отношение отличное,палаты отличные и питание тоже!а самое главное как говорится никто лапу не тянет за деньгами как делается в наше время

 • Таня
  Posted 22-08-2021 22:10

  Без перебільшення один з найкращих державних пологових будинків міста Києва (маю багато знайомих, які народжували в різних пологових, тому маю з чим порівняти). По-перше, чудові професійні лікар та медсестри. По-друге, всюди чистота та краса. Крім пакета на пологи нічого не оплачувала. Якщо наважуся ще народжувати,то лише з вами)) Дякую

 • Наталія
  Posted 22-08-2021 15:49

  Пологи були партнерськими, приймала чергова бригада. Завчасно не домовлялася за пологи, бо не знала жодного з лікарів. Потрапила до родзалу в 7.00 ранку, а народила о 19.00. Всі дуже уважні, допомогали мені пережити потуги, підтримували психологічно. В родзалі лікарі коментували кожні свої дії по відношенню до мене та малюка, розповідали що вони роблять і для чого, а це дуже важливо. Сміливо рекомендую

 • Ріта Роман
  Posted 19-08-2021 15:46

  Персонал вічливий. Палати просторі, чисті, дуже комфортні. Кабельне телебачення, Вай-фай. Смачна харчували, на моє щире здивування. Всім задоволена 🙂

 • Рокса
  Posted 16-08-2021 20:45

  В пологовому будинку #3 робила плановий кесарський розтин за домовленістю з лікарем. Пологовий та лікаря обрала за рекомендаціями родичів. Велика подяка лікарю Ірині Василівна та акушерці Олені Михайлівна за їх професіоналізм,увагу та підтримку!!!

 • катя
  Posted 16-08-2021 16:25

  добрий день. скажіть будь-ласка, скільки зараз коштують роди.

 • Тамара Холодок
  Posted 16-08-2021 14:45

  Народжувала в червні 2021 року. Хороший персонал, все відбулося дуже швидко, незважаючи на те, що в мене були перші пологи)) Лікарі та акушерка, весь персонал були дуже уважні!

 • Наталья
  Posted 15-08-2021 15:17

  Доброго дня)
  Скажіть будь ласка обмінка підписана у Вашому роддомі до кого звертатися за консультацією на 41 тиждні вагітності?

 • Катя Р
  Posted 14-08-2021 17:36

  Рожала здесь в марте дочь. Это были мои первые роды и они прошли быстро. Хочу поблагодарить врачей за профессионализм, поддержку, заботу и хорошее настроение, Дай Бог Вам здоровья. А также особая благодарность замечательному младшему персоналу – вы просто супер! Палаты чистые и аккуратные.

 • Татьяна Г
  Posted 14-08-2021 12:41

  К выбору родильного дома подошли очень тщательно. А так как в связи мед.показаний наиболее вероятно имел произойти КР , я боялась вдвое сильнее. Однако мои опасения были совершенно напрасны! Отношение врачей и персонала на таком высоком уровне, что за несколько часов после операции я встала на ноги! На следующее утро уже ходила сама. Всю операцию мне комментировали и рассказывали, что происходит. Шов просто ювелирный. Все время рядом мед персонал, реагирует на малейшие просьбы. Все доброжелательные.

 • Ольга
  Posted 13-08-2021 21:27

  Хочу висловити Велику подяку Куфльофському Дмитру Володимировичу за ведення вагітності і пологи. Це лікар від Бога і я дуже вдячна йому за синочка і за гарне самопочуття одразу після пологів.

 • Марта
  Posted 13-08-2021 20:20

  Дякую велике за нашу донечку лікарю Мочаловій Любові Миколаївні.Робили кесарево 29.07,все успішно слава Богу!Дитинка здорова,все не так страшно як здавалось на перший погляд,особливо для мене,яка схильна до паніки)))Ви професіонали в своїй справі!!!Дякую велике)))як раптом що,то прийдемо ще до Вас за другою дитинкою))Дякую!!!

 • Лизавета
  Posted 13-08-2021 15:23

  11.08 Родила здоровую девочку! Хочу выразить благодарность настоящему профессионалу и фанату своего дела, прекрасному человеку и заботливому врачу Колоту Александру Андреевичу! Легкие, комфортные роды со слаженной командой квалифицированных сотрудников роддома принесли много счастья нашей семье!
  Персонал приветлив, очень комфортные условия пребывания в роддоме.
  Могу уверенно сказать, что роды-это прекрасно! Спасибо за это Александру Андреевичу и его команде! Приеду к Вам ещё за третьим малышом 🙂

 • Іра Гудима
  Posted 12-08-2021 18:55

  Народжувала в пологовому будинку #3 під наглядом Валентини Вікторівна Пастушенко. Пологи пройшли легко. Маю донечку 3300. Після родів Валентина Вікторівна оглядала нас, розпитувала, як я себе почуваю. Відповідальна лікарка. У палаті пологового будинку було охайно, прибирають. Годували мене смачно. Крім того, мала де зберігати свою домашню їжу)

 • Логінова Ольга
  Posted 09-08-2021 15:23

  Щиро вдячна лікарю Куфльовському Дмитру Володимировичу. Народжувала вдруге і ці пологи стали для мене ідеальними, лікар від Бога, пологи пройшли швидко і залишися найкращі спогади про цей день. Дякуєм за синочка і чудове самопочуття після пологів. Також весь персонал лікарні дуже доброзичливий, народжувати в цьому пологовому було задоволенням.

 • Іванова Ф
  Posted 08-08-2021 19:43

  Хороший пологовий будинок, один з найкращих серед державних, я супер страшилася тому й обирати, через всі ці страшні історії з умовами)) Дуже добрий професійний колектив, підтримку від лікаря відчувала під час всієї вагітності. Умови супер достойні, харчують смачно. Чудові враження)

 • Алла Адомівна
  Posted 08-08-2021 08:44

  Хочу щиро подякувати лікарям пологовому будинку #3, які зробили все можливе для зустрічі з нашим малюком)) Окрему подяку хочу висловити лікарю Оксані Олегівної, яка супроводжувала вагітність, пологи та післяпологовий період, надавала фантастичну психологічну підтримку, за те, що була поруч, надихала спокоєм, без Вас ми би точно не впорались! Всім бажаю такої підтримки у пологах!

 • Дарья
  Posted 06-08-2021 21:46

  Здравствуйте !20.07.2021рожала у врача от Бога Манжулы Людмилы Васильевны!спасибо огромное ей и ее бригаде!специалисты все очень хорошие!отделение на первом этаже с отличными условиями,очень хорошим питанием!Вообщем все прошло идеально !Спасибо

  • Алина
   Posted 29-09-2021 15:33

   Здравствуйте Дарья.Извените что беспокою , посоветуйте если сможете. Планирую рожать у доктора Манжула Л.В. подскажите пожалуйста родзал находится на первом этаже ? Просто я слышала
   что на втором условия лучше.
   Заранее спасибо.

 • Оля
  Posted 05-08-2021 16:37

  Це мої другі пологи в даному пологовому будинку, тому ставилася до всього спокійніше і без суєти) Умовами залишилася задоволена, палати просторі і чисті, є всі необхідні умови для мами з дитиною. Персонал чуйний, добре відношення до пацієнтів, особливо допомагають молодим матусям без досвіду. У мене залишилися тільки позитивні емоції.

 • Oksana
  Posted 05-08-2021 09:20

  Особенно хочу отметить профессиональное отношение врача Яремчука Игоря Михайловича и медицинских работников, проводивших кесарево сечение. Операцию я перенесла благодаря этой команде очень хорошо, легко отошла от наркоза. Также врач постоянно следил за состоянием здоровья в период как до операции, так и после нее во время пребывания в родильном доме. Также хочется поблагодарить всех работников, которые с вниманием и тщательностью оказывали медицинские услуги после кесарева сечения уже в палате. Условия пребывания были очень комфортными. Могу с уверенностью сказать, что здесь работают действительно профессионалы!

 • Катерина Бакалій
  Posted 03-08-2021 10:42

  Народжувала в цьому пологовому в лютому 2021. І хочу сказати,що неймовірно задоволена та рада,що зробила вірний вибір! Вразив високий рівень професіоналізму та злагодженість командної роботи, привітний та чуйний професіонал, комфортні умови перебування. Усі працівники пологового виконують свої обов’язки на високому рівні, завжди готові піти на зустріч вашим потребам. Однозначно рекомендую!

 • Ольга
  Posted 02-08-2021 13:48

  Народжувала в квітні 2021р з Карповцем Олегом Івановичем – Лікарем з великої літери. Ми з чоловіком дуже вдячні йому за нашого синочка. Рекомендую цей пологовий будинок від щирого серця!

 • Мащенко Ирина
  Posted 22-07-2021 15:36

  Добрый день! Родила 15.07.2021 с дежурной бригадой в роддоме #3. Это мои вторые роды. Схватки начались в 16.30, родила в 20.15. После родов остались самые лучшие впечатления. Спасибо огромное Елизавете Михайловне (к сожалению, фамилию не помню) и всей дежурной бригаде! Отношение было супер! Я считаю, что мне прям повезло. Акушерка Ирина Викторовна очень старалась, чтоб я не порвалась (в прошлый раз была эпизиотомия). Небольшой разрыв всё же был, но резать не стали. Спасибо 🙏 после родов чувствовала себя отлично и сразу могла сидеть. Моя девочка родилась 9/10 Апгар. Ещё раз спасибо!

 • Анна
  Posted 22-07-2021 12:49

  Добрий день)
  Я як дружина учасника бойових дій чи можу користуватися у вас якимись пільгами і якими саме( + пологовий по приписці)
  Дякую

 • Олександра
  Posted 16-07-2021 14:54

  04.07.2021 року в третьому пологовому будинку народився наший хлопчик! Я хочу висловити щиру вдячність та захоплення прекрасному лікарю —Нестерчук Людмилі Іванівні! Завдяки її професіоналізму, доброті та підтримці у нас все пройшло легко! Весь процес пологів Людмила Іванівна підтримувала, підказувала й допомагала! Лікар завжди цікавиться вашим станом здоров‘я та вашої малечі, є на зв‘язку 24/7 , тому при будь яких питаннях я без переживань зверталась до неї і отримувала швидку відповідь! Також окрема подяка персоналу за комфортне перебування в пологовому будинку.
  Рекомендую Нестерчук Людмилу Іванівну на всі 100%!!!❤️

 • Вікторія
  Posted 12-07-2021 12:13

  Чи зможу я звернутись до будь-якого іншого лікаря, а не того який закріплений за моєю адресою?

 • Катерина
  Posted 07-07-2021 21:15

  28.06.2021 з’явилась на світ наша донечка. Пологи були передчасними і не простими. Безмежно вдячні всім лікарям,які були поряд! Особливо дякуємо:Гапоненку Андрію Геннадійовичу,Джураєвій Лолі Садодівні,Костіній Ірині Анатоліївні,Бакшеєву Сергію Миколайовичу,Клименко Марині Миколаївні,Панченко Вікторії Сергіївні,Ковальській Ганні Євгенівні та Стукаловій Олені Миколаївні,а також всьому медичному персоналу відділення новонароджених з палатою інтенсивної терапії! Лікарі професіонали своєї справи з прекрасними людськими якостями. За наступною дитинкою тільки в 3 пологовий!

 • Вікторія
  Posted 03-07-2021 21:13

  Родила 28.06.2021 прекрасного сыночка. Роды принимала замечательный врач и безумно добрый человек Герасименко Наталья Петровна ! Благодаря ей и её профессионализму мои роды оставили только приятные воспоминание о появлении моего малыша. На родах присутствовали и другие хорошие люди , отношение супер , благодарна всем им безумно. Вообще весь персонал роддома очень приветливый и всегда помогут и подскажут.

 • Анастасия
  Posted 03-07-2021 10:23

  19 мая у нас родилась долгожданная доченька! Хотим выразить огромную благодарность Довголеву Руслану Владимировичу. Рядом с этим человеком появляется непередаваемое чувство уверенности в том, что пока он рядом, все будет хорошо. Когда врач излучает такое спокойствие, уверенность и оптимизм, страхи уходят! Если бы рожать не было больно по факту, я бы сказала, что мне очень понравилось 🙂 Много хороших и доброжелательных людей среди персонала. Неонатологи и детские мед. сестры любят малышей. Спасибо всем за то, что поспособствовали появлению и комфортному пребыванию нашего чуда у вас в роддоме!!!

 • Ганна
  Posted 02-07-2021 16:20

  Доброго дня, народжувала в вашому роддомі 26.06.21, забула забрати справу про те що не отримала бебі бокс, коли можна звернутись ,щоб отримати, в які дні з якої по яку годину

 • Іванна
  Posted 02-07-2021 14:22

  02.07.2021 появилась на світ наша прекрасна донечка, завдяки прекрасним жінка-лікарям Герасименко Наталія Петріна та
  Гуль Тетяна Геннадіївна все пройшло як одна мить, це чудові люди, які піклуються та професійно виконують свою роботу. Рада, що обрала саме цей пологовий. Чудовий медперсонал, в основному і вони опікають, ніби свою дитину.

 • Ірина
  Posted 01-07-2021 23:30

  Добрий день! Скажіть, будь ласка, попередньо потрібно підписувати обмінну карту ?

 • Анна
  Posted 27-06-2021 11:58

  Хочу выразить Огромную благодарность Колот Александру Андреевичу! Очень внимательный, спокойный, прислушивался к моим пожеланиям. Ведь важно чувствовать в такой момент поддержку врача. Это были мои первые роды. И я очень рада, что они так легко прошли. Александр Андреевич, ещё раз большое спасибо Вам!

 • Anna K
  Posted 27-06-2021 11:52

  Огромная благодарность Колот Александру Андреевичу! Очень внимательный, спокойный, прислушивался к моим пожеланиям. Ведь важно чувствовать в такой момент поддержку врача. Это были мои первые роды. И я очень рада, что они так легко прошли. Александр Андреевич, ещё раз большое спасибо Вам!

 • Анна K
  Posted 27-06-2021 11:50

  Хочу выразить Огромную благодарность Колот Александру Андреевичу! Очень внимательный, спокойный, прислушивался к моим пожеланиям. Ведь важно чувствовать в такой момент поддержку врача. Это были мои первые роды. И я очень рада, что они так легко прошли. Александр Андреевич, ещё раз большое спасибо Вам! Обязательно вернусь к Вам ещё как минимум раз!!!

 • Тетяна
  Posted 26-06-2021 20:08

  08.06.21 народилася моя донечка, завдяки Петренко Тетяні Геннадіївні. Прекрасна людина та професіонал! Це був плановий кесарів розтин, так як дитина була в сідничному передлежанні. Все пройшло швидко, професійно, в чудовій атмосфері в отченні прекрасних лікарів: Петренко Т.Г,, Бала О.О, анестезіолог Фоменко В.В. Про пологи лише теплі і світлі спогади.
  Реабілітаці достатньо швидка, тяжко було лише 1 день. Догляд персоналу на найвищому рівні, комфортна палата для перебування з чоловіком, смачна їжа, сподобалося все)
  На 3 день після кс нас виписали, я себе почувала дуже добре! Щиро дякую!)

 • Маргарита
  Posted 24-06-2021 13:51

  Добрый день,подскажите пожалуйста!
  Рожала в апреле ,при выписке мне не дали ни беби-бокс ни справку,что я его не получила .!как быть теперь ?!все можно забыть про него или компенсацию за него ?!

  • Юлия
   Posted 27-07-2021 19:41

   Я думаю вы должны были взять справку у них что вы беби-бокс не получили у них и потом обратиться в районный соцсовбес.

 • Екатерина
  Posted 23-06-2021 15:08

  Мочалова Любов Миколаївна, Низкий поклон невероятному доктору-профессионалу с большой буквы. Моя коллега родила у неё двоих сыновей, Мы рекомендуем всем своим друзьям и знакомым.
  Я рожала своего первого малыша, роды прошли очень комфортно. Доктор приехала в 3 ночи и постоянно контролировала мое состояние. При родах применяла самые современные методы, что существенно обезболило и ускорило процесс естественным путем. После родов, очень внимательный персонал вкусно кормили, помогали следить за малышом. И это всё благодаря Вам!!! Искренняя благодарность, Вы – мега-крутая.

  Не рекомендую – Слонову, этот персонаж крайне негативно настроена и так же себя вела.

 • Катерина
  Posted 23-06-2021 01:20

  Спасибо большое Кузьминой Анне Владимировне за возможность стать мамой!
  Я наблюдалась у нее около двух лет.
  В 2020 наступила беременность.
  В 2021 у нас появилась на свет наша долгожданная доченька.
  На протяжении всей беременности мы с врачём были на связи, и я могла получить квалифицированный ответ на интересующий меня вопрос.
  Анна Владимировна очень хороший специалист и прекрасный человек.
  За сыночком только к ней !!!)))

  Однозначно рекомендую!

 • Марина
  Posted 16-06-2021 23:29

  Хочу выразить огромную благодарность 🙏 всему коллективу 3 роддома !
  Мы и наша семья низко кланяемся за нашу дочку !
  10 лет невынашивание беременности и никто помочь не мог , Мать и дитя после не удачной беременности предложили Сурогатную мать и мы поняли , что наверное это все …… Но нет !!!!! Мы попали в руки такой команды , которая работала с самых заветных 2 полосок до самой выписки с роддома с дочкой на руках !
  Спасибо 🙏
  Команда была большая , но самую важную роль приняли : Бакшеев С.Н. Колот А.А. Белько О.М.
  Всем ! Спасибо! за отличное отношение всего персонала отделении Патологии , я там провела 23 дня и осталась очень довольна !
  Низкий Вам поклон !!!
  Наша дочка появилась на свет 11/06/21 с весом 3440 и 54 см , здоровая и полностью доношенная !

 • Екатерина
  Posted 15-06-2021 20:34

  Хочу поделиться своим отзывом о родах в 3 роддоме Киева, в отделении физиологического акушерства 2 (на первом этаже).
  Рожала 08.06 у Мочаловой Любовь Николаевны с ее правой рукой Екатериной и супер командой!!!! Я очень довольна, это мои вторые роды (есть с чем сравнивать) , большое спасибо Вам, Любовь Николаевна и всей Вашей команде за идеальные роды, за человеческое отношение и за здоровую Малышку!)
  Так же хочу отметить работу педиатров, Валентина Ивановна за все спасибо !))
  Послеродовые условия (что так же немаловажно ), палаты очень комфортные , оборудованные всем самым необходимым для мамы и малыша, есть даже диванчик для папы!). Питание на 5+, дополнительно из еды мне ничего не понадобилось.
  Ещё раз большое спасибо за роды с душой! Если за третьим ребёнком), то только в третий!
  Так держать! Вы молодцы !
  Катя Смашная

 • Юлия
  Posted 08-06-2021 08:36

  Девчонки, кто рожал с Гайдайчук Ларисой Григорьевной? Какие отзывы?

 • Наталія
  Posted 04-06-2021 01:50

  Родила донечку 19.02.2021.
  Хочу виразити подяку Довгальову Руслану Володимировичу. Дуже хотіла народжувати сама, але донечка не переверталась. І зараз я дякую Бога, що все сталося саме так. З приємного це все, нажаль, деякі медсестри дозволяли собі хамство, коли потрібно було відійти від родів, і відпочивати, то замість цього я нервувала всі 7 днів. Такі методи слабкішу людину чим я, взагалі можуть загнати в депресію, хоча і мені теж було не солодко, плакала кожен день, спочатку говорять робити одне, інший лікар приходить говорить інше, а крайня звісно я. І тебе весь час переслідує думка, шо ти не так все робиш, шо ти погана мама для своєї дитини.

 • Олена
  Posted 03-06-2021 17:00

  Доброго дня. Чи видають зараз в пологовому “Пакунок малюка” при народженні ?

 • Віта
  Posted 03-06-2021 08:32

  Стояла на обліку у 3роддомі у Кузміной А.В. З нею і народжувала ,лікар від Бога ,на родах заспокоювала ,все пройшло круто .Якщо вирішимо йти за другим то тільки до Анни Володимирівни .Дякуємо за синочка за це щастя !!!

 • Мар‘яна
  Posted 01-06-2021 17:13

  Висловлюю подяку лікарям, які допомогли моїй Міланочці зв‘явитичя на світ. Дякую Куфльовському Дмитру Володимировичу за супровід вагітності та Пучко Марині Сергіївні за пологи. Народжувала по швидкій. Завдяки черговій бригаді: Марині Сергіївні та акушерці пологи пройшли швидко. Спасибі всім за професіоналізм та підтримку.

  Єдине, негативний слід залишили фотографи. Не раджу робити фото, а то жінка, яка робить записи натякає на те, що потрібно « віддячити медсестрам…». Не дуже приємно це чути, коли з маленьким щастям йдеш до чоловіка. Та й фото замість обіцяних 10 днів робляться 15 і ніяк їх не підготують.

  Загалом дуже рада, що народжувала у 3 пологовому, окрім фотографів та їх поведінки.

 • Юлия
  Posted 31-05-2021 17:18

  Добрый день , подскажите с кем можно пообщаться , чтобы рассказали как договариваться за роды . Какие есть палаты и сколько стоит ?

 • Маргарита
  Posted 29-05-2021 12:52

  Добрый день. Подскажите пожалуйста,если я прописана в Киеве , Шевченковский район ,стою на учете по беременности на пимоненко 10, репродуктология при поликлинике ,есть декларация, то меня принять могут бесплатно или платно ?

 • Катерина
  Posted 25-05-2021 13:24

  23.05.21г. родила тут доцю. Благодарю Мочалову Л.Н. и всю команду 3 роддома за профессионализм и прекрасные роды. Рожала на первом этаже. Условия на уровне частного роддома. Все новенькое, чистенькое, отличная еда,продумана каждая мелочь в палате. Отношения мед.персонала и их квалификация на высшем уровне, все вежливые, не грубят, все обьясняют, помагают без недовольных вздохов и т.д. Первого ребенка рожала во 2, есть с чем сравнить. Вернее тут даже нечего сравнивать, небо и земля.

