Відділення патології вагітних

Відділення патології вагітних стоїть на варті жіночого здоров’я. До стаціонару приймаються пацієнтки, у яких виникли ускладнення під час вагітності. Головна задача відділення – зберегти життя та здоров’я вагітної та плоду. У відділенні лікують загрози переривання вагітності, лікування пізніх гестозів, ведення переношеної вагітності згідно з сучасними методиками, гормонодіагностика патології вагітності.

Госпіталізація вагітних у стаціонар здійснюється за направленням амбулаторно-поліклінічних лікувально-профілактичних закладів, лікарями швидкої медичної допомоги. В ургентних ситуаціях госпіталізація пацієнтки може здійснюватись за самозверненням з визначенням показань до госпіталізації лікарем приймального відділення/черговим лікарем.

Відділення патології вагітних знаходиться на другому поверсі пологового будинку №3, налічує 15 палат і розраховане на 50 ліжок.

У Відділенні патології вагітних (за потреби) можуть бути зроблені всі необхідні аналізи і обстеження, під час перебування у стаціонарі ведеться щоденний моніторинг плоду (кардіотокографія). Акушерську стаціонарну допомогу надають атестовані фахівці, які пройшли спеціальну підготовку визначеного напрямку в медичних закладах післядипломної освіти. За необхідності надається консультація лікарів суміжних спеціальностей для консультації.

У нашому пологовому будинку постійно контролюється якість харчування пацієнток, відповідно до лікувальної дієти.

Загальні принципи організації акушерської допомоги відділення базуються на концепції ВОЗ щодо раціонального ведення пологів та концепції безпечного материнства.

Лікарі відділення

Мочалова Любов Миколаївна
Завідувач Відділення патології вагітних, лікар акушер-гінеколог
Глонь Валерій Миколайович
Лікар акушер-гінеколог

Фото відділення

2 Відгуки

  • Татьяна
    Posted 15-02-2019 16:44

    Впервые рожала в 2012 году и когда узнала, что беременна, первая фраза мужа была: “Связываемся с Александром Андреевичем “. Было страшновато: возвраст уже, позже сказали, что плод крупноват. Но родили очень быстро, всё хорошо. Спасибо врачу за то, что ни один звонок не оставил без внимания, объяснял все без лишних слов, без запугиваний. Колот Александр Андреевич, спасибо за нашего “крупняша” и за то, что Вы такой есть. Рекомендую, такими должны быть специалисты своего дела!

  • Юлия
    Posted 31-07-2019 17:59

    3 детей отдала у Колота А.А. в 1993, 1997, 2006 году. Последний был 4800. Ни единого разрыва. Врач от Бога! Всякое в жизни бывает. Врачи не боги. Но человечности и профессионализма Александру Андреевичу не занимать. Всегда приезжает по звонку. Спокоен – Это да, уравновешен, наперед прогнозов не делает. Свое дело знает четко на 1000%. Дочь поведу рожать к нему. Только к нему. Я сохранила дружеские отношения с ним все эти годы. Звоню спустя 10 лет и он узнает! Суммы огромные не берет. Вообще их не называет. Людям самим хочется отблагодарить его за отличную работу. Он не 100$ чтоб всем нравиться, это и понятно. Только отрицательных случаев в десятки раз меньше, чем положительных. Медицина-наука не точная. Колот отдается своей работе по полной. Я есть и звала. Долгих лет жизни и благодарных пациентов.

Залишити відгук

Ім'я
E-mail
Відгук