Фоменко Віталій Віталійович

Фоменко Віталій Віталійович
Завідувач Відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком, лікар анестезіолог-реаніматолог

Освіта:

  • У 1997 році закінчив лікувальний факультет Запорізького медичного університету.
  • З 1997 по 1999 роки проходив інтернатуру на базі НМАПО імені П. Л. Шупика. Після інтернатури здобув кваліфікацію лікаря анестезіолога–реаніматолога.

Досвід роботи:

  • З 1999 по 2013 роки працював у Запорізькому міському пологовому будинку на посаді лікаря анестезіолога-реаніматолога.
  • З 2013 року був зарахований на посаду лікаря-анестезіолога у Київський міський пологовий будинок №3.
  • З 2014 року і дотепер обіймає посаду завідувача Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Київського міського пологового будинку №3.

Напрямки роботи:

Володіє повним обсягом методів та методик надання анестезіологічної допомоги вагітним та породіллям, а також гінекологічним хворим.

Дійсний член Асоціації анестезіологів України. Постійний учасник міжнародних та вітчизняних з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій і семінарів для анестезіологів. Всі запозичені знання та навички використовує у свої практичній діяльності, навчає молодших лікарів.

Лікар вважає, що вислів “Anestesia deorum ars”, що означає “Професія анестезіолога, як мистецтво Богів” – дуже точно характеризує всю складність та відповідальність професії анестезіолога. Завдяки цьому та злагодженій роботі всіх лікарів відділення з лікарями акушерами-гінекологами в Київського міського пологового будинку №3 надається цілодобова невідкладна, інтенсивна та анестезіологічна допомога в повному обсязі гінекологічним хворим, вагітним жінкам та матерям в післяпологовому періоді.

Має вищу кваліфікаційну категорію. Загальний стаж роботи за фахом складає 22 роки