 • Даша
  Posted 24-05-2021 08:18

  Подскажите как встать на учёт с другого города? Что для этого необходимо?

 • Екатерина
  Posted 17-05-2021 12:00

  Спасибо роддому номер 3 за сына! 04.05.2021 родился наш любимый малыш! Благодарим нашу команду врача Гошовскую Т.В., акушерку Корченюк Н.М и всех кто присутствовал и помогал . К сожалению не запомнила всех.

 • Анна
  Posted 13-05-2021 09:55

  Подскажите пожалуйста, если парные роды сейчас муж может выходить за пределы роддома?

 • Алена
  Posted 10-05-2021 23:35

  От семьи Жидковых выражаем огромную благодарность Татьяне Волощук и Безуглому Дмитрию Николаевичу за их профессионализм, невероятную заботу и внимание во время родов и в послеродовом периоде!!! Благодаря вам роды прошли легко и остались только приятные воспоминания 🙌🌸🌺🌸

 • Алина
  Posted 10-05-2021 21:06

  20.04.21
  Родился наш сын в 3-м роддоме, предварительно закончила договор с Довгальов Руслан Владимирович, Врач от Бога, внимательный, добрый, отзывчивый, спасибо огромное Вам, рекомендую

 • Алина
  Posted 10-05-2021 21:05

  20.04.21
  Родился наш сын в 3-м роддоме, предварительно закончила договор с Довгальов Руслан Владимирович, Врач от Бога, внимательный, добрый, отзывчивый, спасибо огромное Вам, рекомендую!

 • Алина
  Posted 10-05-2021 21:02

  20.04.21
  Родился наш сын в 3-м роддоме осталась очень довольна, так как это были первые роды, предварительно заключили договор с Довгальов Руслан Владимирович, врач от Бога, очень внимательный доктор,спасибо огромное Вам!!!! Рекомендую

 • Анна
  Posted 06-05-2021 07:39

  Лежала в відділені паталогіі більше 2ох місяців на збереженні .Хочу подякувати персоналу особливо Тригубчук Тетяні Генадіївні дуже уважна і розумна лікар ,Також Гапоненко Андрієві Генадієвичу ,який в той момент виконував обов’язки завідуючого і не відпустив мене додому ,а лишив до кінця терміну ,за що я безмежно вдячна ,бо вночі два рази відкривалась кровотеча ,і я б не знала ,що я робила якби була вдома !
  Також всім медсестрам паталогіі ,особливо Галині Володимирівні ,яка як бджілка трудиться ціле чергування

 • Анна
  Posted 03-05-2021 13:22

  Огромная благодарность Колот Александру Андреевичу! Очень внимательный, спокойный, прислушивался к моим пожеланиям. Ведь важно чувствовать в такой момент поддержку врача. Это были мои первые роды. И я очень рада, что они так легко прошли. Александр Андреевич, ещё раз большое спасибо Вам!

 • Юлія
  Posted 22-04-2021 12:18

  Скажіть будь ласка для того, щоб стати на облік з іншої області, які необхідно зробити маніпуляції?

 • Людмила
  Posted 21-04-2021 00:18

  15.04.2021 родился наш второй малыш в третьем роддоме, остались очень довольны, так как первые роды были не очень хорошими, решили заключить договор с Манжулой Людмилой Васильевной, врач от Бога, я под большим и приятным впечатлением, всё прошло на ура!!!!!

 • Анна
  Posted 18-04-2021 14:35

  Очень благодарна своему доктору Александру Андреевичу Колот! Роды у меня первые, поэтому было очень много вопросов и переживаний! Врача выбрала по рекомендации сестры. Александр Андреевич спокойный, заботливый, отвечал на все мои вопросы. Через несколько дней я уже и забыла, что такое роды, ведь они для меня прошли легко и без паники, а это очень важный для меня показатель. Александр Андреевич, ещё раз огромная благодарность Вам!

 • Анна
  Posted 09-04-2021 13:53

  Народжувала із черговою бригадою, безкоштовно, на фінансуванння нашої держави (хоч за щось буду вдячна). Це мій пологовий за пропискою. Нічого не вимагали, ніяких доплат, подяк і т.д. За власним бажанням благодійний внесок. Обмінку не приїжджала підписувати, підписала вже, коли швидка привезла на пологи. Прийняла пологи лікар Кириленко Ю.А., анестезію організувлаа Ковальська Ганна (не пам’ятаю по-батькові, на жаль). Огляд доньки проводила Валентина Іванівна Хорольська. Всім безмежно вдячна.

 • Ольга Третиниченко
  Posted 08-04-2021 21:22

  Савельєва Ірина Валеріївна – втілення спокою та рівноваги. Таким станом наділяє і усіх вагітних. Уважна, прислуховується до пацієнтки (не відмахується типу тобі ще рано, розкриття маленьке, стрибай на м’ячі, як це було у мене на перших пологах в іншому роддомі). Задоволена відношенням та взагалі емоційним станом, під час та після пологів.

 • Юлія
  Posted 08-04-2021 16:14

  Добрий день, підскажіть чи є у вас страховка? Наприклад , я оплачую певну суму і на протязі всієї вагітності та полонів більше ніяких внесків , якщо так, то яка сума?

 • Світлана
  Posted 08-04-2021 15:52

  Прекрасный доктор,Забудский О.В.))) и по настроению, и по подходу, и по компетенстности! Решила рожать у него по рекомендации подруг и очень довольна отношением. Отзывчивый, внимательный. Ощущала поддержку весь период родов. О родах договорилась заранее, чтоб точно у нему попасть.

 • admin
  Posted 08-04-2021 14:47

  Доброго дня!
  Ви можете не хвилюватися, надання медичної допомоги гарантовано державою. Тож хоч це питання гінекології, хоч вагітності та пологів, – ми приймемо будь-яку жінку у будь-якому випадку.

 • Олена
  Posted 07-04-2021 15:49

  Хочу виразити щиру вдячність Лікарю Назарію Михайловичу Гичці. Щойно завагітніла, одразу знала, що хочу народжувати в нього, тому домовилась про пологи вже на середині терміну. Довгоочікувана вагітність, кілька невдалих спроб перед цим. А ця була прям як подарунок долі. І так само пройшли пологи – легко, в атмосфері повної довіри між лікарем та пацієнтом. Мені сподобалося, що Назарій Михайлович ніби аж пізнавальну лекцію провів, як проходитимуть пологи, що і на якому етапі я відчуватиму, як правильно дихати, коли тужитись і т.д. Тож я просто взяла і все зробила за його інструкцією і під його чітким керівництвом))) Якщо наважусь ще на одну дитину, то без сумніву, народжуватиму знову в нього!

 • Светик
  Posted 07-04-2021 14:22

  Здравствуйте! Скажите пожалуйста как записаться в женскую консультацию, чтобы встать на учёт?

 • Марина
  Posted 06-04-2021 21:49

  23 березня на світ з’явилася моя друга донька. Саме завдяки Тетяні Миколаївні Фурса-Совгира. Попала на збереження в стаціонар і, чесно кажучи, вагалась чи лишати дитину. Бо погодки, перші пологи складні і я прям дуже вагалась. Порадилась з Тетяною Миколаївною і все ж таки наважилась зберегти вагітність. І не шкодую. Відходила напрочуд легко. І народила так само)).

 • Альона
  Posted 04-04-2021 21:26

  Доброго дня.
  Підскажіть будь ласка, до кого краще стати на обілк?
  Переїхали з Києва у Вінницю, думаємо обрати саме 3 пологовий. Термін 30 тижнів.
  Буду дуже вдячна за пораду)

 • Кристина
  Posted 02-04-2021 13:45

  Знакома с Мариной Сергеевной еще с института! Однокурсницы, коллеги. О выборе врача для родов не шло и речи. Знала, к кому пойду еще за годы до беременности))) Потому что была уверена, что это врач, который прекрасно освоил как теорию, так и годы практики. Роды были первые, 17 феврале в 5:40 услышала первый крик моего сыночка. И это чудесно! Марина Сергеевна все периоды была со мной – и на схватках, и уже в родзале. Ка кдля первых родов, все прошло очень быстро) Мариночка, благодарю за поддержку и очень рекомендую!

 • Ольга
  Posted 02-04-2021 10:03

  Хочу висловити подяку Пучко Марині Сергіївні, як чудовому лікарю та людині. Завжди на зв‘язку, заспокоїть, завдяки їй я все таки родила синочка 22.03))) так як дуже довго мучили передвісники пологів(
  Лікар своєї справи, під час пологів і руку подавала для підтримки. Щиро вдячні з чоловіком за її професіоналізм) Дуже хороший лікар, яка нічого не пропустить і на все звертає увагу, дякую Вам!!! Всім рекомендую)

 • Оксана
  Posted 02-04-2021 06:49

  Рожала у Прищепы, Гений, а не врач, очень благодарна

  • Олена
   Posted 13-07-2021 18:03

   А можете поділитися контактом на мій вайбер 0631381402. Буду дуже вдячна

 • Евгения
  Posted 01-04-2021 23:26

  Любовь Николаевна не только отличный специалист и профессионал в своём деле, а и прекрасный, добрый, внимательный человек. Я очень рада, что обратилась именно к ней.
  Роды прошли легко и быстро только благодаря Любовь Николаевне. Она мне помогала в самом процессе родов, принимала активное участие, успокаивала, настраивала на позитив.
  Это мои вторые роды, и есть с чем сравнить. За третьим малышом я бы обратилась однозначно только к ней!!!
  Искренне советую Любовь Николаевну, а также 3-й роддом и отделение, в котором она работает. Палаты, они же и родзал: просторные, светлые, чистые, с современным дизайном и оборудованием. Чувствуешь себя как дома! Персонал отделения очень заботливый и внимательный, постоянно кто-то заходил, интересовался всё ли у меня в порядке. А шестиразовое питание вообще вне всяческих похвал!! Всё очень вкусно и правильно подобрано. Как раз то, что нужно для кормящей мамочки.

 • Ляля
  Posted 31-03-2021 10:10

  11.03.2021 завдяки найкращим лікарям і турботливому персоналу Пологового будинку 3 з’явилися на світ наші Крихітки ( двійнятка))))Дуже хочеться залишити позитивний відгук і висловити величезну подяку лікарям даного пологового будинку!!!Наш янгол-охоронець і най най найкращий лікар Тахеррафтар БАБАК Махмудович, який всі 9 місяців терпів і відповідав на всі мої «а чому?» ,«а як?» « а коли?», « а може?»)))Ще хочеться подякувати Куфльовському Дмитру Володимировичу та Іванченко Тетяні Григорівні за їх професіоналіз, розуміння і терпіння)))Хочеться побажати здоров’я міцного, сили, терпіння, наснаги в Вашій не легкій , але водночас безцінній справі!!!! Ви найкращі!!! Рекомендую обирати даний Пологовий будинок!

 • Виктория
  Posted 30-03-2021 10:31

  Здравствуйте, хотелось бы узнать по поводу палат на первом этаже, там только индивидуальные все или есть палаты на несколько рожениц?

  • admin
   Posted 30-03-2021 13:35

   Доброго дня!
   Лише індивідуальні палати

 • Тетяна
  Posted 29-03-2021 14:47

  Народжувала у Прищепи АП. 2 доньок. Це найкращий лікар!

 • Дарина
  Posted 28-03-2021 02:12

  04.03.2021 благодаря персоналу Роддома 3 появилась наша малышка!
  Каждую беременную девушку на последних сроках все чаще мучают вопросы”как же я буду рожать?все ли будет хорошо со мной и моим ребенком?”.Но благодаря персоналу роддома все прошло чудесно!Рожала по дежурной бригаде,без всяких договоренностей.Было КС,которого я очень боялась.Но врачи успокоили и стали на тот момент людьми,которым я смогла довериться и доверить своего ребенка.С самого начала хочу выразить благодарность Машир Наталии Викторовне с ЖК.Так же Гапоненко Андрею Генадиевичу,очень хороший специалист,под его руководством и проводилась операция.Ну и не могу отметить Гуль Татьяну Генадиевну.Это не только прекраснейший специалист,но и прекрасный человек!Ее настрой помог не только с лёгкостью пережить кесарево,но и довольно быстро восстановиться после.Другие врачи тоже были очень любезны.От роддома остались только приятные впечатления.
  В общем спасибо всей бригаде врачей за то,что с вашей помощью появилась наша доченька!

 • Нелч
  Posted 24-03-2021 21:07

  Скажите пожалуйста ,туда обращаться только по поводу беременности? или можно обратиться с проблемой такой как у меня _у меня киста яичника мне там помогут??

 • Галина
  Posted 22-03-2021 20:28

  Огромное спасибо моему врачу Колоту Александру Андреевичу! Дважды рожала у него и дважды было кесарево сечение. Старшого сына родила 2012 году, был очень внимательный, дочку родила 2020 году, вел меня от начала и до конца за что ему огромное спасибо. Колот А.А. врач с большой буквы, очень внимательный и трепетный. Огромное вам спасибо!!!

 • Кристина
  Posted 17-03-2021 12:19

  Спасибо Марине Сергеевне Пучко за легкие роды и только приятные воспоминания о вашем роддоме. Рожала с дежурной бригадой, без договоренностей, полагаясь исключительно на человечность врачей. Желаю всем таких же легких родов, приятных компетентных врачей и радостных событий в жизни!

 • Диана
  Posted 16-03-2021 20:57

  Хочу Малинки вещи для новонароджених бесплатно

 • Олеся
  Posted 16-03-2021 19:41

  Помогите. Не могу найти отзыве о докторе Машир Н.В. Именно как о враче которая принимает роды. А не просто ведёт беременность.

 • Кіра
  Posted 15-03-2021 15:34

  Від чистого серця хочу подякувати персоналу вашого пологового будинку за мого синочка! Народжувала у Рибінського, можу рекомендувати.

 • Аліна
  Posted 09-03-2021 10:45

  Доброго дня, скажіть будь ласка коли у Вас прийом щоб записаться, я на 35 – му тижні?

 • Комарова Наталя
  Posted 09-03-2021 09:10

  Народжувала тиждень тому,Величезне дякую усім лікарям,кто опікувався мною.Я дуже вдячна вашій лікарні,в якої мені домогли і подарували мое величезне кохання,мою донечку!Особисто дякую величній жіночки Дядечко Ірині Миколаївні,здоровля,сил і терпіння!Строга,але дуже ніжна,а головне професіонал свого діла!Песонал дуже файний!Дуже дякую!!!

 • Юлия
  Posted 06-03-2021 13:41

  Куфльовский Дмитрий Владимирович, огромное спасибо Вам за Ваш труд, терпение, понимание и главное -профессионализм. 7 месяцев с Вами прошли очень легко. (не считая одного месяца после родов, когда Вам пришлось исправлять “труд” заведующей с пятого этажа)
  Дай Бог чтоб таких вречей становилось больше.
  Искренне желаю Вам повышения по карьерной лестнице!!! Вы этого заслуживаете!!!
  Также хочу выразить благодарность Довгальову Руслану Владимировичу. Именно Ваша поддержка, использование разных поз при родах придают сил и уверенности. Вы просто огонь)
  Дмитрий Владимирович и Руслан Владимирович, ещё раз огромное Вам спасибо!!! Вы лучшие!!!

 • Юлия
  Posted 06-03-2021 03:01

  Моей принцессе уже 5 месяцев. Ровно столько я думала писать отзыв или нет. Так как впечатления от ЖК и роддома разделились 50/50 хорошие и не очень.

  Куфльовский Дмитрий Владимирович огромное спасибо Вам за Ваш труд, терпение, понимание и главное -профессионализм. 7 месяцев с Вами прошли очень легко. (не считая одного месяца после родов, когда Вам пришлось исправлять “труд” заведующей с пятого этажа)
  Дай Бог чтоб таких вречей становилось больше.
  Искренне желаю Вам повышения по карьерной лестнице!!! Вы этого заслуживаете!!!
  Также хочу выразить благодарность Довгальову Руслану Владимировичу. Именно Ваша поддержка, использование разных поз при родах придают сил и уверенности. Вы просто огонь)

  Ну и о печальном… Не буду писать много, просто скажу что таких профессионалов как Бала Оксана Олеговна и Мочалова Любовь Николаевна не хотелось бы не то чтобы встречать, а даже вспоминать(

  Дмитрий Владимирович и Руслан Владимирович, ещё раз огромное Вам спасибо!!! Вы лучшие!!!

 • Жанетт
  Posted 04-03-2021 13:48

  Добрый день! Хочу узнать ответы на некоторые вопросы.
  1. Выдаются ли в роддоме беби-боксы?
  2. Какие анализы и документы нужны партнёру на роды?
  3. Где можно найти список вещей и лекарств, которые будут нужны в роддоме?
  4. Какая приблизительно стоимость родов?

 • Марина
  Posted 01-03-2021 12:37

  Величезна подяка дивовижному лікарю Петренко Тетяні Геннадіївні за її підтримку та допомогу у народженні нашого синочка! Вона ніби вселяє спокій, гармонію та впевненість, що пологи пройдуть без проблем і максимально природньо. Як наважимось на другу дитинку – обов’язково лише до Вас народжувати)

 • Наталья
  Posted 28-02-2021 15:47

  Никогда не забуду это утро 25 февраля) ТОлько встала с кровати утром и воды отошли, прям сплошным потоком вышли)
  вещи уже были собраны, поэтому осталось только скорую вызвать и лететь на встречу с малышкой)
  рожала без договоренностей с дежурной бригадой. все прошло классно, легко и к счастью без проблем!

 • Виталина
  Posted 26-02-2021 13:52

  Третьи роды в третьем роддоме. Первые были стремительные, вторые еще быстрее, а третьи я встречала уже в самом роддоме, лягла в палату заранее)
  Рожала у Руслана Владимировича Довгалева. Прекрасный врач с отличным чувством юмора) легко перенесла роды и послеродовое пребывание в роддоме. Рада отметить, что уровень роддома значительно поднялся по сравнению с первыми родами в 2012 году, да и со вторыми тоже (5 лет назад).
  Уровень сервиса в гос.структурах поднимается, это не может не радовать (если говорить о глобальных вещах).
  И детки радуют еще больше )))

 • Дарина
  Posted 22-02-2021 16:13

  Хочу от всей души поблагодарить Юлию Васильевну Воронецкую и команду,дежурившую 17.02.2021. В 23.23 на свет появился мой сыночек.
  Это были мои вторые роды. Начиная с приёмного отделения, где меня встретила Юлия Васильевна,я была очень приятно удивлена отношением. Роды прошли классно. Врач всё объясняла спокойно,поддерживала. Очень важно,что никто не кричал и не хамил. Хотя я представляю,сколько всего можно услышать от женщины,которая рожает)))Юлия Васильевна-не просто доктор от Бога. Это Человек с большой буквы. В послеродовой период всегда интересовалась состоянием,успокаивала и давала советы.
  Весь персонал роддома относится к роженицам очень хорошо. Никто не требует никаких денег. Обязательно вернёмся в 3 роддом за доченькой!

 • Анна
  Posted 22-02-2021 00:58

  21.03.2021 Родила мальчика 4050 благодаря ангелу в медицинской форме -доктору Воронецкой Юлии Васильевне и ее помощнице Анечке. Роды были не лёгкие но благодаря профессионализму Юлии Васильевны у меня есть мой самый сладкий мальчик. Персонал в больнице очень замечательный начиная от нянечек заканчивая врачами . Спасибо Вам за Ваш труд наши ангелы .

 • Татьяна
  Posted 16-02-2021 18:26

  Очень рекомендую врача ЖК Кузьмину Анну Владимировну. Вела мою беременность и я осталась довольна её профессионализмом, подходом и готовностью ответить на любые вопросы! Благодарю!

 • Татьяна
  Posted 16-02-2021 18:18

  Всю беременность наблюдалась у прекрасного врача Кузьминой Анны Владимировны. Благодарна за профессионализм, грамотный подход и консультирование по любым вопросам! Очень рекомендую именно этого врача.)

 • Ольга
  Posted 16-02-2021 04:06

  У мене було кесареве, народжували у лікаря Гуль Тетяна Генадіївна. Дуже уважний, молодий, хороший лікар. Велике вам дякую за мого синочка та всій бригаді лікарів які допомагали.

 • Марина
  Posted 12-02-2021 12:04

  Дуже дякую усім співробітникам пологового за вашу працю, за професіоналізм та чуйність.

  Мій синочок не поспішав з”являтися на світ, тому довелося тиждень побути під наглядом лікарів у відділенні патології вагітних. Дякую Гуль Тетяні Геннадіївні за можливість уникнути хвилювань, увагу до всіх пацієнток та доброзичливість. Лікарі пологового зробили все можливе, щоб пологи пройшли природнім шляхом. Також було приємно, що після народження дитини лікарі та акушерки показують та розказують, як краще доглядати за новонародженим, спокійно відповідаю на усі, навіть найдурніші, питання.

  Щодо умов перебування: дуже радує, що корпус ремонтують. Я була в звичайній палаті. Їжа смачна. В палатах навіть жаркувато. Є можливість прийняти душ, завжди тепла вода.

 • Ольга
  Posted 11-02-2021 17:29

  Хотелось бы сказать большое спасибо Гуль Татьяне Григоровне
  У меня было КС я очень переживала а Татьяна Григоровна очень меня успокаивала. Когда она проводила операцию я была спокойна )) также спасибо все бригаде которая была на операции и санитарке Нине по батюшки не помню )) . Спасибо большое

 • Ирина
  Posted 09-02-2021 18:09

  Всем доброго времени суток! Мой сын родился в ноябре, но все никак не было времени написать отзыв, за что прошу прощения прежде всего у той, которой обещала написать сразу, это Тригубчук Татьяна Геннадьевна. Именно благодаря ей я осталась в этом роддоме, будучи переведенной сюда из роддома №2. Спасибо за Ваше внимание и поддержку, а также за то, что благодаря Вам я познакомилась с Гапоненко Андреем Геннадьевичем и Гуль Татьяной Геннадьевной, а также многим добрым и отзывчивым врачам, акушеркам в Вашем роддоме. Хочу поблагодарить всех дежурных акушерок в отделении патологии, которые ежедневно делают миллион разных дел и помогают будущим мамам. Особенная благодарность чуткой, доброй и профессиональной акушерке Галине Владимировне, которая так сильно меня поддерживала и помогала во всем. Спасибо Всем большое за Вашу заботу обо мне и моем малыше!!!!!Рекомендую и буду рекомендовать всех вышеперечисленных профессионалов своего дела!

