Безцінні спогади: чому на пологах потрібен фотограф?

Процес народження дитини – це певне таїнство, яке заслуговує на те, щоб залишитися в пам’яті батьків і родичів навіки. Зберегти цей ніжний момент молодим батькам допоможе спеціальний фотограф, який буде присутній на пологах.

Коли з’явиться ваш малюк – ви забудете про все на світі та, повірте, багато будете готові віддати, щоб повторити цей момент, в який ви були найщасливішою парою.  Перші випробувані емоції, перші дотики – все це не зрівняється ні з чим до у вашому житті. Завдання фотографа зберегти ці зворушливі моменти в умовах пологового будинку, при цьому не порушуючи саме таїнство. І повірте спеціальні фотографи чудово впораються з цим завданням.

Чому так важливо фотографувати пологи?

Можливість в майбутньому показати дитині день її народження. Тільки уявіть, якби ви зараз могли побачити власний процес народження? У вас є прекрасна можливість показати його для вашого сина чи доньки.

Пам’ять на все життя. Через 10-15-20 років у вас буде можливість згадати найважливіший день у вашому житті. Не втратьте цей шанс, адже для реалізації цієї ідеї у вас є всього доба.

Передати предкам. Не тільки діти, але й онуки матимуть можливість подивитися зворушливу зйомку народження своїх батьків. Це безцінні моменти пам’яті, які будуть передаватися з покоління в покоління багато-багато років.

Як відбувається процес зйомки під час пологів?

В першу чергу – це художня фотографія, переважно чорно-білі кадри, які допомагають зробити акцент на емоціях – дотику, підтримка, сльози щастя, перший крик, перший контакт шкіра до шкіри, хвилини знайомства і милування. Фізіологічна складова залишається за кадром або подається красиво.

У процесі зйомки фотограф максимально вливається в атмосферу і працює непомітно, щоб не порушувати інтимність процесу. Якщо ви замислюєтеся все ж показати процес пологів – важливо знайти «свою» людину. Фотограф нашого пологового будинку Євтушенко Оксана з радістю стане частиною вашої команди в найвідповідальніший день. Вже багато років поспіль вона надає послуги зі зйомки вагітних, новонароджених, хрестин, виписки з пологового будинку.

Якщо у вас ще залишилися питання – телефонуйте: +38 066 727 39 93

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук