Іванюта Сергій Орестович

Іванюта Сергій Орестович
Доктор медичних наук, професор кафедри акушерства і гінекології №3 національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, лікар акушер-гінеколог вищої категорії.

Освіта:

  • У 1980 році з відзнакою закінчив Київський медичний інститут.
  • У 1982 році закінчив клінічну ординатуру в Київському державному інституті удосконалення лікарів.
  • У 1992 році захистив докторську дисертацію на тему: «Прогнозування, профілактика та лікування післяпологових гнійно-запальних захворювань та внутрішньоутробного інфікування плода у вагітних та породіль з набутими вадами серця».

Досвід роботи:

  • Лікар володіє сучасними методами обстеження, діагностики та лікування хворих. Виконує всі акушерські та гінекологічні операції.
  • Є куратором акушерських відділень клініки, факультативним черговим, проводить консультації хворих в жіночій консультації №2 Святошинського району міста Києва, чергує по Україні з екстреної консультативної медичної допомоги при МОЗ України.
  • Є членом Вченої ради факультету, членом спеціалізованої Вченої ради Д 26.003.03, рецензентом експертної комісії з материнської смертності при МОЗ України, членом редакційної колегії журналу «Здоров’я жінки».

Опублікував понад 237 наукових праць, в тому числі 5 монографії. Має 3 свідоцтва та 4 раціоналізаторських пропозицій. Підготував 3 кандидатів медичних наук.

Пріоритетними напрямками роботи є питання гнійно-запальних захворювань в акушерстві, передчасні пологи, ведення вагітності та пологів у жінок високої групи ризику, методи оперативного розродження, проблеми неплідності та ендометріозу у жінок.

Загальний стаж роботи за фахом 38 років.