 • Алла
  Posted 09-02-2021 11:12

  Потрібно видаляти матку. Порекомендуйте фахівця в 3 роддомі будь ласка

 • Аліна
  Posted 02-02-2021 15:12

  Хочу висловити величезну подяку професійній команді під керівництвом Манжули Л.В., яка 14 січня в 7:50 ранку дали мені можливість почути крик моєї донечки. Анастезіологу Фоменко В.В. в якого Руки Золоті,він зробив укол в спину, я навіть нічого не відчула, і коли вийшов наркоз, ніякого дискомфорту не відчула.Також на кесаревому розтині був мій лікар Боженко Олеся Олександрівна, яка вела мене всю вагітність і своїм професіоналізмом, дала мені змогу виносити здорову дитину, адже маю проблеми зв”язані з тромбами (тромбофілія), перед цим була завмерша вагітність і ніхто не міг вияснити чому, а Олеся Олександрівна все вчасно виявила і не допустила повторення ситуаці. Дякую відділенню фізіологічного акушерства №2 за чудову атмосферу під час перебування під час кесарева і після.

 • Виктория
  Posted 01-02-2021 13:48

  Разошелся рубец после первого кесарево 36 недель и втечении нескольких минут я уже была на операции. Хочу поблагодарить Колот Александра Андреевича, Орленко Юлию Павловну за второй день рождения. Вы мне снова подарили жизнь!

 • Аня
  Posted 01-02-2021 12:02

  Здравствуйте.Можно ли стать на учёт ,если прописка не Киева,а Киевской области?

  • Диана
   Posted 25-02-2021 13:03

   Куфльовський Дмитро Володимерович

 • Вікторія
  Posted 31-01-2021 12:02

  Підскажіть будь ласка до якого лікаря краще стати на облік по вагітності у 3 пологовий?

 • Анастасія
  Posted 30-01-2021 15:16

  2 недели назад снежным утром я родила здесь доченьку и рада, что выбрала именно этот РД.
  В самом РД в отд. патологии обо мне, как о родной, заботилась Нестерчук Л.И. Это доброй души человек, которая пристально мониторила состояние малышки и заряжала уверенностью, что всё будет хорошо, Также, хочу выразить благодарность Куфлёвскому Д.В. и его акушеркам Леночке и Тане, Герасименко Н.П. из приёмного отд., Гапоненко А.Г., Петренко Т.Г., анестезиологу Фоменко В.В., неонатологу Нагныбида В.И., Ире из палаты интенсивн. терапии и всей команде, которая была на моих родах! Чувствовалась слаженная работа профессионалов! Все молодые, уверенные, приятные в общении.
  После родов я находилась в платном отд., где было очень комфортно и спокойно, а также, тут очень вкусно кормили)))
  Везде делается ремонт, улучшаются условия пребывания, видно, что руководство работает во благо развития РД стремительными шагами. Молодцы!

 • Ирина
  Posted 28-01-2021 22:03

  Хочу поделится своим опытом рождения моего малыша в этом замечательном роддоме. Изначально было очень страшно, не знала, что меня ожидает. Думала, что в гос учереждении будут все относиться ко мне со злобой. Стояла на учете в Куфлевского Дмитрия Владимировича, очень хороший доктор, внимательный. Всегда отвечал на мои вопросы и поддерживал всю беременность. Рожала у Довгалева РУслана Владимировича – спасибо Вам большое. Роды проши очень хорошо, всегда говорил что я молодец и это очень помогало. Я в восторге от роддома и самое главное от докторов. Теперь я не боюсь, что в гос учереждении на меня будут кричать и что-то требовать.

 • Наталія
  Posted 26-01-2021 11:59

  Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна стати на облік по вагітності, якщо прописка не місцева? Дякую.

  • Алина
   Posted 27-01-2021 09:47

   В 3-м роддоме 29 декабря 2020года в 17:25 родилась моя дочь. В самом роддоме очень уютно, комфортно, чисто, кормят вкусно. Мне понравилось. Во время родов без внимания врачей и акушерок я не оставалась, постоянно кто-то заходил и спрашивал про мое самочувствие. Очень внимательные и заботливые специалисты с большой буквы, помогали, подсказывали, успокаивали и поддерживали меня, относились как к родному человеку.
   Отдельную благодарность я хочу выразить замечательному врачу акушеру-гинекологу Бала Оксане Олеговне. СПАСИБО ВАМ!!! Я счастлива, что попала к профессионалам своего дела, помимо этого к очень хорошим людям, благодаря которым моя маленькая принцесса сопит рядом со мной и наполняет нашу жизнь счастьем! Благодаря Вашим грамотным действиям я смогла родить сама, чему безмерно рада. Я желаю Вам и Вашим родным крепкого здоровья, процветания 3 роддому, спасибо Вам за Вашу нелегкую, ответственную работу, которая нас делает счастливыми!!!!!!!

  • Алина
   Posted 06-03-2021 20:05

   Конечно можно

 • Юлия
  Posted 25-01-2021 12:02

  Добрый день! Скажите пожалуйста, что необходимо для партнёрских родов?

 • Маргарита
  Posted 25-01-2021 09:25

  Гапоненко Андрей Геннадиевич, не перестану благодарить Вселенную, что попала именно в Ваши руки.

  БлагоДарю от сердца Вас и всех причастных к моим экстренным родам (15.01.2021) за спасение меня и моего Сыночка.
  Вы наши ангелы хранители на Земле.❤️

  БлагоДарю весь персонал палаты интенсивной терапии новорожденных (на 3м этаже). Девочки, как пчёлки, сутками порхают над детками, которые требуют особого ухода и внимания. Спасибо за вашу заботу. Так любить «чужих» деток, могут только люди с большим сердцем.

  БлагоДарю весь медперсонал за заботу и теплую атмосферу в послеродовом отделении. Спасибо за человечность и отзывчивость, чистоту и условия, которые вы создаёте.

  Пишу и слезы наворачиваются.
  Испытываю просто космическую благодарность и тепло.

  Спасибо 🙏🏻

 • Инна
  Posted 22-01-2021 18:58

  Девочки,кто делал операцию по удалению полипа,посоветуйте доктора.Срочно(

 • Татьяна
  Posted 17-01-2021 19:10

  Здравствуйте скажите пожалуйста если я прописана в Броварах а проживаю в Киев Леся Курбаса и стою на учёте на Рыкова, я могу увас родить?

  • admin
   Posted 18-01-2021 15:28

   Доброго дня, так ви можете народжувати в нашому пологовому. Тільки необхідно на повному 34у тижні-початку 35о приїхати підписати обмінну карту (і з паспортом), та обрати лікаря, в якого плануєте народжувати.

   • Татьяна
    Posted 06-02-2021 13:36

    Добрый день!

    Подскажите, пожалуйста, сейчас действительно можно выбирать официально врача у которого хочешь рожать? Стою на учёте в 3 роддоме по прописке, рожать планирую тут же))

  • Татьяна
   Posted 19-01-2021 00:39

   Я не місцева, з іншої області, чи маю я право народжувати у вашому пологовому, якщо в даний час проживаю у Святошинському районі?
   Буду дуже вдячна, якщо зможете відповісти!

 • Христина
  Posted 11-01-2021 11:40

  Немає слів, щоб виразити своє щастя 🧡
  Синочок, 3670, 52 см!
  Народила з черговою бригадою, без домовленостей. Все пройшло добре.

  • Настя
   Posted 19-01-2021 19:22

   А беби бокс вам давали?

 • Александра
  Posted 11-01-2021 10:35

  Как же мне повезло, что 3 роддом мой районный по прописке))) 3 детей и всех здесь рожала. Но всех у разных врачей))) очень заметно, как здесь все изменилось в лучшую сторону за последние несколько лет. Поменялось и руководство, и условия, и отношение к роженицам, и даже внешний вид роддома)
  Огромное спасибо всем, кто делает свой вклад в развитие государственной медицины!

 • Елена
  Posted 11-01-2021 09:08

  Нам уже 4 месяца, а руки дошли написать отзыв только сейчас)
  Мне 41, беременность проходила немного сложно, не так как в 25))) но все хорошо закончилось. Лежала несколько раз в отделении патологии под наблюдением. Планово кесарево. Оперировала Мочалова Любовь Николаевна. Восхитительная женщина и потрясающий врач! Очень рекомендую, когда нужна поддержка и когда есть вероятность сложной беременности.

  • Татьяна
   Posted 04-05-2021 11:25

   Елена, можете мне написать на почту пожалуйста. Меня очень интересует Мочалова, рожала у нее 12 лет назад, сейчас мне 39 и жду малыша.

 • Леся
  Posted 08-01-2021 03:41

  25.12.2020 на світ з’явилась наша донечка! Ми безмежно вдячні лікарю Прищепі Андрію Петровичу за високий професіоналізм, за гарне ставлення.Весь час відчувала себе в безпеці і абсолютному спокої, а це дуже важливо під час пологів, лікар контролював процес постійно, кожні 10-15 хв слухав скрдечко дитинки.Андрій Петрович коментував кожен крок, кожну маніпуляцію, пояснював та аргументував, це додавало впевненості, що все буде добре! Також дякую акушерці Легач Оксані за відмінне почуття гумору та підтримку, анастезіологу Дмитру Миколайовичу, який зробив чудо:)). Взагалі, залишились тільки приємні враження від пологового будинку #3. Народжувала на першому поверсі, відчуття було, що знаходжусь у приватній клініці, саме так я все і уявляла.Знаходилась ніби вдома, дивились з чоловіком телевізор під час перейм:) Пологи були партнерськими. Щиро дякую всьому персоналу! І завжди буду вдячна лікарю Прищепі Андрію Петровичу за філігранну роботу під час пологів. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  • Тетяна
   Posted 12-06-2021 18:34

   Леся, підкажіть, будь ласка, в платну палату, якщо планується перебування з чоловіком, після пологів потрібно брати двохспальний комплект постільної білизни чи дві полуторні? Чи є там електрочайник?

 • Анастасия
  Posted 06-01-2021 10:57

  Хочу выразить огромную благодарность врачам 3 роддома за то ,что вы делаете! За ваш труд, несмотря на пандемию, праздники и любые обстоятельства, вы всегда остаетесь на дежурстве и готовы помочь новой жизни появиться на свет!
  Рожала здесь в декабре у Петренко ТГ по рекомендации кумы. Брала отдельную палату на первом этаже. Хочу отметить ,что уровень обслуживания и условия пребывания здесь совершенно не хуже частныъ роддомов, даже и не скажешь, что это государственный)

 • Анастасия
  Posted 05-01-2021 19:51

  31го декабря стала мамой! Здесь у меня случилось ощущение Нового года,моя любимая ёлочка-в вашем роддоме!Огромная благодарность всем специалистам на моем пути!ВСЕ какие-то невероятные: добрые и отзывчивые! Огромная благодарность моему доктору: Сергею Николаевичу Бакшееву,тут просто нет слов- одна сплошная любовь. Все прекрасно,самочувствие после родов- идеальное
  Всей команде:анастезиологу Фоменко В.В,который спокойно и пошагово объяснял все действия,Нагнибеда В.И…невероятно сопереживающий доктор! прощаясь,я просто не могла сдержать слез от такого трепета! Обнимаю и благодарю!
  Балкова Л.Н,спасибо за индивидуальный подход:как мы пробовали разные варианты комфортного положения. В какой-то момент «меня рожали» абсолютно ВСЕ,и это чувство невероятной поддержки и защищенности:Грибова И.Е, Сикачев Б.А, Колыванова Екатерина,Мочалова Любовь Николаевна…хотелось бы никого не упустить!
  Условия-шикарные, еда- вкусная!! Благодарю за все

 • Катерина
  Posted 05-01-2021 09:42

  Хто народжував у новорічну ніч, той я)))))
  Води почали відходити 31 в обід, хоча планову дату ставили 17 січня.
  Одразу виикликала швидку і поїхала в пологовий, він мій по прописці.
  Народжувала із черговою бригадою, швидко і легко все пройшло. Післяпологова палата була на трьох, але була лише одна сусідка, дуже приємна молоденька дівична.
  До мене приходила лікарка після пологів на огляд, до дитини – дитячий лікар, зробили дві прививки.
  Відншення загалом було чудове, потім подякувала по можливості, ніхто нічого не вимагав.

 • Поліна
  Posted 04-01-2021 18:52

  Вчора з’явилося на світ моє диво))) донечка, 3580, Марія.
  3 роки спроб і така очікувана вагітність. Плановий кесарський розтин, чоловік був зі мною, перед пологами зробив і рентген, і тест.
  Щастя прям переповнює! Нехай у кожного станеться в житті саме те найочікуваніше диво, якого ви так прагнете!

 • Евгения
  Posted 02-01-2021 11:55

  Хочу поделиться опытом моего пребывания в роддоме. Попала я туда на 35 неделе беременности по причине – заболевание Covid-19. при роддоме выделили отдельное крыло (этаж) для наблюдения за пациентками с данным заболеванием. Переживала, что будет пренебрежительное отношение, персонал будет брезговать ну и классика – будут лечить лишь бы лечить, чтоб снять ответственность. НО! ничего такого не было. все смены (медсестры, доктора, нянечки) – мега позитивные, доброжелательные, всегда поддерживают, помогают, отвечают на вопросы, шутят, подбадривают!! это очень приятное удивление, за состоянием ребенка следят, делают все необходимые процедуры, УЗИ, дают послушать малыша каждый день. ремонта как такового нет, есть палаты с душем и туалетом (их пару), остальные палаты общие на 2-3-4 человека с общим туалетом. Все лечение бесплатное, исследование тоже. Кормят вкусно :приносят в боксах и передают, потом убирают мусор. Поэтому хочу сказать спасибо роддому за такую организацию процесса.

 • Тетяна
  Posted 31-12-2020 13:13

  Хочу з усіма поділитися своєю радістю: я – дуже щаслива людина, адже в моєму житті любов до мого коханого чоловіка переросла в любов до найдорожчого, що може бути для кожної жінки – дитинки))). Ось уже кілька місяців, як наша сім’я поповнилась одним представником продовження нашого роду – синочком Назарчиком.Так от допомогою в народженні синочка я завдячую перш за все завідуючому гінекологічного відділення КМПБ 3 Бакшеєву Сергію Миколайовичу – я його безмірно поважаю 🙏 Його золоті руки цілком заслужено принесли йому славу. Також Олену Мхайлівну Белько, й, звісно, всьому великому колективу КМПБ 3 від нашої родини велика подяка.

 • Галина
  Posted 25-12-2020 20:49

  Народжувала 2012 році через к/р, та в листопаді цього року також через к/р. Два рази оперував Колот Олександр Андрійович, величезне йому дякую за моїх діток! Він лікар від Бога, дуже уважний та турботливий!!!

 • Наталья
  Posted 24-12-2020 16:56

  Якщо не місцева як можливо стати на облік????
  перша вагітність і так страшно
  Буду вдячна якщо відповісте!

  • Елена
   Posted 29-12-2020 08:58

   Здравствуйте,я тоже не местная,на 34 неделе поехала,подписала обменку и все, договорилась с врачом)двоих у него рожала,очень довольная,Гапоненко супер врач!!!

 • Анна
  Posted 21-12-2020 13:36

  Благодарим Мочалову Любовь Николаевну за Рождения доченьки 16.12.2020.
  Очень очень боялась всего процесса, доктор мне помогла справится со страхом до родов и во время доченька родилась крупной чуть больше четырех килограмм ,ни единого разрыва все идеально. была очень сильная поддержка со стороны команды до процесса родов и во время,
  Вы сами знаете как это важно когда доктор рядом и контролирует процесс,после родов не оставляли на долго одну каждые 10-15 минут заходил мед пересонал и помогал мне если что-то нужно было.
  Колыванова Екатерина ,
  Легач Оксана, это были мои акушерки помощницы которые помогали и посмеяться во время схватки не на минуту не кто не оставил когда было уже сложно и подходил момент потуг.
  Анастезиолог Сергей Витальевич профессионал своего дела. Спасибо Вам всем теперь я точно знаю что роды это комфортно когда ты в команде таких профессионалов)

 • Валерия
  Posted 16-12-2020 23:29

  Большая благодарность 3 роддому за сыночка 👶, рожденному 15.12.2020г, за дежурную профессиональную группу врачей. Спасибо за прекрасную работу врачу Прищепе Андрею и его профисиональной команде, спасибо анестезиологу Малишенко Дмитро.
  Очень благодарна за вашу работу.

 • Маша
  Posted 16-12-2020 16:58

  Народила тут 3х дітей. Першого сина у 2017. А потім двійнят сина та доньку у 2018))) а була впевнена, зо під час лактації не можна завагітніти 😂 якщо що, можна))
  Народжувала усіх у Петренко Тетяни Геннадіівни. Всі дивувалися, де в організмі ті сили беруться, бо зростом я 158 і вагою 51 кг.
  Але і перебіг вагітностей був легким, і пологи нормальні, природнім шляхом усіх народила.
  І персонал такий привітний був, особливо, коли через півроку після виписки прийшла на облік ставати 🤣
  Дуже дякую Петренко за підтримку, бо, якщо чесно, страшно було, чи вистачить сил ще й двійнят виносити. Думала, зо розсиплюсь взагалі. А ні))))

 • Тетяна
  Posted 16-12-2020 10:51

  Доброго дня! Хочу щиро подякувати Мочаловій Любові Миколаївні за врятовану дитину. Вагітність була неочікуваною (в 39 років) і проходила не так легко, як це було у 22 🤔🙈
  Двічі лежала на збереженні у відділенні патології під наглядом Дюбові Миколаївни. І під крапельницями була, але від загрози переривання вагітності таки врятували. Добре, що потрапила на адекватних та досвідчених лікарів! Ще раз дякую за моє сонечко 🐣

 • Елена Олеговна
  Posted 15-12-2020 18:23

  21.10 родила здесь сына. Планировались партнёрские роды, но, к сожалению, муж заболел и естественно не присутствовал.
  Обслуживание хорошее, не смотря на то,, что госучреждение. Палаты в отремонтированном отделении были заняты, поэтому была в обычной на 3 человека. Неонатолог хорошая попалась, не запомнила имя, к сожалению. Выписали на 3иц день. Ребёнку делали бцж бесплатно и витамин К.

  • Алекс
   Posted 27-12-2020 22:26

   Підкажіть будь ласка як ви домовлялися про партнерські пологив 3 роддомі?
   Нам із дружинкою дуже хочеться народжувати разом (очікуємо на малючка десь на 05.01.2021) але не знаємо як все організувати.
   Підкажіть на емайл dobrotazlagoda@gmail.com будь ласка

   • admin
    Posted 28-12-2020 11:07

    Доброго дня!
    Партнерські пологи зараз дозволені, тільки не плутайте саме партнерські пологи із перебуванням партнера у пологовому.
    Партнерські пологи – це на період переймів, самих пологів та пару годин після появи малюка. Лишатися в пологовому до виписки партнеру не можна.
    А про партнерські пологи повідомляєте під час підписання обмінної карти у Заступника директора з медчастини Петренко Т.Г.

 • Аня
  Posted 15-12-2020 14:40

  Ребёнку уже 2 года, а я до сих пор помню всю беременность, все ощущения, первое шевеление))))
  Стояла в ЖК 3 роддома на учете по прописке. Наблюдалась у заведующего Бакшеева. К счастью, беременность прошла легко и без осложнений. Роды были такими же) попала натдежурную бригаду с Мариной Сергеевной Пучко. Очень приятная врач, с ней легко себя ощущала в родзале. Вцелом хорошие впечатления о роддоме!

 • Світлана
  Posted 09-12-2020 16:01

  Ковідні партнерські пологи: це ретген + тест (не вимагається ,але для власного спокою чоловік зробив). Пустили в пологовий, все ок. Перевдягнувся і знаходився зі мною в палаті весь період переймів, під час пологів був поруч, знімав появу нашого малюка)))) І ще пару годин дозволили залишитися, насолодитися нашим сонечком, яке так пахло молоком))))
  Потім, на жаль, сумісне перебування не дозволено і чоловік вже зустрічав мене на виписці із пологового.
  Але добре, що хоч під час пологів можна бути разом! Такі вони, карантинні пологи.

 • Анна
  Posted 07-12-2020 20:31

  1.12.2020 появился на свет наш такой долгожданный малыш Ромчик!
  50 см, 3,9 кг.
  Счастье безграничное! Благодарю!

 • Марина
  Posted 02-12-2020 18:49

  От Марине Марине большое спасибо)))) По радостному стечению обстоятельств ,роды у меня принимала Пучко Марина сергеевна. Очень классынй душевный человек. И, несмотря на то, что она молодая, очень опытный врач. Я просила кесарево делать, тк очень боялась родов и хотела, чтоб они прошли “без моего присутствия”))) Но Марина Сергеевна настояла на естественных родах и все прошло очень легко и гармонично. Она даже за руку меня успевала держать) За вторым ребенком тоже к ней.

 • Анжела Степнова
  Posted 02-12-2020 09:46

  Рожала у вас в ноябре с дежурной бригадой, мой районный роддом по прописке. Благодарна за все, все прошло хорошо. Роды принимала Дымарская Александра, отчество не помню. Очень приятная врач, вежливая, аккуратная и заботливая.

 • Каріна
  Posted 01-12-2020 12:36

  І перші, і другі мої пологи приймала Заступник директора Петренко Тетяна Геннадіївна. Дуже рада, що обрала саме цього лікаря за порадою подруги! Вдячна Тетяні Петрівні за підтримку у складні моменти виношування вагітності та пологів. Дуже уважна та чуйна людийна, і справжній професіонал своєї справи!

