Гичка Назарій Михайлович

Гичка Назарій Михайлович
Директор КНП "КМПБ3", лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук

Освіта:

  • У 2006 році закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького
  • З 2006 по 2009 роки проходив інтернатуру на базі Львівської обласної клінічної лікарні
  • З 2006 по 2010 роки навчався у Львівському державному університеті внутрішніх справ, де отримав другу вищу освіту
  • З 2009 по 2012 роки навчався на аспірантурі кафедри акушерства та гінекології при Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького.

Досвід роботи:

З 2009 по 2015 роки працював лікарем акушером-гінекологом у Львівській обласній клінічній лікарні.

З 2015 року до теперішнього часу обіймає посаду головного лікаря у Київському міському пологовому будинку №3.

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».

Рішенням спеціалізованої вченої ради Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького на підставі прилюдного захисту дисертації Гички Назарія Михайловича присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальностю “Акушерство та гінекологія” від 28.02.2017 року. Дисертація кандидата медичних наук на тему: “Удосконалення діагностично-терапевтичних заходів при загрозі інтранатального пошкодження недоношеного плода ”

Доцент кафедри акушерства та гінекології №3 НМУ ім. О.О. Богомольця. Читає лекції студентам, інтернам та лікарям пологового будинку на актуальні теми з акушерства та гінекології. Приймає іспити та є членом державної екзаменаційної комісії.

Гичка Назарій Михайлович  бере активну участь у громадському житті, був нагороджений орденом “За мужність” III ступеня у 2017 році. У 2016 році нагороджений медаллю “За гідність та патріотизм” ПО “Самооборона”.

Постійно проходить стажування за кордоном, бере участь у міжнародних пленумах та конгресах.

Зарекомендував себе як грамотний, висококваліфікований фахівець, володіє високими професійними знаннями та навичками, ефективний і успішний науковець, здатний раціонально організувати свою роботу та роботу підлеглих. Володіє високими організаторськими здібностями, уважний до потреб як пацієнтів, так і колег.