 • Таня
  Posted 28-11-2020 17:59

  Доброго дня, підскажіть будьласка хто підписав обмінку, який благодійний внесок якщо не київська прописки?

  • Леся
   Posted 04-12-2020 14:25

   3 000 грн

   • Ксения
    Posted 07-12-2020 21:24

    Подскажите, 3000- это обязательная сумма? Что в неё входит и когда оплачивается?

  • Ирина
   Posted 12-12-2020 20:34

   Можно без взноса, тогда прибывание на этаже без условий(ремонта) и в общих палатах. Можно взнос 3000+3000за палату на 1 этаже с комфортом, ремонтом…

 • Ольга
  Posted 27-11-2020 14:25

  Велике дякую Манжулі Людмилі Василівні❤️ Завдяки їй відчувався повний комфорт і безпека, відношення як до рідної. Спасибі за наше щастя❤️

 • Любов
  Posted 26-11-2020 00:41

  Народжувала у вересні 2020 року. Пологи приймала Чеботарьова Антоніна Сергіївна. У мене був КР.
  Я дуууже задоволена, що мої пологи вела Антоніна Сергіївна! З 36 неділі коли я підписала обміну карту Антоніна Сергіївна оглядала мене кожного тижня, слідкувала за серцебиттям дитинки, цікавилася моїм самопочуттям, а за два тижні до пологів кожного дня. Я дуже вдячна Антоніні Сергіївні та черговій бригаді за свого синочка професіоналізм та гарно проведеною операцією!

 • Катерина
  Posted 23-11-2020 15:39

  Завжди довіряйте своїй інтуїції, завжди. Це, напевно, говорить досвід із попередніх життів! Планувала народжувати в Лелеці. Щоб все безпечно, щоб з комфортом і з людським відношенням. А напередодні запланованої ознайомчої поїздки наснився сон, тривожний. Чоловік мене не зрозумів, але повірив, і в Лелеку ми не поїхали домовлятись. Вирішили в нашому районному 3 народжувати, ще як раз і нові палати після ремонту побачила, дуже-дуже-дуже хотіла в одну з них потрапити. Пологи виявились складними, ургентне КС робили. І сина забрали у відділення інтенсивної терапії. Дуже вдячна за допомогу та турботу Валентині Іванівні, завідувачці відділення. Я просто щаслива, що не обрала Лелеку, бо зараз начиталась відгуків про їхнє відділення неонатології та лікарську халатність, добре, що я туди не потрапила, ще потім і проблем від них отримала б. Добре, що вчасно передумала і дуже рада, що такі проблеми омиинули та все добре і вдало склалося в мене в 3 пологовому!

 • Каріна
  Posted 18-11-2020 18:40

  Велике Дякую акушеру-гінекоголу, Пучко Марині Сергіївні! Народжувала 23.03.2020р.
  Добра та відзивчива, завжди на зв`язку в любий час дня і ночі.
  На рахунок пологового,трішки засмучена,в палатах на першому поверсі дуже холодно.
  Але я надіюсь що це поправимо) В палатах чисто,годують дуже доообре)Малюка оглядають кожен день,якщо якісь питання зразу до тебе прийдуть в палату. Також дають міні-подаруночки)
  Бокс віддали на другий день) Проводила кесарив розтин) Пройшло все чудово) Дякую всьому персоналу який був присутній)) 10:37,23.03.2020р
  Якщо звертатись то тільки сюди,але ЗРОБІТЬ ОТОПЛЕННЯ!!!!!

  • admin
   Posted 19-11-2020 11:29

   Доброго дня! Дуже дякуємо за відгук! Щодо опалення – вже все налагодили, зараз тепло 😊

   • Альона
    Posted 11-12-2020 23:52

    З іншого міста у Вас народжувати дозволено???

    • admin
     Posted 14-12-2020 11:30

     Можна народжувати в нас, якщо ви з іншого міста. Необхідно на повному 34у тижні-початку 35о приїхати підписати обмінну карту (і з паспортом), та обрати лікаря, в якого плануєте народжувати.

 • Светлана
  Posted 18-11-2020 17:34

  Добрый день всем! Я счастливчик из счастливчиков)))) только вышла с работы, почувствовала, что воды отходят, а роддом рядом) обменка была подписана и всегда со мной) только не надо сразу фукать, что Корона, и такой срок, кто ж на работу ходит! Кто нашёл своё дело для души – поймёт! А маску ношу и руки мою, если что)
  В общем, пришла в роддом))) попала на прекрасную бригаду, часа через 1,5 уже и родила)
  Ещё и с соседкой по палате повезло, были на одной волне! На третий день выписали. По-моему, все мегагармонично 😉

 • Інна Семенюк
  Posted 18-11-2020 10:04

  Величезна дяка Довгальову Руслану за допомогу під час пологів, за щире людське ставлення до пацієнта!

 • Александра
  Posted 16-11-2020 11:04

  13.11.2020 я стала мамой 🥳🙌🏻🙏🏻 Пятница 13-ое вовсе не плохой день, теперь мой любимый))) Мия, 2980, 49 см❤️

 • Марина
  Posted 16-11-2020 10:26

  Доброго дня 🙂
  Переповнена щастям і хочу сказати величезне дякую лікарям цього пологового за те, що фактично врятували мою дитину. Синочок був кілька разів оповитий пуповиною, робили цесарський розтин. Дуже хвилювалась (поки наркоз не взяв). А потім розплющила очі і побачила сина з чоловіком, і стало так спокійно 🥰 дуже вдячна саме за це відчуття, що на вас можна покластися. Операцію проводила Манжула Людмила Василівна, анестезіолог Фоменко Віталій Віталійович. Чоловіком був і з тестом, і з КТ на всякий випадок.

 • Людмила
  Posted 11-11-2020 17:49

  Від найщасливішої мами Ореста Івановича, величезне дякую черговій бригаді, з якою я швиденько народила 05.11 🥳🤩👌🏻❤️

 • Полинка
  Posted 10-11-2020 19:47

  Любовь Николаевна Мочалова – самый замечательный доктор в мире! Первые роды, жутко нервничала, не раз лежала в патологии на сохранении с угрозой, плановое кесарево. И все пережила. Благодаря поддержке, вниманию и безграничному терпению Любовь Николаевны!

 • Ирина
  Posted 09-11-2020 19:58

  Доброго вечера, скажіть будь-ласка чи є на даний момент благодійний внесок при родах? Дякую.

 • Пазєєва Тетяна
  Posted 06-11-2020 08:38

  Мой сыночек тоже родился в этом роддоме, в марте 2011 года.) Меня приятно удивили доброжелательность и положительный настрой персонала; ну и, конечно же, то, какой подход в роддоме к самому процессу родов – возможность присутствия мужа, посещения и поддержки родных; дородовые консультации – все это сейчас вспоминается мне, как прекрасная сказка в реальности!) Особенно хочу подчеркнуть ощущение поддержки и доброжелательность, которые я здесь почувствовала, слава Богу!)

 • Стефанія
  Posted 02-11-2020 14:40

  Стояла на обліку в ЖК вашого пологовго і народжувала у вас не за пропискою. Добре, що зараз можна обрати пологовий за своїми побажаннями, а не бути змушеним народжувати там, де районний по прописці! Пологовий класний, лікарі уважні, нічого поганого не можу відмітити.

 • Олеся
  Posted 31-10-2020 15:02

  Хочу поділитися враженнями і подякувати працівникам 3 пологового будинку! Народила 29 жовтня, сьогодні виписують, все добре і зі мною, і з дитинкою. Палати дуже теплі! Пощастило, зо була вільна палата підвищеного комфорту! Дуже зручно. На пологах був присутній чоловік (із рентгеном). Всі санітарні норми дотримуються, маски, бахіли, рукавички у всього персоналу. Дуже чемні та уважні.

 • Поліна
  Posted 27-10-2020 16:13

  Народжувала у Сікачова Б.А. за домовленістю. Порадила кума і 2 подруги в нього народжували. Веселий лікар))) вміє всі страхи нівелювати прям на старті))) все контролює. На щастя, на день пологів була вільна палата підвищеного комфорту, дуже рекомендую. Таке відчуття, ніби вдома (для такий як я, які панікують від лікарняних стін). В палатах тепло, харчування відмінне. Дитинці одразу зробили БЦЖ та вітамін К, щоденний огляд, допомога із прикладанням. Все сподобалось.

  • юлия
   Posted 03-11-2020 11:00

   Подскажите, какова цена вопроса?)

   • admin
    Posted 03-11-2020 12:40

    Доброго дня! Усі фінансові питання можна оговорити із Заступником директора з мед.частини Петренко Т.Г.

 • Ирина
  Posted 25-10-2020 16:08

  20.10.2020))) магия чисел и самый чудесный день в жизни! Эльвира Олеговна, 3420, 52 см 🙂 Благодарю весь персонал, врача Назаренко Оксану Стефановну ,которая принимала роды, всех акушерочек и медсестер!

 • Марина
  Posted 22-10-2020 14:56

  Сонячного осіннього дня, 11 жовтня з‘явилася на світ наша донька Алевтина ❤️ Дякуємо за допомогу Пучко Марині Сергіівні та усій бригаді санітарок та акушерок 👌🏻🙌🏻

 • Ирина
  Posted 15-10-2020 15:45

  Рожала с дежурной бригадой у Курашко Николая Васильевича. Хорошее отношение, никаких благодарностей никто не просил, Сама была благодарна и рада такому вежливому отношению))))

 • Тамара
  Posted 13-10-2020 15:29

  Про нас казали «народжені у 90-хх», а тепер будуть народжені у Ковід-19))) Величезна подяка усьому персоналу пологового #3 за людське відношення і прагнення допомогти. Народжувала по швидкій з черговою бригадою, за пропискою. Безкоштовно. Умови абсолютно нормальні.

 • Людмила
  Posted 11-10-2020 19:57

  Благодарим Любовь Николаевну Мочалову за сыночка, за легкие, быстрые роды, без разрывов, без швов. Отличный доктор с высоким уровнем ответственности (несмотря на то что роды пришлись на день рождения доктора, я не была обделена вниманием). Также огромная благодарность руководству роддома, а также всему отделению на 1 этаже и всему персоналу отделения патологии. Отличные условия, вкусная и полезная после родов еда. Одни положительные впечатления и воспоминания. Рекомендую.

 • Христина Іваніш
  Posted 07-10-2020 15:40

  Третя дитина в цьому пологовому) і між дітьми рівна різниця у 3 роки))) не навмисно, але лікарі вже жартують, що в нас з чоловіком годинничок спрацьовує влучно)))))))) Народжувала цього разу в Петренко Тетяни Геннадіївни, дуже рекомендую. Дуже чуйна людина, уважна, і зайде кілька разів, переконається що все добре і все є, і годування проконтролює, і щеплення. Не впевнена, що наважимось на четверту дитину, але якщо так, то я б в неї народжувала знову))))

 • Аліна
  Posted 28-09-2020 15:14

  Доброго дня.Підкажіть будь ласка на якому терміні потрібно під’їхати,щоб підписати з вами обмінну карту?І якщо різниця в термінах між місцевою жіночою консультацією і результатами узд по яким термінам орієнтуватись?

 • Анна
  Posted 25-09-2020 09:18

  Здравствуйте! Какие сейчас требования по партнёрским родам? Какие необходимы документы мужу ?

 • Ірина
  Posted 24-09-2020 19:53

  Дякуємо чудовому лікарю, спеціалісту від Бога Мочаловій Любові Миколаївні за нашого синочка!💐

 • Марина
  Posted 21-09-2020 22:09

  Доброго вечора, напишіть будь-ласка інформацію щодо партнерських пологів, які потрібні аналізи для чоловіка?

 • Марина
  Posted 21-09-2020 16:09

  Доброго дня, напишіть будь-ласка інформацію щодо партнерських пологів, а саме, чи потрібно здавати тест на коронавірус для чоловіка та скільки коштує післяпологова платна палата? дякую

 • Евгения
  Posted 18-09-2020 20:06

  Добрый вечер. По каким дням и часам выдаётся справка про то что не получили бебибокс?

 • Инна Безпалько
  Posted 15-09-2020 14:40

  Рожала с дежурной бригадой, бесплатно, а то вижу, спорный вопрос))) Отошли воды, вызвала скорую, отвезли по прописке в роддом №3. Все цывильно, персонал вежливый. Роды стремительные были, поэтому предродовую палату разглядеть не успела))))) Родзал тоже смутно помню. Послеродовая палата была свободна на первом этаже в отремонтированном отделении. Очень комфортно там и красиво. Кровать удобная, ребенок всегда рядом, питание отличное. Каждый день приходила врач, малышку сразу осмотрела педиатр. Сделала прививку БЦЖ и витамин К. Бесплатно. На третий день выписалась и все ок. Свидетельство, жаль, сейчас в роддоме н евыдают, придется отдельно в Загс обращаться. Но все остальное – вполне устроило.

 • Світлана
  Posted 15-09-2020 10:51

  Вдячна черговій бригаді за абсолютно компетентне ставлення і “невимагання” грошей\подяки і т.д. Це дійсно приклад того, як люди виконують клятву Гіппократу. Аби ще чиновники так само дотримувались свого слово і організували адекватну зарплатню медпрацівникам!
  Моя подяка була абсолютно добровільною і по моїх можливостях.
  Народжувала 6 вересня цього року.

  • Анастасия
   Posted 16-09-2020 10:01

   Кто то может сказать нужно сейчас платить благотворительный взнос??если прописка не киевская

   • Надія
    Posted 21-09-2020 14:23

    Підписувала обмінну карту безкоштовно за місяць до пологів ( за них також ніхто навіть не обмовився платити). Все добровільно

   • Аліна
    Posted 28-09-2020 18:35

    Також цікавить данна інформація.Який благодійний внесок,якщо не київська прописка?

   • Юлія
    Posted 02-10-2020 11:47

    Так внесок і зветься благодійним, його сплачувати не обовязково

 • Олеся
  Posted 14-09-2020 15:47

  Сікачов Борис Анатолійович та Кудрик Олександра Ігорівна – двоє найкращих лікарів, завдяки яким з’явилася на світ моя донечка Аліса! Вдячна безмежно))))

 • Олівія
  Posted 14-09-2020 15:35

  Перші пологи, хвилювалася неймовірно! Народжувала у Петренко Т.Г. за порадою подруги і подруги подруги))) Дуже кваліфікований спеціаліст + людина як раза така, яка була мені потрібна: терпляча, зібрала мене до купи, заспокоїла і допомогла народити моє зайченятко )))))

 • Вика
  Posted 07-09-2020 16:43

  Подскажите, обменную карту можно подписать в любой день и время, телефон не отвечает у вас и что нужно иметь с собой для подписания, паспорт и обменку?

  • admin
   Posted 14-09-2020 15:40

   Обмінна карта та паспорт.
   Підписати у Петренко Т.Г., пн 11-13, ср 15-17

  • Аліна
   Posted 28-09-2020 18:34

   Також цікавить дана інформація?Ще підкажіть на якому терміні потрібно підписувати карту?

 • Юлия
  Posted 20-08-2020 18:03

  Доброго дня!
  прошу уточнити інформацію на рахунок тесту на коронавірус при партнерських пологах.
  На сайті розміщена інформація, що обов”язково потрібен і термін якого не більше 7 діб. В свою чергу, працівник довідкової служби говорить, що не потрібно.

 • Анастасия
  Posted 13-08-2020 17:24

  Напишите пожалуйста цены на платные палаты.С уточнением в сутки или за всё время пребывания. Спасибо большое

 • Татьяна.
  Posted 11-08-2020 19:31

  Рожала 29 июля у Балы Оксаны Васильевны. Попробовала вертикальные роды (не в каждом роддоме есть стульчик). Должна отметить, мне такая поза подошла.
  Палаты послеоодовые обычные, 3 женщины в палате, мне было вполне комфортно. Беби боксы сейчас не дают, и это не проблема 3 роддома, это вопрос на более высоком уровне. Вместо бокса дают справку, по которой можно получить денежный эквивалент бокса.

 • Евгения
  Posted 11-08-2020 19:27

  Рожала здесь в июле. Партнёрские уже были разрешены, но без дальнейшего пребывания мужа в палате. Только на родах. Все прошло хорошо. Палата в новом отделении, очень комфортная. Рожала у Манжулы Людмилы Васильевны, такая приятная врач)))

 • Віталіна
  Posted 11-08-2020 19:25

  Особлива подяка черговій бригаді 3 пологового будинку за оперативність та компетентність. Завдяки їхньому досвіду обвиття пуповиною не закінчилось трагедією.

 • Іванна
  Posted 11-08-2020 19:22

  08.08.2020 назавжди лишиться в пам‘яті ❤️
  Орест, 53 см, 4300

 • Юлія
  Posted 06-08-2020 19:01

  Народжувала і стояла на обліку в пологовому будинку 3. Хочу висловити величезну подяку лікарю Боженко Олесі Олександрівні і бригаді яка була на зміні 24.07.2020 і приймали пологи. Пологи були важкі та й вагітність проходила не легко, але завдяки Олесі Олександрівні я виносила і народила здорового синочка. Дякую за терпіння і підтримку.

 • Александр
  Posted 06-08-2020 16:51

  Благодарен за легкие роды.
  Сын Кирилл, 51 см, 3420.

 • Кристина
  Posted 06-08-2020 16:31

  Самый лучший роддом! Очень енпривычно видеть приветливых людей в гос учреждении. Видимо, здесь очень хорошая атмосфера создана для сотрудников)))) Поступила по скорой, родила, выписалась, все)))) никаких инцедентов, неприятных людей, все прошло отлично!

 • Людмила
  Posted 04-08-2020 17:34

  Народжувала в пологовому будинку 3 свого синочка 29.08.2019. У мене був плановий кесарів розтин. До операції лежала у відділенні патології, умови хороші, персонал ввічливий і турботливий. Операція пройшла успішно, хочу подякувати лікарям Тригубчук Тетяні Геннадіївні, Колоту О.А., анестезіологу Фоменку В.В. за їх великий професіоналізм, доброту, турботу, відповідальність. Я дуже задоволена що народжувала саме з ними!!!

 • Яна
  Posted 31-07-2020 01:12

  Здравствуйте, девушки может кто был в такой ситуации то подскажите пожалуйста, если я стою на учёте не в Николаеве.(а в Херсонской области) Но рожать по семейным обстоятельствам хочу в Николаеве. Меня примут? Или будут какие-то проблемы.? Очень сильно волнуюсь(

  • Анастасия
   Posted 08-08-2020 15:37

   Вызовите скорую и вас отвезут в ближайший роддом. Главное обменку иметь с собой, что бы врачи знали как беременнось проходила.
   На улице точно рожать не будете, не переживайте!)

 • Марина Миколаївна Миголь
  Posted 28-07-2020 16:04

  Хочу поділитись досвідом своїх пологів і, сподіваюсь, він когось вбереже від помилок, що я ледь не допустила. Піддалася новомодному віянню щодо домашніх пологів. Аби не порушувати атмосферу під час пологів, аби народжувати з комфортом, аби із чоловіком і молодшими дітьми. І ніби природа має допомогти, і доула за руку тримає. Але не так сталося, як гадалося, бо в природи інші плани виявились. Води відійшли, а розродитися не можу, перейми непочинаються. Стало вже дійсно страшно і аби не ризикувати, із експериментом закінчила, 103, швидка і одразу в пологову залу. Ургентно кесарили. З дитиною все гаразд, я теж в нормі. Просто на власному досвіді переконалась, що краще мати професійну медичну підтримку під час такого процесу. І хоч би він 100 разів був природнім, а раніше навіть в полі народжували і все добре, тим не менш, не дай Бог що, а ризикувати життям дитини – то вже занадто як для експерименту. Рада, що все склалося добре, що лікарі швидко зреагували, що всі живі та здорові.

 • Стефанія Болеславівна
  Posted 28-07-2020 15:58

  Безмежна подяка Петренко Тетяні Геннадіївні за терпіння і підтримку! Дивовижна людина, її голос треба чути, бо коли вона щось говорить, всі нерви в клубочок згортаються і стає тааааак легко. Вона вселяє щиру впевненість в тому, що все буде гаразд і пройде так як і задумано природою. Так і було. І самі пологи виявились легкими, і перебування потім в палаті пролетіло не помітно, а там вже і виписка, і рідні вдома чекають! ЩОйно зможу – приїду із шампанським 🙂

  • Оксана
   Posted 30-07-2020 18:19

   Скажіть будь-ласка а ви домолялися з цим ликарем чи вона була черговим лікарем під час ваших пологів?

 • Busy89
  Posted 28-07-2020 15:55

  Владимир Игоревич, 53 см, 3860, 5:20 утра.
  Мой самый чудесный жаворонок))))
  Благодарна персоналу роддома №3, в частности, Мочаловой Л.Н. за ургентное кесарево. Именно благодаря компетенции этого врача нам удалось избежать риска для ребенка и осложнения во время родов.

 • Карина МАслюк
  Posted 28-07-2020 15:52

  Помню все до каждой секунды! Как воды отошли, потом схватки, спокойный голос Виталия Витальевича, чтоб не кричала ,а направляла все силы на потуги. И звонкий голос Людмилы Васильевны))) Она как солнышко в палате появлялась до родов и проведывала после. И на родах очень поддерживала. Атмосфера бесподобна, родила с комфортом, 100% не хуже, чем в частном роддоме!

 • Олеся
  Posted 28-07-2020 15:49

  💫Світ створюється заново кожного разу, коли в нього приходить дитина!

  Мами мене зрозуміють)) І начебто чекаєш його 9 місяців: не те що б вчора дізналися про вагітність, а завтра вже пора в пологовий будинок.
  Начебто повинні були вже звикнути до думки: «Нас буде троє». Але ні! Хвилююче, як перед зустріччю тисячоліття: що нас там попереду ще чекає ?!

  І я хочу сказати всім молодим батькам відразу: все буде добре! Ви впораєтеся! Адже любов і ніжність 😍- це те, чого не потрібно шукати ззовні, ці почуття вже з вами!

  Я вірю в прикмети і вірю в те, що нова людина має прийти у цей світ через хороші руки у хорошому місці. Дякую всій черговій бригаді Пологового будинку №3 за легкість пологів і відчуття безпеки.

 • Ольга Викторовна
  Posted 28-07-2020 15:47

  Приятно признавать, что эта страна меняется к лучшему. Роды были бесплатные. Никто с протянутой рукой не стоял и карман не раскрывал на благодарность. ОЧень тактичный, приятный персонал. Роди прошли без осложнений. Рожала по прописке с дежурной бригадой 21 июля. В послеродовой лежала с двумя девочками, условия нормальные.

 • Анастасия
  Posted 27-07-2020 09:35

  30.05 родился мой сын. Роды были тяжёлые.
  Хочу выразить огромную благодарность Прищепе Андрею Петровичу за его профессиональное спокойствие которое доставляло мне чувство полнейшего комфорта и уверенности что все будет чудесно. Ещё отдельное спасибо всей команде которая присутствовала на родах. Вы сделали этот тяжёлый день самым прекрасным!

  • Яна
   Posted 29-07-2020 12:58

   Скажите, вам дали бейби бокс?

   • Анастасия
    Posted 08-08-2020 15:28

    Да, дали) очень много полезного там)

  • Алёна
   Posted 26-08-2020 17:50

   А можете поделится списком необходимых вещей которые нужно брать с собой в роддом?

   • admin
    Posted 26-08-2020 22:00

    Перелік речей необхідних з собою ви можете переглянути на нашому сайті, на сторінці за посиланням https://pb3.kiev.ua/zbyraiemo-rechi-v-polohovyj/ . Міцного здоров’я вам та легких пологів!

 • Вероніка
  Posted 22-07-2020 01:34

  27.05.2020 через кесарів розтин з’явився на світ наш синочок. Операцію проводила Манжула Людмила Василівна. Дякуємо їй та її команді за професіоналізм. Все було зроблено на вищому рівні. Дуже охайний шов. За всі дні перебування в пологовому жодного неприємного моменту. Дуже уважний персонал. Особливо той що в реанімації у відділенні Людмили Василівни. Дуже щиро дякуємо за все. Ви найкращі.

  • Яна
   Posted 29-07-2020 12:58

   Вы получили бейби бокс?

  • Светлана
   Posted 01-12-2020 00:29

   Можно ее номер телефона?! И по цене просветите пожалуйста

 • Марина
  Posted 20-07-2020 17:18

  Рожала 03.07.20 сынулю Даниэля у врача Мочаловой Л.Н., -прекрасная врач. Осталась очень довольна всей командой. Спасибо всем большое за лёгкие роды. Делали эпидуральную-всё без проблем. Рожала на первом этаже, родзал и палата очень комфортные и чистые. Персонал очень приветливый и внимательный.

  • Арина
   Posted 23-07-2020 00:12

   Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, а вы предварительно договаривались с Мочаловой или приехали по скорой ? И какую сумму заплатили врачу? Скоро рожать , планирую у Мочаловой ! Хочется побольше информации узнать! Заранее спасибо

 • Анна
  Posted 17-07-2020 12:32

  Рожала 11.07.2020 у Орленко Юлия Павловна, все прошло на отлично. Она не только хороший специалист но и замечательно человек. Уделила максимум своего внимания и времени. Спасибо вам за нашего сыночка ❤❤❤❤❤❤❤

 • Анна
  Posted 17-07-2020 12:25

  Рожала 11.07.2020 у Орленко Юлия Павловна, благодарна богу что мне встретился такой хороший врач. Уделила максимум своего времени мне, была очень внимательна. Она не только отличный специалист но хороший человек. Спасибо вам за нашего сыночка : )

 • Виктория
  Posted 16-07-2020 08:26

  Хочу выразить огромную благодарность Людмиле Ивановне и Александру Андреевичу за человеческое отношение в первую очередь и профессионализм,люди которым можно довериться, Спасибо им большое за Сыночка и мое быстрое восстановление после операции,за такими людьми есть светлое будущее в нашей стране.

 • Тетяна
  Posted 11-07-2020 21:38

  Народжувала 8.06.20 . Дякую Дядечко Ірині Миколаївні, приємна людина, гарно відносилась. Гарний спеціаліст у своїй справі.

 • Вікторія
  Posted 10-07-2020 23:48

  Хочу сказать огромнейшее спасибо бригаде роддома номер 3, которые принимали у меня роды 06.07.2020 (особенную благодарность хочу выразить Поліщук І. А. и акушерке Ане (к сожалению фамилию незнаю) благодаря которым появился на свет мой сыночек.

 • Катерина
  Posted 01-07-2020 15:42

  Доброго дня. Партнерські пологи досі заборонені? І якщо так, то коли планують відновити?

  • Людмила
   Posted 14-07-2020 14:22

   Огромная благодарность коллективу роддома № 3 за квалифицированную помощь при родах. Вы помогли появиться на свет нашему долгожданному мальчику. Работа персона четкая, слаженная. Пребывание было комфортным. Особая благодарность Мочаловой Людмиле Николаевне. После родов, Людмила Николаевна так же консультирует по вопросам здоровья мамы и малыша, что очень важно.

   • Алина
    Posted 23-07-2020 00:17

    Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, Вы договаривались за роды с Мочаловой или приехали по скорой? Какую сумму дали врачу? Скоро рожать, планирую у Мочаловой , очень хвалят ее! Хочется узнать побольше информации!)Заранее спасибо

  • Яна
   Posted 05-08-2020 15:57

   Добрый день! Поделитесь пожалуйста контактами Мочаловой Л.Н.

 • Ольга
  Posted 29-06-2020 22:28

  Як можна підписати обміну карту?
  Чи це платно?

 • Екатерина
  Posted 27-06-2020 15:41

  От всей души хочу поблагодарить за доченьку Рыбинского Ю. Н. и Хмелевскую Н. Л. Самые внимательные и заботливые врачи! Даже невозможность партнёрских родов и посещений, в условиях карантина, абсолютно незаметны! Так как рядом были ВЫ! У вас невероятная работа! Сил вам и большого человеческого счастья! БЛАГОДАРЮ!

 • Тетяна Івченко
  Posted 26-06-2020 16:49

  Пологи приймала Ганна Владиславівна Сотніченко по швидкій. Гарна лікарка, з нею ще була така дуже чемна акушерочка, на жаль. її імені не знаю. Але щиро вдячна!

 • Виктория
  Posted 26-06-2020 16:11

  Добрый день!)) Хочу от всего сердца и души поблагодарить роддом 3, а особенно Мачалову Любовь Николаевну и прекрасной команде, всему мед персоналу!!! Все очень вежливы, позитивны, внимательный и многие даже были с очень хорошим чувством юмора 😉😊🙂 Палаты великолепные, комфортные, чистые! Кормили очень вкусно, явно еда приготовлена с любовью! Признаюсь честно я не доверяю врачам и для меня пребывание в больнице это страшный стресс !!!! От пребывания в 3 роддоме стресса не получила, было спокойно и комфортно! 😊😊😊 К Мочаловой Любовь Николаевне я шла доверяя полностью и не ошиблась, она тот доктор который слышит пожелания роженицы и прекрасный профессионал своего дела и очень приятный, добрый, чуткий человек!!! ❤❤❤💞💞💞 Когда нас выписали я прощялась с мед персоналом с улыбкой на лице и благодарностью в душе! 🤗🤗🤗 От чистого сердца благодарю всех всех всех кто работает в роддоме 3 💖💖💖 Благодарю 🙏🙏🙏

  • Арина
   Posted 23-07-2020 00:20

   Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, Вы договаривались за роды с Мочаловой или приехали по скорой? Какую сумму дали врачу? Скоро рожать, планирую у Мочаловой! Хочется узнать побольше информации !) Заранее спасибо

 • Олена
  Posted 26-06-2020 09:43

  Хочу відмитити лікарку Воронецьку Юлію Василівну! Приймала пологи в мене двічі. Синочка і донечку) Обидва рази пологи були легкими.

 • Христина
  Posted 25-06-2020 14:41

  Народжувлаа в Орленко Юлії Павлівни. Чудовий лікар, дуже уважна, все пройшло добре. Післяпологові умови нормальні, палата на 3 породіллі, дитинка завжди поруч. Приходили педіатри, щодня був огляд. Дуже вдячна за людське ставлення. Саме цього не вистачало 11 років тому на моїх перших пологах.

 • Ольга Олеговна
  Posted 25-06-2020 11:36

  Рожала по скорой с дежурной бригадой. Мой роддом по прописке. Осталась довольна. Роды бесплатны, отношение человечное. Палаты и питание в норме, нимкаких жалоб не было.

 • Любовь
  Posted 17-06-2020 01:36

  За кесарево нужно платить или нет? Действует ли в мариуполе больничная реформа?

 • Катерина
  Posted 15-06-2020 17:39

  Обох діточок народжувала у Савельєвої Ірина Валеріївна. Неймовірний лікар! Дуже приємна людина, уважна і на 100% компетентна. Раджу.

 • Арина
  Posted 15-06-2020 17:21

  Рожала у вас 06.06.2020 по месту прописки с дежурной бригадой. Роды бесплатные. Условия нормальные, в новое отделение не попала, была в обычной палате на 3 женщины. Без излишеств, но все чистенько, врач и акушерка внимательные были. К ребенку педиатр регулярно приходил. Грудь размяли, прикладывать научили. Прививки сделали. Выписали, муж встречал у роддома, посещения запрещено еще было, сейчас уже не знаю.

  • Алина
   Posted 20-06-2020 11:39

   Скажите пожалуйста, требовали благотворительный взнос? Или роддом работает по новой реформе и получает от государства 8500 за роды?

 • Оксана
  Posted 15-06-2020 17:15

  Народжувала з черговою бригадою. На зміні був лікар Синиця. Анестезіолог Фоменко. Все пройшло чудово. Біль не переношу, тому анестезію вимагала ще в кареті швидкої)))

 • Ольга Викторовна
  Posted 15-06-2020 17:11

  Дивлюся на свою дочнечку і щодня з величезною вдячністю згадую свої пологи, легкі, дуже природні…і чудову лікарку Петренко Тетяну Геннадіївну. І акушерочку (на жаль. імені не пам’ятаю). НЕмов янголи були поруч увесь період пологів і надихали, і заспокоювали 🙂

 • Анна
  Posted 14-06-2020 11:07

  Родила 26.05.20 и безумно рада своему выбору! Замечательный роддом, условия и персонал. Отдельная благодарность Мочаловой Любовь Николаевне. Благодаря Вам, родила свою доченьку естественным путем (как я и мечтала) после кс. За следующим только к Вам!

 • Катерина
  Posted 12-06-2020 21:44

  Родила мальчика 11.02.2020. Готовилась с к естественным родам, но по решению врача было плановое кесарево, за что ему огромная благодарность.Хотела бы выразить огромную благодарность врачу Пучко Марине Сергеевне. Столь переживательного и внимательного врача ещё не встречала. А также хотела бы отметить профессионализм анастезиолога Фоменко Виталия Витальевича,анестезия была рассчитана идеально.Рекомендую.За следующими дай Бог только к ним .

 • Мэгги
  Posted 10-06-2020 14:09

  Скажите пожалуйста, кто сталкивался с доктором Голумбовской И.Л? Есть тот, кто рожал у неё? Что скажите?

 • Наталия
  Posted 10-06-2020 11:05

  05 июня 2020 рожала с врачем Яремчуком Игорем Михайловичем.
  Благодаря высокому профессионализму и быстрой реакции Игоря Михайловича моя девочка сейчас рядом со мной. Хотя могло все случится иначе, из-за возникшей сильнейшей патологии во время родов (преждевременная отслойка плаценты).
  Этот врач спас мою доченьку, за что ему безгранично благодарна.
  Рожала в новом отделении физиологического акушерства – условия, техника, персонал, отношение к роженицам, а так же питание отличное.

  • Марина
   Posted 12-06-2020 01:45

   Добрый день. Подскажите пожалуйста, вы платили за то чтобы подписать обменную карту?или новая реформа действует?Спасибо.

   • Администрація ПБ№3
    Posted 15-06-2020 17:06

    Обмінна карта підписується безкоштовно. Реформа в дії з 1 квітня.

   • Оля
    Posted 17-06-2020 23:15

    Підписувала тиждень тому, без благодійних внесків.

    • Оксана
     Posted 24-06-2020 16:16

     скажите вы по прописке подписывали???? и просили новое отделение (говорят о нем нужно договариватся при подписании обменки) и оно платное??????

 • Анастасія
  Posted 09-06-2020 11:17

  От всей души хочу поблагодарить Герасименко Наталью Петровну!
  Когда идёшь в родильный зал впервые, ты очень боишься. Когда идёшь во второй, боишься ещё больше, потому, что знаешь, что тебя ждёт. И хоть одни роды от других отличаться могут абсолютно кардинально, в обоих случаях я не боялась никаких раскладов. Наталья Петровна всё подробно объясняла, отвечала на самые дурацкие вопросы и была на связи круглосуточно. В первый раз не знаю, чем бы дело кончилось, если бы она так слажено не сработала… в результате имеем здорового, смышленого ребёнка!
  Во второй раз ей со мной пришлось натерпеться: не слушалась на родах абсолютно🙈
  Но она ко всему отнеслась понимающе, помогала не только по медицинским вопросам, но и во всех вопросах и нюансах, которые касаются жизни с маленьким ребёнком. Яшла на вторые роды с твёрдой уверенностью, что всё пройдёт прекрасно, потому что я доверяла врачу на все 100%!
  Огромное Вам спасибо, Наталья Петровна, за то, что помогли моим деткам явиться этому Миру!

 • Ольга Карнаухова
  Posted 04-06-2020 21:08

  От всей души выражаю благодарность за профессионализм, за благородный труд, за внимательность, отзывчивость, и доброту врачу отделения патологии беременных Колоту Александру Андреевичу, который помог появится моему сыну и дочери  в 2017 и в 2020 году,и оперировал меня в 2015 году при внематочной беременности. Также хочу поблагодарить весь  персонал  роддома за отлично организованую работу и очень доброе отношение к пациентам.Рекомендую Александра Андреевича к сотрудничеству как опытного  врача с “золотыми руками”, врача от Бога, профессионала в своём деле.

 • Інна
  Posted 04-06-2020 00:20

  Народжувала у серпні 2018 року, Плановий кесарів розтин. Загалом враження про пологовий дуже хороші, адже головне за чим туди прийшли це не гарні палати і євроремонт. Операцію проводила Любов Миколаївна Мочалова, безмежно вдячні їй за благополучну появу на світ нашої донечки. Розріз загоївся без проблем. Лікарі і медсестри турботливі і чуйні. Хабарів ніхто не вимагав. Єдине, що трохи затьмарило враження це некомпетентність однієї чергової лікарки, яка наполегливо не хотіла визнавати, що у мене відійшли води (називала їх просто виділеннями, це також підтвердив безкоштовний експрес тест, який зробили мені на місці). Втім рано-вранці чоловік приніс тест вже з аптеки, який підтвердив, що відійшли води і була інша лікарка, яка оперативно зреагувала і повідомила Любов Миколаївну. Мене поставили першою в чергу на операцію і вже за пів годинки донечка з’явилась на світ. Тож все закінчилось благополучно. Дякуємо безмежно всім причетним 😌🙏

 • Ольга
  Posted 03-06-2020 22:00

  Хочу выразить огромную благодарность докторам Дядечко Ирине Николаевне и Дымарской Александре Зиновьевне, за то как они выполнили экстренную лапаратомию при моей внематочной беременности. Доктора не просто сохранили мне трубу, но и действовали настолько аккуратно, что я в следствии забеременела с этой же оперированной трубы! Операция была в июне 2019 года, а в августе 2020 я ожидаю рождения моего долгожданного ребёночка. Спасибо вам большое!

 • Ирина
  Posted 01-06-2020 20:09

  Рожала в феврале у Бабака Махмудовича. Очень рекомендую! Благодаря ему и персоналу 3 роддома я выносила, вылежала свою 5ю беременность (из 5 было 3 срыва, причём 3 из них на сроках 5 и 6 месяцев, 1 аборт). В свои 37 я уже и не думала, что когда то рожу.
  Это были нелёгкие 9 месяцев и большую часть их я провела лёжа в палатах на сохранении. Много случаев видела, со многими познакомилась и общаюсь до сих пор)) скажу, что отношение в этом роддоме изменилось.
  Ещё лет 10 назад в этом роддоме был последний срыв и остались только негативные эмоции от персонала. Но сейчас, спустя 10 лет, все иначе. Намного лучше и качество обслуживания, и сами палаты. Я была приятно удивлена) хотелось бы и второго тут же рожать))

 • Ника
  Posted 31-05-2020 21:10

  Рожала здесь с замечательным врачем Мочалова Л.Н., в 2013 году моего сыночка, а в мае 2020 родила здесь же с Любовью Николаевной свою доченьку.Спасибо огромное за прекрасные и быстрые роды, замечательно подобранную бригаду. Осталась всем очень довольна! Рожала на 1 этаже, все новое, после ремонта, родзал и послеродовая индивидуальная палата очень мне понравились, еда очень вкусная, отношение всех врачей, санитарок на высшем уровне! Спасибо вам всем огромное и дай вам Бог здоровья!

 • Анна
  Posted 28-05-2020 21:39

  В третьем роддоме я рожала свою старшую дочь в 2012 году. И я всю свою жизнь буду благодарна врачам детского отделения за то, что выходили мою крошечку, т.к. девочка моя оказалась Торопыжкой и родилась на 34 неделе.
  Но слаженность действий врачей,высокий професионализм и просто нормальное человеческое отношение сделали свое дело, и теперь мы растим на радость себе доченьку -красотку!!!

 • Анастасия
  Posted 19-05-2020 13:15

  Хочу выразить огромную благодарность Боженко Олесе Александровне.
  Все 9 месяцев ведения беременности были волшебными. Лишних анализов не назначала, не запугивала.
  Очень сложно найти своего врача, который становится тебе родным не только на 9 месяцев, а потом еще найти желание к нему вернуться на обследования. Но это доктор с большой буквы.
  Буду теперь к ней ходить постоянно))) Если она конечно не устала от меня ))))
  Прежде чем назначить препараты – перепроверит миллион раз….поговорит не только о беременности, а расскажет много другой полезной информации или просто по душам.
  Когда родила, было настолько приятно, что она пришла, посмотрела, убедилось, что все хорошо.
  Всегда отвечает на любые вопросы.
  Огромное спасибо третьему роддому, что вы собираете такие ценные кадры. Главное дорожите ими.

 • Олена
  Posted 18-05-2020 11:47

  Народила 11.05.2020 Мою донечку Ангеліну ))дуже вдячна лікарям,медсестрам та акушеру гінекологу(на жаль не знаю ,як їх звуть)
  Найкращий пологовий будинок❤️❤️❤️

 • Олена
  Posted 16-05-2020 05:01

  Народжувала у 3 пологовому у серпні 2018 р., а через місяць потрапила туди із лактостазом. Перед пологами побувала на екскурсіях у декількох пологових Києва, Народжувати в 3 вирішила після зустрічі з Мочаловою Л.М., а пологи приймала Манжула Л.В. Залишилась задоволена і спеціалістами, і умовами (хоча це і було до грандіохного ремонту).

 • Ірина
  Posted 14-05-2020 19:02

  Народжувала в 3 пологовому будинку під час карантину 18.04.2020р. Дуже вдячна команді професіоналів які приймали пологи на вищому рівні. Особлива вдячність лікарю акушеру-гінекологу Холоденко Ніні Василівні. Вона підтримувала і супроводжувала мене під час пологів і після. За другою дитинкою тільки до неї) Також не аби яку підтримку давала акушер та психолог Олена Ель Госейні, яка вміє заспокоїти і налаштувати на правильний лад. Дякую, що допомогли з‘явитись на світ нашій крихітці) Я обрала палату на першому поверсі і не пошкодувала, щоденне вологе прибирання, всі зручності і харчування мене повністю влаштовувало. Великі порції, навіть не встигала все з‘їдати. Хороший свіжий ремонт.

  • Лілія
   Posted 24-05-2020 18:46

   Ви підписували обміну карту в роддомі ,та чи платили за роди??

   • Ірина
    Posted 28-05-2020 15:41

    Народжували 29.10.2019. На той час обмінку підписували. Так як не місцеві платили 2000 грн через касу, благодійний внесок

 • Антоніна
  Posted 14-05-2020 16:26

  Величезна подяка Петренко Тетяні Геннадіївні та її команді. Пологи пройшли легко. Пологове відділення дуже сучасне і затишне,
  Народжувала в новому відділенні після ремонту в травні 2019 року.
  Величезне вам спасибі за Вашу працю!!!

  • Оксана
   Posted 20-05-2020 19:44

   Скажіть будь-ласка а вона не веде вагітність і чи модна домовитися якось щоб сама в неї народжувати?

 • Альона
  Posted 14-05-2020 14:53

  Народжувала у вересні 2014 року. Щиро вдячна Андрію Петровичу Прищепі та усій його команді за високий професіоналізм і людяність. Вертикальні природні пологи без жодних пошкоджень. За моєю рекомендацією у
  В Андрія Петровича народжувала двічі кума та її сестра. У всіх позитивний досвід і здорові дітки. За другою вагітністю потрапила на збереження у 16 тижнів з кровотечею, вагітність зберегли, морально підтримали усіма ліками безкоштовно забезпечили. Сервіс не гірше ніж у “Добробуті”. Щиро вдячна за людяність і чудову роботу! З такими професіоналами як у 3му пологовому у нас будуть тільки здорові дітки і щасливі батьки😊 Міцного здоров’я і належної оплати праці усім працівникам пологового! Ви найкращі❤

 • Владилена
  Posted 14-05-2020 12:47

  Рожала в апреле 2018 года. Кесарево. Благодаря слаженной работе всего персонала начиная от уборщиц о до врачей, сложились только положительные впечатления!
  Рожали у Мочаловой Л.Н.,роды прошли отлично как и послеродовой период. Внимательные врачи, Спасибо за Вашу работу!!! Рекомендую 3й роддом!

 • Олександра
  Posted 12-05-2020 15:53

  2 тижні тому сала мамою) народжувала сама, відвідин не було, чоловік зустрічав лише біля пологового під час виписки. Ніколи не думала, що попаду в такий період, бо перших двох дітей народжувала з ним в пологовому залі. Але все добре, головне, що дитинка здорова!

 • Катерина
  Posted 10-05-2020 16:03

  Ваш пологовий дуууже змінився у порівнянні з тим, що було 8 років тому! Це дійсно величезна робота і я не шкодую, що наважилась знову тут народжувати, попри негативне враження від перших пологів! Робила кесарський розтин у Мочалової Любові Миколаївни. Дуже акуратно все зроблено і лікарка уважна, і акушерочка чудова! Дуже вдячна за легкі пологи!

 • Тетяна
  Posted 07-05-2020 15:55

  Народжувлаа з черговою бригадою, перебувала в загальній післяпологовій палаті. Реально безкоштовно, ніяких оплат не було, окрім подяки лікарю за власною волею. Ніхто нічого не просив і ні на що не натякав.

  • Лілія
   Posted 24-05-2020 18:48

   Ви підписували обміну карту??

 • Анастасія
  Posted 05-05-2020 21:51

  Народжувала 8.04.20
  В період карантину, без партнера. Боялась і нервувала. Проте, я навіть не відчула що підтримки нема. Команда медиків яка була присутня в операційній, всі з посмішками, такого точно я не очікувала. Дуже вдячна і приємно здивована! Дякую Любові Миколаївні Мочаловій, прогресивний лікар, професіонал. Дякую за життя моєї крихітки, за м’який розтин і за психологічну допомогу. В цій історії ще велике дякую Бакшеєву Сергію Миколайовичу, він зробив усе можливе, аби мої пологи були максимально наближені до ідеальних. Окремо хочу написати про божествені руки анестезіолога, Віталія Віталійовича Фоменка, він не просто чудовий лікар, професіонал, а ще й неймовірна людина! Спінальної анестезії, начитавшись відгуків, боялась неймовірно, але прокола я не відчула, плюс ніяких ускладнень після неї не було.
  Можу точно сказати, що зараз, в період карантину, в цьому пологовому відношення було чудовим. Змінила я думку про лікарів. Однозначно рекомендую цей пологовий.

 • Светлана
  Posted 03-05-2020 22:46

  04 апреля рожала у Рыбинского Юрия Николаевича. Естественные роды без эпидуральной анестезии.
  Врач профессионал своего дела, спокойный, тактичный, все обьяснит и поддержит. С таким врачем как Рыбынский Юрий Николаевич можно быть уверенной, что роды пройдут на высшем уровне. Очень рекомендую.
  Отдельное спасибо акушерке Любовь Федоровне.

 • Олександра
  Posted 02-05-2020 09:11

  Конечно же, изначально Спасибо большое!
  Родила в январе 2020г. сыночка с помощью КС с Мочаловой Любовью Николаевной! 8 лет назад рожала дочку здесь же. Отношение ко мне также внимательное, как и раньше, а условия теперь, конечно, просто люкс. Всё чисто, удобно, красиво, а еда мне ну очень понравилась! Приятно видеть как роддом преображается! Смело рекомендую и персонал, и условия и атмосферу👏

 • Тетяна
  Posted 01-05-2020 17:14

  Двічі народжувала у 3-му пологовому у Любові Мочалової. Хлопчика та дівчинку з різницею в 3 роки. Спасибі Любові та всій команді. Справжні природні пологи. Максимально враховані мої побажання. Дуже комфортні умови!

 • Елена Цандер
  Posted 30-04-2020 14:31

  Родила дочь в 2008 и сына в 2010 у Мочаловой Любовь Николаевны. Врач от бога! Спасибо вам большое за помощь и поддержку в родах.

 • Мария Гаврилова
  Posted 29-04-2020 15:49

  Для начала хочу сказать спасибо своей команде спасителей,попала на сохранение на 3м месяце беременности с гематомой,она то рассасывалась,то опять появлялась,но мы не сдавались и сохранили мою деточку,огромное спасибо Холоденко Нине Василевне,Пучко Марине Сергеевне и отдельное спасибо Бабаку Махмудовичу Тахеррафтар-вы чудо,благодаря Вам,мое чудо выжило!!!!!!! Пролежала до 5ти месяцев и спокойно доносила до заветных 39ти недель,отношение хорошее и о плохих отзывах которые иногда слышала в сплетнях не увидела подтверждения!!! Рожала по скорой конечно же тоже тут,принимали роды Дядечко Ирина Николаевна и Карповец Олег Иванович,Ирина Николавна хорошо сделала эпизио (так как малышка не проходила сама),Олегу Ивановичу большое спасибо ,что показал ,как правильно дышать и вовремя сориентировал меня в потугах,огромное спасибо за Анну,рожала 9го марта 2020го,моя девочка со мной и счастью нет предела !!!)))Развития Вам и удачи

 • Анастасия
  Posted 29-04-2020 15:02

  Спасибо огромное всему коллективу 3-го роддома за мои роды и послеродовой период, а особенно докторам Александру Васильевичу Забудскому и Сокол Ольге Ивановне!Благодаря Вам и Вашему профессионализму мне удалось быстро встать на ноги после осложнений.Я провела 2 недели в роддоме и чувствовала себя как на курорте, хоть было и не легко и мне и вам, но я с умилением вспоминаю этот период.Если бы решилась на третьего, то только с Вами)) Есть опыт родов в частной клинике, но у Вас мне было комфортнее во всех отношениях!

 • Марина
  Posted 29-04-2020 14:48

  Очень довольна, что рожала в 3 роддоме.
  Прекрасная команда профессионалов:)
  Безумно благодарны за появление нашего сыночка, Мочаловой Любови Николаевне и акушерке Алле Борисовне🤗🥰🥰 Спасибо Вам:)

 • Ольга
  Posted 29-04-2020 14:18

  Народжувала тут 19.10.19. І дуже щаслива, що так сталось, що саме сюди потрапила, бо пданували спочатку інший пологовий. Вся вагітність протікала дуже добре, аж за два тижні до назначеної дати пологів почала боліти спина в зоні лопаток і піднявся тиск. Гінеколог направила в стаціонар. Вперше там я почула діагноз прееклампсія, який мені ні про що не говорив… За кілька днів черговий лікар Гапоненко А.Г. прийняв рішення про терміновий кесарів розтин. Це була субота. Вчасне рішення врятувало моє життя і диття моєї дитини. Весь медичний персонал проявив себе найкращим чином. Не дивлячись на тяжкість свого стану, я з теплом і вдячністю пригадую своє перебування в 3 пологовому. Дякую вам!!!!!

 • Наталья
  Posted 29-04-2020 09:29

  Спасибо большое роддому и доку Мочаловой! Удивительно спокойные люди и профессионалы. Мне было позволено: переносить малого на почти две недели от ПДР при приблизительном весе киндера по УЗИ 4500. Родила сама, без проблем, без стимулирования – 5150 и 58 см. Очень всем благодарна, прекрасные условия пребывания (в отдельной палате и с кондиционером).

 • Илья
  Posted 29-04-2020 07:16

  Татьяна, большое вам спасибо за профессионализм. В сентябре 2018 стали родителями прекрасной дочки. Все прошло быстро, слажено, без лишних эмоций и болтовни. Это ли не главный показатель команды профессионалов.

 • Людмила
  Posted 29-04-2020 07:01

  В 3-му пологовому народжувала у вересні 2019 своїх двійнят) Планове КС у Колота Олександра Андрійовича. Це професіонал своєї справи, якому можна довіряти на 200%. Йому та команді, яка з ним працювала.

 • Анна
  Posted 29-04-2020 05:01

  В РД#3 летом 2017 родила с Петренко Татьяной Геннадиевной, у неё же наблюдалась всю беременность. Планировали рожать в частном РД, т.к. о 3 РД были плохие отзывы (почти все до смены руководства!), но я выбрала Врача и ни на секунду не пожалела. ТГ была на связи всю беременность, отвечала даже на самые глупые вопросы, а их было много – ребёнок первый))) На роды примчалась в 6 утра и все время была рядом, 13 часов. Родила без анастезии, но делали епизиотомию, шов идеальный! После родов Доктор регулярно приходила осмотреть и просто поддержать морально.

  Из обязательных платежей только взнос из-за отсутствия прописки, оплата в кассу,, ни разу никто не намекнул и, тем более, не потребовал ничего. Медикаменты, прививка ребёнку, осмотры – все бесплатно. При этом абсолютно все были доброжелательны!
  Вторые роды тоже хотелось бы прожить с Петренко!

 • Мария
  Posted 29-04-2020 01:25

  Мы рожали нашего сыночка у лучшей команды профессионалов, мой любимый Доктор Татьяна Геннадиевна Петренко, спасибо Вам огромное за нашего сыночка. Вы сделали все, чтоб сохранить его и он был здоров… Спасибо Любовь Николаевне Мочаловой, которая была тоже всегда рядом, хоть нашему Богдану уже два года, я до сих пор захожу в стены роддома номер 3 и благодарна каждому сотруднику, за моего малыша и ни разу не пожалела, за то что рожали мы у лучших. ЛЮБЛЮ Вас)))) СПАСИБО ЕЩЕ РАЗ 😘😘😘

 • Алена
  Posted 29-04-2020 00:41

  Рожала год назад , ни с кем не договаривалась, рожала по прописке, на 40 неделе пришла сдалась, хотелось скорее родить, оформили в патологию, лежала ещё надел ку, в это время меня обследовали, каждый день ктг, моча, врачи заходят дежурные проверяют меня и ребёнка, у меня все хорошо было, просто контроль состояния) Подписав договор на стимуляцию иду рожать на 6 этаж, я была в хорошем род зале , совсемИ комфортными условиями) и я не платила и не договаривалась, отношение врачей и всего мед персонала отличное!!! Я осталась довольна своим врачем Чернов А.В акушеркой ( не помню фамилию) анестезиологом Фоменко В.В. Анестезиолог от Бога !!! Золотые руки!!!!! Всей Бригаде 6 человек я была признательна!!! Все работали, все делали свою работу!!! Я благодарна всем!!! После три дня находясь с дочкой в роддоме, осмотр врачей, был на высоком уровне, все подходят, все помогают и не отказывают о правильном прикладывании ребёнка , отвечают на все вопросы! Я довольна!!!
  Рекомендую 3й роддом!!!!

 • Тетяна
  Posted 29-04-2020 00:36

  10.10.2019 майже в 10.10 ранку😉 з’явилось на світ наше маленьке янголятко. 3 роки очікування і нарешті ми змогли, ми його побачили і знову відчули радість батьківства. А все завдяки найкращому лікарю і чудовій людині- Петренко Тетяні Геннадіївній.
  Три роки втрат: викидень за викиднем, далі важка вагітність, яка супроводжувалась постійною загрозою та завдяки її професійності ми маємо можливість щодня бачити усмішку нашого малька.
  Дякую щодня, за наше щастя, усій команді лікарів пологового будинку😘😘😘

 • Татьяна
  Posted 29-04-2020 00:12

  Главное не цвет стен, а те руки, которые принимают в этот мир наших крошек))) нам повезло, нас приняла самая добрая, активная, оптимистичная, жизненная, быстрая Петренко Татьяна))) наверное потому наша малышка как пошла, так больше и не сидит на месте)))) заряд позитива она 100% получила от Татьяны Геннадьевны)))) отдельная благодарность Гичке Назарию Михайловичу, за точно подобранного для нашей семьи акушера))) угадали)))) а, конечно же Леночка, ты мега позитив и всегда идешь к тебе как на праздник)))) Боже, да я вас всех там люблю)))) вы супер команда!!!! И Вам просто завидуют все остальные роддомы!!!!

 • Женя
  Posted 28-04-2020 21:20

  В вересні 2019 народжувала у Орленко Юлії. Все пройшло неймовірно природньо і приємно з боку персоналу. Окремо хочеться подякувати акушерці Олені Ель Госейні. Вона справжній профі, і ії підтримка під час пологів була просто неоціненною.

 • Наталия
  Posted 28-04-2020 17:31

  Рожала в 2014м у Колота Александра Андреевича. Роды были патологические. Но родила сама с помощью Александра Андреевича и его команды. Швы идеальные были, Даже гинекологи
  это отмечали уже далеко после родов. Отношение было очень хорошее, часто заходил спрашивал о состоянии. Если бы рожала еще, то хотелось бы тоже у Колота 🙂 Большое спасибо!

 • Надежда
  Posted 28-04-2020 17:21

  Рожала 30.01.2020
  Хочу выразить огромнейшую благодарность Прищепе Андрею Петровичу и всей команде, которая принимала участие в появлении на свет нашего малыша.
  Весь процесс был под контролем опытных специалистов и волшебной доброты персонала.
  Условия на высоте. Поддержка и помочь была с первых минут пребывания и до момента выписки.
  Спасибо Вам огромное!!!

 • Марина
  Posted 28-04-2020 16:50

  Рожала сына в 2017 году у Людмилы Васильевны Манжулы. Очень благодарна за поддержку. Для меня самым главным было доверие врачу. Чтобы в любой ситуации врач смог принять решение и взять ответственность. Людмила Васильевна очень уверенная и сильная,большой профессионал ,и в тоже время очень заботливая и нежная. Все прошло легко и быстро не смотря на то,что рожала я со сломанной рукой.Я осталась очень довольна,поэтому когда пришло время рожать дочку в 2019 году я прилетела из Польши специально к Людмиле Васильевне. Приятным бонусом было ещё и новое отделение, прекрасные палаты,в которыхрожаешь и потом остаёшься до выписки, отличное питание,которого нам хватала на двоих с мужем. От всей души рекомендую Людмилу Васильевну Манжулу и роддом #3♥️

 • Валечка
  Posted 28-04-2020 14:40

  Рожала в 2018 все прошло супер,если будет второй ребенок то тоже буду рожать в 3 роддоме,на учете стояла у Божено супер врач

 • Наталья
  Posted 28-04-2020 14:15

  Мои вторые роды были в декабре 2019г в 3 роддоме. Очень впечатлил ремонт. Все современное и новое. После родов была в обычной палате. Окна были новые, Сама палата со всем необходимым просто ремонта нет. И было очень душно. Потому что топили хорошо, а с новорожденным сильно непопроветриваешь.
  В общем впечатления хорошее. Персонал приветливый. Я даже питанием осталась давольна( правда мы брали питание с доплатой).

 • Олена
  Posted 28-04-2020 11:07

  Ось уже незабаром рік і це наш 1 день народження Ельвірочки, яка появилась на світ завдяки класній команді лікпрів 3 пб. Рсоблииво лікарю Кириленко Юлії Анатоліївній. Дуже чуйний і відповідальний персонал. Було приємно з ними мати справу. І взагалідуже комфортні родзали і обстановка в даному закладі. Ми народжували на 1 поверсі родзалів. Сучасний ремонт, апаратура, чистенько, затишно і дуже комфортно)))

 • Віоріка
  Posted 28-04-2020 10:51

  Народжувала в березні 2019.Привезли по швидкій.Персонал дуже чудовий.Ставлення відмінне.Дякую за чудових лікарів,в вашому пологовому😃

 • Леся
  Posted 28-04-2020 09:26

  Народжувала в 2010 році у Мочалової. Вона просто супер! І взагалі в пологовому чудовий підхід! У мене була окрема зала для пологів, все пройшло дуже швидко і я досі згадую процес пологів як свято. Лікарі максимально дотримуються прогресивних поглядів на пологи, всі дуже ідейні та уважні.

 • Ольга
  Posted 28-04-2020 08:52

  В марте 2019 родился наш сыночек) остались очень довольны обновлённым отделением на 1 этаже! Ремонт, приветливый персонал, атмосфера, очень хорошее питание для мамы – все было замечательно! Беременность вели не в этой ЖК, соотвественно, ни одного врача не знали. При подписании обменки нас убедили, что все врачи хорошие специалисты и мы не переживали, ни с кем не договаривались заранее и все прошло хорошо! Спасибо )

  • Лилия
   Posted 30-04-2020 10:48

   Добрый день. А можно как то с Вами связаться в соц сетях? Хотелось бы узнать некоторые нюансы, а то на учёте не в их ЖК, а рожать планируем там)

 • Юлія
  Posted 28-04-2020 08:46

  Пройшов рік з моменту коли я народжувала синочка в 3 роддомі. Кесерив Курашко М.В. з своєю надзвичайно потужною командою,в складі якої акушерка Оцабрік Л.В.. Анестезіологом був Фоменко В.В.-ця людина має золоті руки і епідуральна анестезія пройшла на вищому рівно(в моєму випадку були сильні ризики) На зміні була анестезистка Ірина,яка дбайливо з санітарочкою надавала допомогу в разі потреби! ЛЮДИ!!! Я ДЯКУЮ ВАМ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ МОГО СИНА І ЗБЕРЕЖЕНЕ МОЄ ЖИТТЯ! За другим-лише в 3 роддом і до цієї команди! СЕРДЕЧНЕ СПАСИБІ!!!

 • Лисниченко Марина
  Posted 28-04-2020 08:38

  Мне 47 лет. Рожала в январе 2020. Ежедневно,глядя на свою доченьку,благодарю коллектив 3 роддома г.Киева за профессионализм и позитивную атмосферу. Всем рекомендую по вопросам материнства .

 • Надежда
  Posted 28-04-2020 00:50

  После того как я узнала о своёй беременности, я стала на учёт в жк 3 роддома, хотя он был и не прописке, жк по прописке мне доверия не внушало, стояла я на учёте у замечательного врача Машир Натальи Викторовны, она всё очень хорошо мне не опытной объясняла, и отвечала на все мои глупые вопросы) На 25 неделе я попала в отделение потологии беременности с высоким давлением, и опять же мне очень повезло с врачем Назаренко Оксана Стефановна. Рожала я с дежурной бригадой на 5 етаже, благодарность также Манжуле Людмиле Василивне правда не обошлось без эпидуральной анестезии, но мы ето сделали, за что я очень благодарна. 1.02.19 появился на свет мой любимый сынок с помощью отличной команды профессионалов, которые действовали как один единый механизм. Послеродовые палаты на 4 етаже замечательные на 3 чел. Роды были без договорённости, единственное ето оплата благотворительного фонда. Спасибо каждому врачу который принимал участие

 • Ольга
  Posted 28-04-2020 00:08

  03.05.2019 в цьому пологовому, у новому відділенні з’явився наш синочок. Дякуємо Манжулі Людмилі Василівні та її команді за професіоналізм. За всі дні перебування в пологовому та за час пологів жодного неприємного моменту не було. Персонал дуже уважний і кваліфікований. Умови на 5+! Ще дякуємо Боженко Олесі Олександрівні. Завдяки її увазі та професіоналізму ми виносили наше щастя. Словом, дякуємо таким людям за те, що вони роблять і як вони це роблять. Це місце куди хочеться повертатися, і люди від яких не шарахаєшся як від візитів до багатьох інших держ.лікарів, тут тепло і спокійно, приємно та безпечно. Обов’язково повернемося за донечкою))

 • Ольга
  Posted 27-04-2020 23:32

  Рожала в 2018 году у Боженко Л.А., осталась очень довольна. Всю беременность наблюдалась у неё и рожала тоже с ней. Отношения персонала отличное . За вторым ребёнком прийду тоже к Леси Александровне)

 • Надежда
  Posted 27-04-2020 22:17

  19 сентября 2019 года родила дочку благодаря Петренко Татьяне Геннадьевне. Я не ошиблась в выборе врача, который сопровождал меня всю беременность. Именно сопровождала!!! Я всегда получала ответы на волнующие вопросы, и оставалась всегда спокойна за свою беременность. Всю жизнь буду Вам благодарна Татьяна Геннадьевна за то, что помогли доце появиться на свет в атмосфере уверенности и комфорта. Прям хочется повторить😊
  Рожала в новом отделении, отличные условия, доброжелательное отношение всего персонала. Я советую этот роддом, уверенна для Вас найдётся Ваш врач, с которым Ваша беременность пройдёт так, как Вы бы того хотели.

 • Светлана
  Posted 27-04-2020 22:10

  В январе родилась наша доченька, рожала с Мочаловой Любовь Николаевной. Это были роды моей мечты, максимально физиологичные, естественные, мягкие. Так что рекомендую род дом 3. Все было га высоте!

 • Юлия
  Posted 27-04-2020 22:01

  Народжувала своїх діток в 2012 та 2013 роках. Дуже дякую Бакшеєву СергіюМиколайовичу та всьому медичному персоналу.

 • Лілія
  Posted 27-04-2020 21:59

  Народжувала два рази в січні 2018 року і в квітні 2020р. Пологи пройшли ідеально хоч і було страшно😅 дякуємо Колоту Олександру Андрійовичу за синів💐

 • Оксана
  Posted 27-04-2020 21:51

  Только самые тёплые воспоминания!
  2013 год.
  Всегда с благодарностью Манжуле Людмиле Васильевне!
  Партнёрские роды без «кошмаров» для папы)).
  В родильном отделении отличный персонал.
  Нам понравилось!)

 • Дарья
  Posted 27-04-2020 21:11

  В марте 2019 встретилась со своей дочкой благодаря Манжуле Людмиле Васильевне. Осталась очень довольна и новым отделением и отношением врачей и персонала после родов. Планирую вернуться сюда))

 • Євгенія
  Posted 27-04-2020 21:06

  Народжувала синочка у 2014 році лікар Шостак Юлія Миколаївна,якій я щиро вдячна за легкі роди.Також робила два оперування,тому можу сказати,що всі були уважні до та після операцвї.Лікарня оснащена всім необхідним,а особливо гарними та чуйними лікарями.Здоров’я вам та всіх благ

 • Татьяна
  Posted 27-04-2020 21:04

  В июле 2019 появилась в 3 роддоме моя дочечка! Спасибо огромное Мочаловой и ее команде за профессионализм! Все прошла легко и благополучно. Рожала в новом отделении условия прекрасные, бойлер, кондиционер все работает. Питание очень вкусное, никаких супер диетических блюд)) Единственный минус педиатр ( очень сильно наслаивала на смеси, еле отбились )

 • Анастасия
  Posted 27-04-2020 20:35

  Рожаю второй раз в данном роддоме. Очень осталась довольна. Палаты хорошие, родильные отличные, на первом этаже кормят просто превосходно.
  Спасибо, что данный роддом создал отличную конкуренцию 5 и 7 роддому, где очень очень очень все дорого.
  Отдельное спасибо доктору Яремчуку и его команде. Благодаря ему – прекрасные две дочки и понимание, что не всегда врач заинтересован в пациенте только потому что ему нужны деньги.

 • Анастасія
  Posted 27-04-2020 19:57

  Коли я ще на 25 тижні домовилася з лікарем, я з таким спокоєм ходила до пологів. Не боялася, не переживала та просто чекала дня, коли стану мамою. Народжувала без епідуральної анестезії, і наступний раз буду теж)) всім хто хвилюється, налаштовуйтеся на позитив, як я! Так, боляче, так, важко, але не так страшно як всі говорять.

  За донечкою прийду знову в 3й пологовий
  ❤️

 • Анастасія
  Posted 27-04-2020 19:56

  …..Через 3 години було повне розкриття, потуги були довгі, адже син проходив з рукою. Акушерка, лікар – робили свою роботу бездоганно! Я під час процесу думала над тим, наскільки це відповідально, і які вони молодці, що допомагають нам жінкам народити прекрасних дітей! Санітарка постійно прибирала, змінювала засмічені відра. Покликали неонатолога та медсестру, вони допомагали мені навіть під час потуг.

  За 43 хв потуг народився наш син. Це робота професіоналів! 3 дні в палаті до нас весь час заходили, багато розповідали, медсестри на посту приходили навіть через «малесенький прищик», пояснюючи моєму чоловіку про те що нормально що ні. Ніхто ні разу не натякав на гроші. З лікарем в нас були свої домовлення, + офіційно в касу 3000 за підписання обмінної карти та + 3000 за пологи та палату на 1 поверсі.

 • Анастасія
  Posted 27-04-2020 19:56

  я щаслива мама майже 6 місячного сина

  за день до пологів приїхала з начебто відходячими водами, мене подивилися і сказали що ні, не вони та залишили в патології, бо вже йшов 41 тиждень)

  Зранку моя лікар, Людмила Миколаївна, мене подивилася, узд, серцебиття. Їжа нормальна, не вишукана, але цілком смачно. Лежала в платній 2 місній палаті. На наступний день, 1 листопада я народила. Пологи були на 1 поверсі, до нас весь час заходили слухали серцебиття, жіночка пропонувала сніданок, я відмовилася, але на зворотньому шляху запропонувала знов і ми з чоловіком з задоволенням поїли. Про палати говорити не буду, все ЧУДОВО, не гірше Ісіди (мала досвід) та інших. Ресторанне меню, нам вистачало на двох, кава з кавоварки, кулери з водою….

 • Наталія
  Posted 27-04-2020 19:36

  Моя донька народжувала 23.03.20 у Пучко Марини Сергіївни.Це лікар від Бога,вона завжди на зв’язку .
  Умови дуже гарні!
  Всім раджу 3 роддом!

 • Оксана
  Posted 27-04-2020 19:10

  Народжувала в жовтні 2019, Дякую Юрію Миколайовичу Рибінському. Завдяки Вам про пологи і після пологовий період згадую легко.

 • Яна
  Posted 27-04-2020 18:30

  В 2018 году в 3 роддоме я родила своего маленького принца. Благодарю всем специалистам, которые помогают ангелочкам появляться на свет 😍 особенно хочу отметить врача Мочалову Любовь Николаевну, спасибо 🙏 Вам, что были рядышком в самый важный день.

 • Тетяна
  Posted 27-04-2020 17:21

  Рік тому народжувала синочка в пологовому #3. Чудові залишились спогади!) раджу всім знайомим)
  Ми якраз попали в щойно відремонтоване відділення – все нове, чисте, чудове відношення персоналу, прекрасне харчування- вистачало на двох з чоловіком))
  І особлива подяка Любові Миколаївні Мочаловій! Дуже чуйний, уважний і компетентний лікар!)

 • Яна
  Posted 27-04-2020 16:53

  Народжувала синочка тут! Дуже задоволена, лікарі уважні і ввічливі, до кожного відносились з розумінням, все чітко пояснювали та підтримували кожного. Ви справжні професіонали! Дякуємо вам за синочка! В наступний раз тільки до вас!;)

 • Ірина Миронець
  Posted 27-04-2020 16:45

  Обидві мої вагітності були важкими та проблемними. Обидва рази лежала на збереженні за місяць до появи на світ моїх малюків. Вперше в 2015 році за життя донечки і мене боролися чудові Іванченко Тетя Георгівна та Глонь Валерій Миколайович, завдяки їх швидкому реагуванню вдалося врятувати дитину від гепоксії, а мене від прогресуючої прееклампсії. В другу вагітність в 2019р. підступна хвороба спіткала мене майже перед плановим КР. Проте, завдяки професіоналізму Тригубчук Тетяни Григорівни та Колот Олександра Андрійовича вдалося уникнути небезпечних наслідків і прееклампсії і пуповинного вузла. Я щиро вдячна команді лікарів, персоналу, найдоброзичливішій медсестрі на посту Наталі Василівні, професіоналам з дитячого відділення за виконану роботу на найвищому рівні! Також персоналу який трудиться поза очі породіль, проте без яких перебування в пологовому не могло б бути таким комфортним. Дякую всім. Нехай береже Вас Бог.

 • Наталія
  Posted 27-04-2020 16:39

  Народжувала у серпні 2015 року у лікаря Андрія Прищепи. Пологи були нелегкі та довготрвалі. Дуже вдячна Лікарю та медичним сестрам за підтримку з нотками доброго гумору та спокою!!!

 • elena
  Posted 27-04-2020 16:27

  рожала в этом роддоме 13.03.2020 ,с дежурной бригадой.прописка у меня не киевская ,но обменную карту подписали без проблем.Приехали с мужем по скорой . Роды принимала Воронецкая Ю .В.,очень вежливая и профессиональная врач ,все прошло без разрывов быстро и легко,если во второй раз буду рожать ,тогда только к ней . Послеродовые палаты чистые ,специалисты заходят каждый час .3 роддом – ничем не хуже платных роддомов ,а специалисты лучше)

 • Алина
  Posted 27-04-2020 16:13

  Две дочки, два кесарево, с разницей в 5 лет: 2014 и 2019. Все отлично. Сейчас роддом по условиям не уступает никаким частным роддомам. Условия шикарные, персонал профи и очень внимательный, питание супер! Спасибо за ваш труд!!!!

 • Наталія
  Posted 27-04-2020 15:57

  Синочку уже 9 місяців💙 про персонал пологового згадую з щирою теплотою. Дуже вдячна Андрей Прищепа – справжній професіонал, я і мій синочок були в надійних руках🙏. Знаю, що у вашому пологовому всі хороші лікарі, та мені доля подарувала найкращого: впевненого, спокійного, досвідченого. І до всього дійсно турботливого!
  Досі згадую як медсестри кололи болючі уколи, намагаючись максимально послабити біль🥺 і дуже їм за це дякую.
  Лікарі і медсестри постійно слідкували за нашим самопочуттям і давали поради що і як треба робити. Отримувала сильну моральну підтримку! Величезна подяка за можливість перебувати в окремій палаті☝️ – це тиша і спокій, а ще постійна присутність чоловіка поруч💕. Це були важкі і болючі чотири дні…але біль забувся, залишились тільки приємні спогади про професійний і людяний персонал пологового N3. Однозначно раджу!

 • Людмила
  Posted 27-04-2020 15:41

  Спасибо роддому #3 за лучших врачей, медсестр и даже чутких простых санитарок. Каждое звено работает на отлично, во всяком случае именно такие воспоминания у меня о пребывании в декабре 2018 года в этом заведении. Отдельная благодарность – Мочаловой Любови Николаевне! Благодаря ей и команде профессионалов я стала мамой чудесного сыночка.

  • Анастасія
   Posted 27-04-2020 16:15

   Добрий день! Напишите кто-то окзыв кто рожал не поприписки в течение месяца, что платили что нада, может у кого-то было кесерево. Очень нада в связи с ситуацией в стране.

   • Юлия
    Posted 27-04-2020 20:12

    Рожала не по прописке, договаривались с врачом. Платила в кассу обязательный платёж для тех, кто не по прописке. Роды были естественные, хотела палату с улучшенными условиями, платила тоже за неё официально. Это было год назад, по этому расценки сейчас не скажу

 • Анастасия
  Posted 27-04-2020 14:42

  29 марта 2019 г в этом роддоме появился наш Александр. Спасибо всем врачам, и всему самому лучшему персоналу. Роды были сложные и морально и физически, но мы справились. Рожать второго только сюда!

 • Марія
  Posted 27-04-2020 14:19

  Дякую професіоналам пологового будинку. 8.08.18р.народила хлопчика шляхом КР. Лікар Дядечко Ірина Миколаївна прекрасна жінка і просто професіонал своєї справи. Дякую всьому персоналу пологового. За другою дитиною обов’язково повернемося до вас)

 • Ирина
  Posted 27-04-2020 14:09

  Рожала двоих своих деток у Колота Александра Андреевича, с которым впервые познакомилась 7 лет назад, когда лежала на сохранении. Очень подкупило его эмоциональное спокойствие, на вопросы дает исчерпывающие ответы, в беседе возникает ощущение что знаешь этого человека уже много лет, для меня это очень важно. При осмотрах очень аккуратен, доставляет минимум дискомфорта (на сохранении, в первую беременность, лежала около 3х месяцев, поэтому сравнивать есть с чем).
  В род.зале и в первый, и во второй раз практически от меня не отходил, и, то, что я родила самостоятельно, во многом его заслуга. Ну и швы, оба раза ровненько зашито то, что было надрезано, все зажило отлично, ни коим образом не напоминает о себе в обычной жизни, и не влияет на ее качество.
  Как итог: ни разу о своем выборе врача не пожалела. За 3-им ребенком, скорее всего, не пойду, но если спросят – рекомендовать Колота Александра Андреевича буду.

 • Виктория
  Posted 27-04-2020 14:08

  Спасибо Вам, Бакшеев Сергей Николаевич и Белько Лена, за ваш профессионализм, за вашу чуткость, осознанность и человечность!! Благодаря вам у меня есть прекрасная доченька)

 • Ирина
  Posted 27-04-2020 14:02

  Рожала двоих своих деток у Колота Александра Андреевича, с которым впервые познакомилась 7 лет назад, когда лежала на сохранении. Очень подкупило его эмоциональное спокойствие, на вопросы дает исчерпывающие ответы, в беседе возникает ощущение что знаешь этого человека уже много лет, для меня это очень важно. При осмотрах очень аккуратен, доставляет минимум дискомфорта (на сохранении, в первую беременность, лежала около 3х месяцев, поэтому сравнивать есть с чем).
  В род.зале практически от меня не отходил, и, в том что я и в первый и во второй раз родила самостоятельно, во многом его заслуга. Ну и швы, оба раза ровненько зашито то, что было надрезано, все зажило отлично, ни коим образом не напоминает о себе в обычной жизни, и не влияет на ее качество.
  Как итог: ни разу о своем выборе врача не пожалела. За 3-им ребенком, скорее всего, не пойду, но если спросят – рекомендовать Колота Александра Андреевича буду.

 • Юлия
  Posted 27-04-2020 13:49

  Рожала в этом роддоме, в июне 2019, уже в новом отделении. Были партнёрские роды. Условия просто шикарные,чисто,уютно, обстановка как дома. Питание на высоте (ничего дополнительно не покупала, было вкусно и хватало с головой). Внимание персонала приятно удивляет. Акушерка за весь период родов не оставила меня ни на секунду(стыдно, но не помню имени этой чудо женщины) . Врач Манжула Людмила Васильевна, спасибо Вам за высококвалифицированную помощь. Если рожать ещё, то только в этот роддом.

 • Татьяна
  Posted 27-04-2020 13:44

  Рожала в 2019 году.Все понравилось,только лучше было бы если врачи хоть иногда рядом были,но я не просила впринципе,и с мужем были на связи.Все понравилось,врачи большие профессионалы!!
  Первый раз рожала в г.Украинке,есть с чем сравнивать,там конечно жесть(
  В следующий раз только в 3 роддом!!!)))
  Рожала у Прищепы.Хороший врач👍👍👍

 • Наталія
  Posted 27-04-2020 13:32

  Бала Оксана Олегівна – лікар від Бога, та Людина з великої літери. Завдяки їй з’явилася на світ моя довгоочікувана донечка.
  Оксана Олегівна, дякую ще раз за підтримку та віру в найкраще.

 • Анастасія
  Posted 27-04-2020 13:12

  Дуже гарні лікарі,особливо мені подобається Наталія Вікторівна. Я до неї ходжу уже четвертий рік,вона допомогла дуже багато в чому. Лікар від Бога.

 • Юлия
  Posted 27-04-2020 12:57

  Родила двоих деток с разницей в 15 лет- небо и земля! Роддом очень поменялся👍🏼 Рожала в 2018 у Гапоненко- хороший доктор, но отдельная благодарность его акушерке- она супер!!!!!
  Очень хороший начмед Татьяна Генадиевна- всегда выслушает и поможет!
  С ЖК нравятся Бакшеев и Животок👍🏼
  Единственный кто оставил негатива немного так это заведующая детским отделением, не помню как зовут точно вроде Вера Иванвна Бойко… неприятная бабуля, всегда чем то недовольная и всегда требующая денег,…
  а так персонал хороший, ремонт везде постепенно делают!

 • Людмила
  Posted 27-04-2020 12:47

  Найкращий колекив найкращого полового будинку!!! 🌹😍
  З любов’ю згадую увесь персонал♥️ Ви подарували мені найдорожче-моїх діток!!!
  Успіхів і процвітання вам і вашим родинам!!!

 • Тіна
  Posted 27-04-2020 12:38

  Народжувала у Манджули Л.В другу дитину в 2019 в першому акушерському відділені, Завдяки підтримці лікаря і персоналу народила сама( природні пологи)після КР. Ви-найкращий пологовий в Києві!!!ми їздили, зустрічались з різними лікарями до цього.
  Атмосфера, відношення до жінки і дитини, до сім’ї в цілому на вищому рівні.
  Не хотілося навіть так швидко їхати додому. Дякую вам за таке ставлення, за професіоналізм, людянність. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Марина
  Posted 27-04-2020 12:27

  Вперше я познайомилася зі своїм лікарем Бакшеєвим Сергієм Миколайовием ще 12.5 років тому. Тоді я народила свого Сергія Миколайовича🤗. 31 березня цього року я народила двійню. Нажаль під час карантину чоловік не зміг буди присутнім, але онлайн він бачив народження своїх діток. Я дуже вдячна Сергію Миколайовичу, лікарю від Бога та бригаді медичного персоналу, які мені допомагала в пологах. Також я хочу подякувати його акушерці Леночці Белько, яка всю вагітність спостерігала перебіг та надавала цінні рекомендації 🙌
  Я бажаю продовжувати в тому напрямку. Вам міцного здоров’я та добробуту)))))) 😘😘😘

 • Марина
  Posted 27-04-2020 12:10

  Рожала первый раз в 2018 году с Россинской Ириной Васильевной, все прошло замечательно, были партнёрские роды. Второй раз в марте 2020 с Манжулой Людмилой Васильевной, все прошло прекрасно. Также лежала в отделении патологии, хороший медперсонал, хорошее отношение. Если ещё раз, то только 3 роддом!

 • Светлана
  Posted 24-04-2020 19:04

  Ровно 14 дней, как я стала мамой. Хочу поделиться впечатлениями от этого родома! Рожала практически в онлайне с мужем))) очень круто придумали) Рожала у Руслана Владимировича ДОвгалёва. Чудо-врач)))) Не думала, что роды могут проходить даже с юмором)))) Брала индивидуальную послеродовую палату, на всякий случай. Питание хорошее, педиаьр приходила регулярно на осмотр малыша, молоко быстро появилось. Выписали на третий день. Впечатления от роддома только самые лучшие 🙂

 • Каріна Вікторівна
  Posted 23-04-2020 19:02

  Доброго дня! Народжувала вже вдруге в 3 пологовому за місцем прописки. Перша дитина 2009, друга – 2020. Приємно бачити, які позитивні зміни відбулися тут ха цей час. Оновився персонал, їх ставлення до пацієнтів дуже відрісняється в кращу сторону від того, що було 11 років тому. Чи то люди підібралися такі, які працюють тут за покликанням, а не від безвиході. Чи то так класно з ними працює адміністрація і навчає нормальному відношенню до пацієнток. Стан пологового зараз теж просто на рівні приватних! Не у всіх відділеннях ще, але, по-моєму, ремонт там триває і досі. Обладнання УЗД не доісторичне, та і пологові зали зараз не як у фільмі жахів.
  Народжувала за рекомендацією подруги у Артема Володимировича Чернова. Дуже приємний, тактовний лікар, підтримував під час пологів. І ще вдячна педіатру Валентині Івановні, дуже приємна людина і дуже уважна до дитини була. Загалом дуже задоволена якістю медичного сервісу, якщо так можна сказати, в звичайному державному пологовому.

 • Олександра
  Posted 23-04-2020 18:47

  Тахеррафтар Бабак Махмудович, пам’ятаю, як щоразу перед візитом до нього у першу вагітність, хвилювалась, бо ледве могла його ім’я правильно вимовити))) а от на другій вагітності ім’я вже від зубів відскакувало!)))) Чудовий лікар, обоє пологів приймав, все пройшло чудово.

 • Афіна
  Posted 22-04-2020 19:02

  Неможливо передати словами відчуття від першої зустрічі з твоїм новонародженим дитям! ЦЕ щастя, безмежна радість, сльози та любов від самого серця! Це ніби тримати янгола на руках! Пологовий – це дійсно місце, де народжується щастя! А лікарі приводять діточок у цей світ! Це важлива місія, здоров’я вам та сил.

 • Поліна
  Posted 22-04-2020 13:24

  Вдячна за підтримку протягом усієї вагітності та в пологах Пучко Марині Сергіівні🌼
  Гарна людина і прекрасний лікар.

 • Ольга
  Posted 22-04-2020 09:14

  На Великдень я стала мамою)))) Це просто диво, дуже очікувана вагітність (8 років спроб), і на таке свято – пологи)))) Пологи почалися передчасно, швидка приїхала моментально. На чергуванні була Кириленко Юлія Анатоліївна. Пологи пройшли без ускладнень, лікарка дуже привітна, заспокоювала мене, підтримувала. Все пройшло дуже гармонійно.

 • Анастасія
  Posted 21-04-2020 18:50

  Вже 4 дні я в статусі мами 🥰❤️🌸🌸🌸
  Віра Олегівна Данько, 2980, 49 см

 • Вікторія
  Posted 21-04-2020 14:31

  Дуже чекала на появу донечки! Нарешті))) після 3 синочків))) коли підросте, розповідатиму, в які часи вона була нроджена. Величезна подяка лікарям. Пологи приймала Тетяна Геннадіївна Петренко. Завжди на зв’язку і завжди максимум підтримки! Пологи пройшли чудово, вже маю досвід))) З Петренко це друга дитина. Дуже рекомендую цю лікарку! На неї завжди можна покладатися!

 • Кристина Сергеевна
  Posted 20-04-2020 19:01

  Девочки, и все, кто будет читать мой отзыв: я рожала БЕСПЛАТНО. Реально бесплатно. Родила 14.04. Ни в кассу, ни на руки никому ничего не платила. Наблюдалась у своей участковой – Олефир Веры Сергеевны. Рожала с дежурной бригадой, ни с кем не договаривалась. Список н ароды – это только вещи для себя и реьенка, средства личной гигиены. Медикаменты не покупаются.

  • Мария2307
   Posted 24-04-2020 11:58

   Спасибо за отзыв о бесплатных родах.Очень пригодился.

 • Татьяна
  Posted 18-04-2020 15:02

  Рожала по договоренности с Довгалевым Русланом Владимировичем. Прекрасный доктор. Рекомендовала подруга, абсолютно разделяю ее мнение и рекомендую его другим! Родила менее, чем за час. Очень легко.

 • Елена
  Posted 18-04-2020 10:11

  ❤️❤️❤️ Олег, 3720, 53 см. 04.04.2020. 🕊
  Мочалова Любовь Николаевна, спасибо, что помогли нам встретиться 🌹🌹🌹

 • Катерина Ральчук
  Posted 17-04-2020 11:27

  9 квітня на світ з’явився мій синочок! 3700, 53 см.
  Вагітність була досить складною, останні 2 тижні лежала на збереженні. За медичними показами потрібно було робити кесарський розтин. Коли підійшов термін, на зміні була Поворозник Оксана Степанівна. Все пройшло дуже добре. Після операції вона регулярно навідувалась, оглядала. Хоч шов ще досить свіжий, мені здається, що він буде акуратним і непомітним)))

 • Валентина
  Posted 16-04-2020 16:27

  04.04 з вагою 4100 народилась моя четверта дитина ))))) 2 хлопчики і 2 дівчинки))))
  Народжувала з черговим лікарем Прищепою Андрієм Петровичем.

 • Євгенія
  Posted 16-04-2020 12:08

  Народжені в карантині. Так казатимуть про наших діточок згодом. Чоловікові не дозволили бути присутнім, відвідини також заборонені зараз. Лікарі намагаються підтримувати як можуть, аби вагітні не почувалися одинокими. Було трошки страшно народжувати з людьми в захисних костюмах та масках, як у якомусь постапокаліптичному фільмі. Однак, краще попередити епідемію, аніж потім від неї масово страждати, тому вважаю ці міри цілком виправданими.

 • Кристина
  Posted 15-04-2020 12:38

  Если уже приключения – так по-полной!))) забеременела незапланированно, но эта новость стала большой радостью для нас с мужем))) полбеременности готовила его к партнерским родам, очень уж мне хотелось, чтоб он был рядом в такой момент. Но он, казалось, потеряет сознание только от одной мысли об этом)))) А тут карантин, мужа не пустили. И мне одной рожать с людьми в защитных костюмах и масках))) Но мне попался классный врач, Приходько Яна Александровна, кажется, на эмоциях отчество не запомнила. Муж роды не видела, но сына уже с первого крика слышал и видел по видеосвязи!)))) Очень круто, что врачи адапитровались к условиям и помогают семьям быть вместе в таккой момент!

 • Світлана
  Posted 13-04-2020 07:32

  Ще вчора я відчувала своє зайченятко під серцем🤰🏼🥰 а сьогодні вже тримаю його на руках🙌🏻 Неймовірний досвід, неймовірні відчуття ❤️ За легкі пологи вдячна Петренко Тетяні Геннадіївна 💐 за наступним зайченятком лише до неї 😁

 • Наталія Анатоліївна
  Posted 12-04-2020 15:20

  Народжувала з черговою бригадою, безоплатно. Палату попросила окрему, то за неї була доплата. Але самі пологи зараз дійсно безкоштовні. Брала в пологовий лише одяг, засоби особистої гігієни, речі для малюка, воду. Переліку медикаментів не вимагали (в 2016 народжувлаа в 6ому пологовому за місцем прописки, так там потрібно було купувати все, навіть, трубки на випадок, якщо в дитини буде рідина в легенях). В 3ому було комфортно, весь персонал чемний, уважний. Харчування теж на рівні. Дуже задоволена.

 • Іванна
  Posted 11-04-2020 13:00

  Ми з чоловіком готувалися до партнерських пологів, мряли, аби він власноруч перерізав пуповину! На жаль, карантин зруйнував усі плани. Але лікарі третього пологового неймовірні молодці!!!! Вони влаштували нам відеозв’язок з перших хвилин появи дитини на світ. Я ніби відчувала свого чоловіка поруч! Він чув перший плач нашої донечки, бачив переше годування! Це величезна підтримка від лікарів. Народжувала в Прищепи, можу радити.

 • Галина Іванчук
  Posted 09-04-2020 19:06

  Я стала мамою, сама навіть ще в це не вірю! Таке диво, нарешті ми зустрілися з цієї сторони))) мій маленький але вже богатир – 4800! Пологи пройшли добре, дуже підтримував Сергій Миколаєвич Бакшеєв, він був свідком як Артурчик ріс, від маленької горошинки до 4800))))

 • Ірина Георгіївна
  Posted 08-04-2020 18:08

  Мій відгук про Оксану Олегівну Балу. Окрім того, що вона чудовий компетентний лікар, вона ще й жінка з неймовірною аурою. Дуже легка в спілкуванні, тактовна. Протягом вагітності були ускладнення, але вона завжди так зрозуміло все пояснювала і доносила, що я жодного разу і не думала панікувати))) Так само і пологи пройшли, максимально природньо

 • Александра
  Posted 07-04-2020 19:19

  Медреформа уже в силе, роды бесплатные, проверила на себе. Государством оплачены роды с дежурной бригадой, стандартное питание и пребывание в общей послеродовой палате ( на 3 роженицы). Все доп.услуги – платно, но не знаю цены, т.к. брала стандартные условия.

 • Маргарита
  Posted 06-04-2020 15:20

  Сікачов Борис Анатолійович – неймовірно класний лікар. З гумором))) І пологи пройшли на позитиві)) Обрала його за рекомендаціями подруги і подруги подруги. Коли почали відходити води, одразу йому зателефонували і він вже зустрічав мене в пологовому, коли швидка приїхала. Після пологів теж до мене навідувався і контролював мій стан аж до виписки. До малюка дуже ласкавий був))) Справді класний лікар!

 • Олеся
  Posted 05-04-2020 19:58

  Боже, бережи лікарів цього пологового! Цей заклад – зразок для інших. Організація, порядок, ввічливе ставлення персоналу до пацієнток. Пологовий будинок #3 не гірший за будь-який приватний!

 • Поліна
  Posted 04-04-2020 17:33

  Щиро вдячна за злагоджену роботу лікарів 3 пологового будинку. Народжувала з черговою бригадою, без анестезії, природні пологи. Лікарі стручались мінімально, все пройшло легко. Перебувала у звичайній післяпологовій палаті на 3 жінки. Умови нормальні, харчування теж.

 • Алина
  Posted 03-04-2020 10:36

  Рожала с Бакшеевым, уже второго ребенка, это супер врач! Очень благодарна за поддержку и за “роды онлайн”)))

 • Оксана
  Posted 02-04-2020 09:44

  Із величезним задоволенням раджу Манжулу Людмилу Василівну! Вона вела усі 3 мої вагітності. І завжди все проходило дуже гармонійно, спокійно та легко. Також дуже допомогла Школа вагітних при пологовому (відвідувала до карантину). Саме завдяки її ведучій Олені Василівні кожна вагітність була максимально природнім процесом. Саме завдяки такому ставленню лікарів я не побоялась народжувати стільки разів, і цілком припускаю, що 4 вагітність теж буде на радість)))

 • Кристина Марченко
  Posted 30-03-2020 15:23

  Татьяна Геннадьевна, врач от Бога. Всегда на связи, поддержит, успокоит. Ходила двойней, вторая беременность, второе КС. Все прошло отлично 👌🏻 Марк и Диана пришли в этот мир здоровыми, с волосами и маникюром))))

 • Ирина Викторовна
  Posted 28-03-2020 10:20

  Благодарна всему коллективу первого физ.акушерского отделения за помощь, поддержку и сохранение спокойствия в такое нелегкое время!!

 • Олена
  Posted 27-03-2020 21:18

  Яке це щастя, тримати на руках новонародженого сина ❤️ Нехай там за вікном вірус, гречка, паніка, але коли вдихаєш запах малюка – весь негатив довкола зникає.

 • Виктория Олеговна
  Posted 26-03-2020 18:00

  Эпидемия эпидемией, а роды по расписанию))) Спасибо за отношение, за помощь, спасибо, что заботитесь о безопасности пациентов, спасибо, что работаете в несколько смен и всегда на чеку. Наблюдалась и рожала у Петренко Т.Г, Очень опытный врач и невероятно мудрая женщина.

 • Олеся
  Posted 25-03-2020 16:56

  Лікарі молодці! Величезна подяка, що навіть в умовах карантину та тої паніки, що створює ЗМІ, лишаєтесь мудрими, компетентними, готовими допомагати з’являтися новому життю на світ! Дякую за Артура, 20.03.2020, 3690, 52 см.

 • Ірина Володимирівна
  Posted 25-03-2020 13:53

  Складний час настав, заборонено відвідування родичів, не можна народжувати з чоловіком, але персонал дуже намагається не піддаватись паніці, тримати порядок в пологовому, дотримуватись усіх санітарних норм в умовах епідемії. І якісно виконувати свою роботу. Величезна подяка за те, що тримаєтесь! Народила 21.03. Через 3 дні виписали, а тепер #залишаюсьвдома!

 • Анжела
  Posted 24-03-2020 18:12

  Очень переживала, как рожать в карантин. Старалась не нервничать и абстрагироваться, и сидеть дома. Но паника все равно нагнетала. Видимо, поэтому начались преждевременные схватки. Сразу скорая и в роддом. Наблюдалась у Бакшеева, у него и рожала. Было слишком больно, поэтому пришлось анестезию делать. Так вот комбинация Бакшеев и Фоменко – это просто фантастика))) Невероятно слаженная работа специалистов высокого класса. Роды прошли прекрасно, менее, чем через 1,5 часа после поступления роддом, я уже держала на руках свою Анабель. К сожалению, мужу не разрешили присутствовать на родах, и посещать до выписки. Но, эти вынужденные меры никак не омрачили наше радостное событие)))

 • Ольга Викторовна
  Posted 10-03-2020 12:38

  При всем моем скептицизме вынуждена признать, что цивилизация добралась идо гос.роддома. К этому так точно))) Отличный ремонт, новое оборудование. Видимо, и врачам самим приятнее работать в таких условиях, т.к.они очень вежливы, приветливы и отзывчивы.

 • Марина
  Posted 27-02-2020 18:47

  Рожала 17.01.2020 своего долгожданного сынишку! Приехала с небольшим открытием и схватками в 4 утра, в приемном очень быстро и вежливо приняли, оформили, сделали КТГ. Перевели в родблок. Акушерка супер! Хоть я и попала в пересменок, которого все так боятся. Врач тоже попался хороший во время родов говорил , что делать.. В послеродовом отделении все тоже хорошо. Персонал вежливый. Условия хорошие, все удобно. Душ, туалет на два бокса. Сынуля все время находился со мной. Опытный врачебный коллектив, внимательный и отзывчивый медицинский персонал! Вообще отношение – просто потрясающее и в родблоке, и в послеродовом отделении, и при выписке. Огромное спасибо всему персоналу роддома 3!

 • Александра
  Posted 27-02-2020 18:41

  Рожала 27.01.2020г. Очень долго не могла определиться с роддомом. Но решила, что поеду как есть, по месту жительства отношусь к 3. Роддом очень хороший. Во время схваток медсестра постоянно приходила, проверяла самочувствие, во время самих родов тоже очень помогали. Я осталась очень довольна. Однозначно рекомендую!

 • Евгения
  Posted 26-02-2020 18:30

  Все понравилось, начиная от приемного отделения и заканчивая послеродовым. Медперсонал – профессионалы своего дела, отношение к роженицам на высшем уровне, все внимательные и доброжелательные, как раз то, что и требуется в это сложное время.

 • Галина
  Posted 25-02-2020 18:23

  Рожала здесь 8 мая 2019 года. Лежала до родов в патологии. Медперсонал супер, ни одного плохого или грубого ответа. Если надо все повторяли несколько раз и спакойно. Очень отзывчивые и добрые люди. После родов, все очень понравилось, акушерки и детские врачи лучшие!!! Всем советую этот роддом, есть с чем сравнить, всё-таки 3тий ребенок. Остались самые светлые впечатления от этого места и людей.

 • Яна
  Posted 19-02-2020 11:48

  Рожала 23.07.19. Родила здоровую дочку. Правда в итоге делали кесарево сечение, потоу что ребенок был крупный. Довольна персоналом: всё рассказывали, показывали, замечательный анестезиолог, отличные санитарки, хорошее питание, чистота, порядок, хороший специалист по грудному вскармливанию. Все приветливые, иногда шутили, впечатление, как на курорте побывала. Всё чётко, ясно. В 3 роддоме работают прекрасныйе врачи, специалисты высшего уровня. Второго ребенка только к вам)))

 • Ольга
  Posted 19-02-2020 11:26

  Народжувала 8 лютого цього року. Враження найпозитивніші. Персонал доброзичливий, уважний, все від санітарок до начмеда намагалися створити сприятливу обстановку. Пологи приймала чергова бригада (вибачте, не запам’ятала ні імені ні прізвища), всю ніч після операції заглядали і цікавивилися моїм самопочуттям. Медсестрички в реанімації і в дитячому відділенні, педіатру, лікарю і акушерочка в післяпологовому відділенні, низький вам всім уклін за вашу працю.

 • Оксана Ковальчук
  Posted 17-02-2020 17:35

  Хочу выразить огромную благодарность роддому №3 за мои прекрасные роды путем кесарева. Врачи – настоящие профессионалы, сделали все максимально грамотно и без последствий, шов идеальный. Благодаря вам родилась здоровая долгожданная дочка. Низкий вам поклон, и премию выпишите им, они её заслуживают. Так же хотелось бы выразить свою благодарность главному врачу роддома, Он максимально внимательно относится к каждой роженице, к каждому случаю, свой подход, очень вежливый. Роддом очень хороший, в палате чисто, питание хорошее, везде убрано, уборка ежедневно, ночнушки, халаты каждый день можно менять. Всем советую, кто сомневается в выборе роддома, не сомневайтесь, роддом очень хороший. Я рожала бесплатно, и весь медперсонал был максимально вежлив со мной и с другими роженицами

 • Hanna Slipchenko
  Posted 16-02-2020 06:40

  Перебувала в відділенні гінекології №1 12-13 лютого 2020року.
  Дякую лікарям Забудському О.В., Яремчуку І.М, Малишенко Д.М. та медсестрі Колесник Т. за професійну допомогу в вирішенні моєї проблеми зі здоров’ям. Процедура була проведена бездоганно!
  Почуваюся на разі добре.
  Бажаю здоров’я і професійних успіхів всім працівникам відділення , адже робота важка та нервова.

 • Виктория Рудакова
  Posted 10-02-2020 16:36

  ОГРОМНОЕ СПАСИБО ЗА ТЕПЛОЕ, ДОБРОДУШНОЕ ОТНОШЕНИЯ К РОЖЕНИЦАМ И ДЕТКАМ! я была восторге!!! Родила без проблем, легко и быстро благодаря ХОРОШИМ, ДАЖЕ ЛУЧШИМ ВРАЧАМ!!! От души, лучшего отношения не видела не где!! Если рожать то только там!! Персонал на высшем уровне, очень хорошо и со всей душой относятся к своей работе!!спасибо большое!!

 • Інна
  Posted 08-02-2020 20:47

  16.09.2019 народилася моя донечка. Сам процес родів проходив довго (25 годин!) і наразі важко уявити, що було б, якби не рішення народжувати в 3 пологовому і з командою професіоналів на чолі з зав відділення Людмилою Василівною. Але! Народила я донечку самостійно з підтримкою коханого (були партнерські роди) без жодних стимуляцій. За що особливо вдячна! Також були прекрасні умови в післяпологовий період. Дуже допомогла спеціаліст з грудного вигодовування налагодити цей не легкий процес. Велика подяка Марині В’ячеславівні!
  Дякую дуже команді професіоналів пологового будинку №3! Ви робите неймовірно важливу роботу!
  Наступних діточок – приїдемо до вас народжувати 🙂

 • Ирина
  Posted 07-02-2020 17:31

  22.01.2020 в 3м роддоме родилась моя доченька. Предварительно ни с кем не договаривались. От всей души благодарю команду, всех кто участвовал в процессе за профессионализм и уважительное отношение. Рождение прошло естественно без анестезии и прочих вмешательств.
  Рядом был муж, за что ему отдельная благодарность, его участие и поддержка дорогого стоит.
  О деньгах никто словом не обмолвился. Поблагодарили сами, по возможности.

 • Аня
  Posted 31-01-2020 17:04

  Родила здесь двоих деток. Сын родился в ноябре 2019-го. Всё прошло хорошо, слава Богу! Персонал вежливый, внимательный и профессиональный. Огромное спасибо Вам за моих деток!!!

 • Оля
  Posted 30-01-2020 19:13

  Хочу выразить большую благодарность и признательность всему мед. персоналу приемного и родильного отделения, дежурившими в ночь с 17 на 18 августа 2019 г. за профессионализм и доброе отношение. А также за теплоту и внимательно отношение к своим пациентам. Спасибо вам всем большое!

 • Анна
  Posted 29-01-2020 11:18

  Рожала здесь сыночка 5 марта. Нет никаких слов, чтобы выразить мою благодарность! Рожала сама, не по контракту, надеясь на лучшее! И лучшее в моей жизни произошло: лучшие врачи помогли появиться на свет моему лучшему мальчику на свете! Спасибо вам за сына! Женщины, никого не слушайте! Это лучший роддом!!!

 • Мария
  Posted 27-01-2020 14:46

  Это прекрасный роддом! Слава Богу в другие места не попала, потому что роды начались не в 40 недель, а в 38. В итоге по скорой попала именно в 3-тий. Благодарю команду, которая принимала у меня роды 17.11.2019 – это настоящая команда профессионалов! Все абсолютно действовали слаженно, оперативно, отзывчиво и профессионально, что у меня просто нет слов, Спасибо вам большое)))))

 • Елена
  Posted 22-01-2020 14:23

  Хороший роддом, грамотный и вежливый персонал, помощь оказывается на высоком уровне, врачи как детские, так и взрослые профи в своем деле. Оценка 10 из 10.

 • Анна
  Posted 21-01-2020 11:16

  Рожала 2 сентября 2019 года, Первые роды. Понравилось все. Отличный родзал. В палате душ и туалет, даже питание мне понравилось (как для больницы очень не плохо).
  Конечно, самое важное в роддоме это врачи. Идеально, у меня просто нет слов. Врач, который принимал родыв этот день – шикарный, очень грамотный, все четко, ничего лишнего. Акушерки у меня были потрясающие. Все четко, слажено. Спасибо им огромное, я даже не поняла что уже родила. Их слаженная работа и профессионализм мне очень помог.
  Далее детское отделение и педиатрия. Тоже восторг. Все приветливые, максимально помогают. У меня со вскармликванием не получалось. Девочки по сто раз мне объясняли.
  Короче говоря, впечатления самые положительные, персонал отличнейший. За вторым по любому только сюда.
  Никто никак денег не за прививки, уколы выписки и прочее не просил. Мне даже не верилось что люди могут помогать просто так.
  Еще раз огромное спасибо врачу и акушеркам которые помогли мне!

 • Ирина
  Posted 20-01-2020 16:09

  Рожала 04.01, без предварительной договоренности, роды первые, все прошло супер, медперсонал все профиссионалы своего дела. Анестезиолог просто умничка, очень внимательный и профи еще тот. Спасибо роддому 3 и дежурной бригаде за мою прекрасную доченьку. Когда такие врачи то в жизни ничего не страшно, на моих родах были ЧЕЛОВЕКИ с большой буквы и профессионалы самые лучшие. Пусть Бог таких людей благославляет и поддержует всегда, такие люди у них все в жизни должно быть хорошо. После таких роддов и второй раз родить не страшно, но я еще с этим подожду))))

 • Дарья
  Posted 15-01-2020 13:53

  Спасибо огромное! Все прошло очень легко и мы очень вам благодарны!!!8.11.2019 родилась моя доченька. Как хорошо,что мы попали в ваши руки!

 • Галя
  Posted 24-12-2019 15:12

  Хочу поблагодарить персонал отделения патологии и врача который принимал у меня роды и акушерки которые дежурили 16.12.2019 г,. Спасибо вам большое, благодаря вашему профессионализму остались только хорошие впечатления о родах (они были первые).

 • Виктория
  Posted 19-12-2019 17:39

  Я рожала в этом роддоме в августе этого года. Рожала на платной основе, так как сама не местная. До родов пролежала тут 1 неделю и после родов тоже около этого срока. Лично мне все понравилось, мед. персонал квалифицированный, знает свое дело (по крайней мере я только с такими сталкивалась), условия тоже мне понравились. Если буду рожать еще, то поеду именно туда. И подруги мои многие рожали там, все остались очень довольны.

 • Александр
  Posted 16-12-2019 13:58

  Пока сложно что-то сказать. Свежий ремонт. В роддоме отношения к пациенту хорошое. Жена на 32 недели беременности. Будем здесь рожать. Как проходят здесь роды и какое отношение к роженицам отпишусь чуть позже. Всем здоровья. Берегите себя и своих близких.

 • Наталя
  Posted 13-12-2019 17:05

  Рожала в начале марта, на платной основе. Очень довольна тем, что остановила свой выбор на 3 роддоме. Все на высшем уровне. Оборудование, помещения и т.д. И, что самое главное, люди. Профессионализм врачей, отзывчивость и доброжелательность медсестёр и даже уборщицы, как родные бабушки заботятся о начинающих мамочках, как о своих внучках. И это не от того, что платная основа. Ко всем одинаковое отношение. Очень стыдно, что в суете не запомнила ни одной фамилии. Очень благодарна врачам, которые сделали все, чтобы мои роды прошли легко и ребёнок родился здоровым. Остались только самые положительные эмоции. Всем рекомендую и желаю пройти эти сложные часы легко и так же комфортно, как и я. Спасибо роддом №3!

 • Юлия Жуковская
  Posted 12-12-2019 16:03

  Очень внимательные врачи .Рожала в октябре . Благодаря им появилась на свет моя кнопочка 🙂 Советую!

 • Тетяна
  Posted 10-12-2019 11:42

  Народжувала в новому відділенні на наступний день після відкриття)) Умови відмінні, ставлення персоналу теж радує! Спостерігалася у Бакшеева, пологи приймав Гапоненко Андрій Геннадійович. Обидва лікарі чудові і акушерка Белько Олена, по батькові, на жаль, не пам’ятаю. Спасибі величезне за мою крихітку і за людське ставлення і підтримку в такий важливий момент!

  • Дарина
   Posted 30-04-2020 17:20

   Народжувала в пологовому і не на мить не пожалкувала!
   За місяць до пологів підписала обмінну карту з пологовим,але з лікарем не домовлялась,погодилась на чергову бригаду і заплатила офіційні 3000грн так як мені видали чек,благодійний внесок.Коли почались перейми відразу поїхали до пологового,і почали оформлення,відразу на першому поверсі оглянула лікарь,потім мене відвели в палату безпосередньо в якій я народжувала.В палаті чудові умови,нові меблі і все чистенько,також був м’ячик для вагітних,шведська стінка, диван,тумбока,і столик для немовля!На протязі переймів лікарь який приймав пологи заходив до палати кожну годину і перевіряв мій стан,медсестра також дуже часто перевіряла серцебиття дитинки,відношення працівників було дуже приємне,і привітне)
   І ось я народила,нас перевели вже в палату в якій ми з дитинкою перебували три дні)На протязі цього періоду лікарі все контролювали.Все було на вищому рівні,якщо буде ще можливість народити обов’язково повернусь)